- پایگاه خبری تحلیلی اعتدال آذربایجان ( نسخه جدید اعتدال پرس) - http://etedalpres.ir -

انتصاب ۴ مدیر سیاسی جدید در میانه/ مدیرکل سیاسی استانداری: دولت توانست از تنش بیشتر در کشور بکاهد

مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری آذربایجان شرقی نظام سلامت را بزرگترین دستاورد دولت تدبیرو امید در راستای رفاه حال قشرضعیف و کم درآمد جامعه عنوان کرد و افزود: هدفمندی یارانه ها در این دولت بدون هیچ مشکل و تنشی با همراهی و همدلی دولت و مجلس به اجرا درآمد.

به گزارش اعتدال پرس، رضا استادرحیمی در جلسه شورای اداری شهرستان میانه با اشاره به نامگذاری سال جاری با عنوان اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی از سوی رهبرمعظم انقلاب، افزود: جامعه ما نیازمند هدف‌گذاری درعرصه اقتصاد و فرهنگ است تا در افق ۱۴۰۴ سرآمد منطقه شویم.

وی اظهارکرد: استفاده از عقلانیت و خرد نباید با زیرپا گذاشتن اصول اساسی اسلام صورت گیرد بلکه ما باید در تمامی عرصه ها و در همه امور به حفظ اصول و ارزش‌های اسلام و نظام مقید باشیم.

استاد رحیمی با بیان دستاوردهای دولت تدبیرو امید در طول یک سال گذشته، گفت: خوشبختانه دولتی که هدف خود را برپایه تدبیرو امید بنا نهاده توانسته است از تنش بیشتر در کشور بکاهد. استاد رحیمی: نظام سلامت در راستای رفاه حال قشر کم درآمد جامعه است

همچنین این دولت در دست‌یابی به اهداف نظام رو به جلو حرکت کرده و نگاه جهانیان به ایران و ایرانی را تغییرداده،  فضای آرامی را برای کسب و کار و اقتصاد داخلی فراهم آورده، از میزان تورم کاسته و نرخ رشد اقتصادی را از -۶,۸ به ۱.۱- رسانده و تا سال آینده این رقم مثبت خواهد شد.

وی نظام سلامت را بزرگترین دستاورد دولت تدبیرو امید در راستای رفاه حال قشرضعیف و کم درآمد جامعه عنوان کرد و افزود: هدفمندی یارانه ها در این دولت بدون هیچ مشکل و تنشی با همراهی و همدلی دولت و مجلس به اجرا درآمد.

استادرحیمی تصریح کرد: مردم امید اصلی نظام به شمار می‌روند و نباید آنها را ناامید کنیم.

وی در این مراسم ضمن قدردانی از زحمات  جمشید عبداللهی معاون سابق برنامه ریزی و امور عمرانی فرمانداری ویژه میانه، مهدی مشایخی را به عنوان معاون جدید این فرمانداری معرفی کرد.

در این جلسه همچنین بهنام آقامحمدی به عنوان بخشدار ترکمانچای، مجید حاتمی به عنوان بخشدار کاغذکنان و رسول یعقوبی به عنوان بخشدار کندوان معرفی شدند.