ویژه اعتدال پرس/ با دستور جدید رئیس جمهور، صادق نجفی شانس اول استانداری آذربایجان شرقی شد

ویژه اعتدال پرس/ با دستور جدید رئیس جمهور، صادق نجفی شانس اول استانداری آذربایجان شرقی شد

برخلاف برخی پیش بینی ها، نمایندگان و ائمه جمعه نقش اصلی را در انتصاب استانداران دولت یازدهم برعهده خواهند داشت.با این شاخصه ها باید گفت در میان گزینه های مطرح برای استانداری، …..

* به دستور رئیس جمهور، انتصاب استاندار آذربیاجان شرقی در اولویت وزارت کشور قرار گرفته است.

به گزارش اعتدال پرس به نقل از منابع موثق، دکتر روحانی به وزیر کشور توصیه کرده حداکثر تا پایان شهریور استانداران را معرفی تا کار خود را آغاز نمایند و در این انتصاب ها حتما نظر نمایندگان ولی فقیه در استان ها تامین شود.

بر اساس این گزارش، انتصاب استانداران هفت استانی که مراکز آنها جزو کلانشهر ها به حساب می آیند در اولویت وزارت کشور قرار گرفته است.

این استان ها عبارتند از : تهران، خراسان رضوی؛ اصفهان، آذربایجان شرقی، خوزستان، فارس و مازندران.

گفتنی است پیش از این نیز وزیر کشور بر هماهنگی خود با نمایندگان مجلس در استانها جهت انتخاب استانداران جدید تاکید کرده بود و بر این اساس و برخلاف برخی پیش بینی ها، نمایندگان و ائمه جمعه نقش اصلی را در انتصاب استانداران دولت یازدهم برعهده خواهند داشت.

با این شاخصه ها باید گفت در میان گزینه های مطرح برای استانداری، صادق نجفی مدیرعامل فعلی منطقه آزاد و مدیرکارکشته استان که مورد وثوق همزمان نماینده ولی فقیه در استان و اکثریت نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی می باشد، شانس اول استانداری آذربایجان شرقی می باشد و باید در چند روز آینده شاهد صدور حکم وی برای این سمت باشیم.

همچنین گفته می شود با موافقت آیت الله واعظ طبسی، محمود صلاحی استاندار اخراجی دولت دهم مجددا به عنوان استاندار جدید خراسان رضوی منصوب خواهد شد.

روحانی همچنین به وزرای کابینه توصیه کرده ظرف دو ماه همه معاونان و مدیران کل خود را تعیین نمایند تا سریال این تغییرات طولانی و ادامه دار نشود.

مطالب پیشنهادی :

درباره نویسنده

2844 مطلب نوشته است .

۸۹ نظر on “ویژه اعتدال پرس/ با دستور جدید رئیس جمهور، صادق نجفی شانس اول استانداری آذربایجان شرقی شد”

 • ناشناس wrote on ۳ شهریور, ۱۳۹۲, ۸:۱۳

  مثل اینکه آقای نجفی به شما هم قول مسئولیت داده است ولی گول خوردی. ایشان ۵ برابر ظرفیت سمت ها قول داده است !!!!
  ————————————-
  با عرض معذرت:
  کافر همه را به کیش خود پندارد!!!!

 • ناشناس wrote on ۴ شهریور, ۱۳۹۲, ۳:۱۶

  شعردوست تقریبا قطغی شده

 • علي مرادي wrote on ۴ شهریور, ۱۳۹۲, ۸:۱۱

  استاندار شدن نجفی آرزوی مردم آذربایجان هست

 • ش . اميدي wrote on ۴ شهریور, ۱۳۹۲, ۸:۱۳

  اگر نجفی استاندار بشه یه امید تازه به ملت آذربایجان خواهد شد

 • ملكاني wrote on ۴ شهریور, ۱۳۹۲, ۹:۰۵

  شاید انتشار ندید: حاج سلمان خدادادی بهترین گزینه برای استانداری اذربایجان شرقی می باشند.

 • همشهري تبريزي wrote on ۴ شهریور, ۱۳۹۲, ۹:۳۹

  طبق اخبار موثق حاج سلمان یا استاندار میشه یا مدیر کل

 • ناشناس wrote on ۴ شهریور, ۱۳۹۲, ۱۲:۰۵

  چرا نظرات مورد توافق خودت روانتشار می دی

 • اصلاح طلب wrote on ۴ شهریور, ۱۳۹۲, ۱۴:۰۲

  صادق نجفی نمونه اعتدال برای اذربایجان هست

 • محمدي از مرند wrote on ۴ شهریور, ۱۳۹۲, ۱۴:۰۴

  واقعا درود بر نجفی

 • ناشناس wrote on ۴ شهریور, ۱۳۹۲, ۲۳:۰۵

  استاندار آینده حاج سلمان نماینده ۴ دوره ملکان و مدیر کل اطلاعات

 • ناشناس wrote on ۴ شهریور, ۱۳۹۲, ۲۳:۰۷

  حاج سلمان خدادادی استاندار خواهد شد

 • ناشناس wrote on ۵ شهریور, ۱۳۹۲, ۱۲:۰۱

  حتماحاج سلمان

 • ناشناس wrote on ۶ شهریور, ۱۳۹۲, ۹:۲۳

  حاج سلمان مرد دیندار و مردمی و استانی

 • بیطرف wrote on ۶ شهریور, ۱۳۹۲, ۱۶:۱۶

  اقای شافعی وزیر صنایع وتعاون سابق چندین دوره بهترین گزینه استانداری اذربایجانشرقی میباشد واستانی به اهمیت اذربایجانشرقی استانداری باید در حد وزیر داشته باشد تا هم نفوذ کافی داشته وهم دید وسیعی داشته باشد یک نظر سنجی از منطقه ازاد ارس سطح رضایت مردم را نشان خواهد داد!

