- پایگاه خبری تحلیلی اعتدال آذربایجان ( نسخه جدید اعتدال پرس) - http://etedalpres.ir -

پلیس در شورای شهر حاضر شد

به دنبال برگزاری جلسه رسمی شورای شهر و دعوای لفظی که بین تعدادی از اعضای شورا رخ داد، تشنج در شورا به حدی بالا گرفت که پلیس در ساختمان شورای شهر اردبیل حاضر شد.

به گزارش اعتدال پرس به نقل از فارس، در جلسه شامگاه چهارشنبه شورای شهر اردبیل و بعد از خنده‌ای که تعدادی از اعضای شورای شهر در صحن علنی داشتند تنها بانوی شورای شهر اردبیل به نحوه مدیریت شورا و خنده این اعضا ایراد گرفت و ماجرا همین جا کلید خورد به طوری که بعد از مشاجره‌‌های لفظی بین دو تن از اعضای شورای شهر، ماجرا در پایان جلسه شورای شهر به محیط بیرون انتقال یافته به طوری که نزدیک بود دو تن از اعضای شورای شهر با تنها عضو بانوی شورای شهر درگیری فیزیکی پیدا کنند که با میان‌جگری عده‌ای از اعضای شورای غائله تا حدودی آرام شد.

خبرگزاری فارس: پلیس در شورای شهر حاضر شد

اما التهاب زمانی دوباره شعله‌ور شد که این بانوی شورای شهر که همسرش نیز در حیاط بیرون شورای شهر بود به اتاق رئیس شورای شهر رفت تا با عصبانیت تمام اعتراض خود را نسبت به مدیریت خوشبخت رئیس شورای شهر اردبیل اعلام کند که سر و صدا بالا گرفت و رئیس شورای شهر خواستار پایان دادن به رفتار این بانوی شورا شد تا به نحوی موضوع را خاتمه دهند.

به دنبال این ماجرا و حضور تعدادی از اراذل و اوباش در اطراف شورای شهر، پلیس در محل شورای شهر حاضر شد تا موضوع را پیگیری کند. تقوی عضو بانوی شورای شهر اردبیل از خبرنگاران نیز خواست تا نسبت به انعکاس این رویداد و اتفاقات رخ داده اقدام کنند که با حضور افسران پلیس بخشی از ماجراجویی‌ها به پایان رسید.

این حوادث که چندین بار در دوره‌های گذشته تکرار شده است این بار نیز تکرار آن در پارلمان محلی این دغدغه‌ها و نگرانی‌ها را به وجود آورد که چرا باید پارلمان محلی به جای شور و مشورت، تبادل افکار و تجارب آرا به مانند چاله میدان مکان درگیری و زورآزمایی تعدادی از اعضای شورای شهر شود تا به جای منطق گفتمان تنش و دودستگی حاکم گردد.

به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل، آنچه که در این ماجرا جالب توجه است اینکه یکی از اعضای شورای شهر که هدف اصلی لیلا تقوی در این حادثه بود در داخل یکی از اتاق‌ها بود که بعد از ساعت‌ها از داخل اتاق بیرون آمد تا رهسپار منزل خود شود.