 • شهرام wrote on ۶ شهریور, ۱۳۹۲, ۱۸:۰۱

  آقای ضیائی با سوابق درخشان و در سطح کلان همچون ریاست تامین اجتماعی کشور و فرماندار کرج و … گزینه معرفی شده از سوی امام جمعه محترم …. برا این سمت است و اکثر نمایندگان نیز با وی موافق هستند.
  ایشان هم مدیر توانمندی هستند هم نیروی معتدل و هم آدم خوش برخودی هستند و بهترین گزینه برای این مسئولیت مهم و بزرگ می بشاند.

 • مرتضی wrote on ۷ شهریور, ۱۳۹۲, ۲۳:۴۳

  اقای نجفی مدیر با لیاقت ومدبر استان

  .استانداری حق اوست

 • محمود wrote on ۸ شهریور, ۱۳۹۲, ۱۶:۴۳

  به نظر من استاد دکتر بهرام سرمست گزینه مناسب برای استاندار است البته اگه ایشان قبول کنند.

 • ناشناس wrote on ۹ شهریور, ۱۳۹۲, ۲۱:۳۷

  رود بر حاج سلمان

 • کریمی wrote on ۱۲ شهریور, ۱۳۹۲, ۱۰:۳۰

  از رئیس جمهور محترم می خواهم که از نیروهای بومی استان که بسیار توانمند هم در عمل و علم و اجرایی هستند استفاده نماید. یکی از پیشنهاد های بنده دکتر حسین پور است

 • ملکان wrote on ۱۴ شهریور, ۱۳۹۲, ۰:۵۹

  با سلام
  حاج سلمان خدادادی استاندار آذربایجانشرقی شد . تمام

 • حميد wrote on ۱۷ شهریور, ۱۳۹۲, ۱۱:۳۱

  از آقای غلامی که از نیروهای شاخص سیاسی استان و فعال در ستاد انتخاباتی سال ۸۸ و ۹۲ بوده اظهار میکرد شخصی که رویکرد اقتصادی محور و اشنا به تمام پتانسیل های استان را دارد و به برنامه های دولت اعتقاد عملی داشته باشد شایسته سکانداری استانداری است

 • عجبشیر wrote on ۱۸ شهریور, ۱۳۹۲, ۱۵:۵۳

  آذربایجان دوباره زنده میشود با استاندار شدن دکتر نجفی

 • ناشناس wrote on ۲۰ شهریور, ۱۳۹۲, ۹:۲۶

  به امید استانداری اقای نجفی مدیر بالیاقت استان

 • معصومی wrote on ۲۳ شهریور, ۱۳۹۲, ۰:۴۶

  با سلام مردم فهیم آذربایجان خود میدانند که دکتر نجفی از افراد تأثیرگذار استان بوده و عملکرد ایشان در حوزه های مختلف اجرایی ،اقتصادی واجتماعی استان نشان از پویایی این مرد بزرگ دارد.امیواریم نمایندگان محترم مردم استان و شخص حضرت آیت الله مجتهد شبستری نسبت به تایید ایشان سریعاً اقدام نمایند تا مردم بزرگ استان به حق قانونی خود در انتخاب اساندار لایق برسند.نجفی به هر کاری دست زده با رو سفیدی تمام به نهایت رسانده و از نزدیک با ایشان در امور سرمایه گذاری استان آشنا هستم لطفاً زودتر ایشان را برای مدیریت استان انتخاب کنیدو عقب ماندگی سالهای اخیر را با فعالیت این مرد فکور و خستگی ناپذیر جبران سازید تا اوضاع اقتصادی واجتماعی بهبود بخشد.

 • موسوي wrote on ۲۳ شهریور, ۱۳۹۲, ۹:۱۶

  بنده چند سالی افتخار همراهی و همکاری با آقای نجفی را داشتم. از لحاظ سیاست، مدیریت، اخلاق و توانمندی هیچیک از مدیران قابل قیاس با ایشان نیستند و نخواهند بود. امیدوارم دولت تدبیر و امید، با انتخاب ایشان امید را به آذربایجان هدیه دهند.

 • محمد wrote on ۲۳ شهریور, ۱۳۹۲, ۱۰:۰۱

  با امدن نجفی به استانداری باند بازی به اوج خود خواهد رسید.

 • حسينيان از بناب wrote on ۲۳ شهریور, ۱۳۹۲, ۱۰:۵۴

  به نظر بنده دکتر خدادادی فردی آگاه وکاری می باشد و عملکرد ایشان در بیست سال اخیر نشان از لیاقت وی برای استانداری اذر بایجان شر قی می باشد

 • پ.ش wrote on ۲۳ شهریور, ۱۳۹۲, ۱۶:۴۱

  فقط نجفی

 • ناشناس wrote on ۲۳ شهریور, ۱۳۹۲, ۱۷:۱۴

  به نظر آقایانی که نظر نوشته اند روحانی رئیس جمهور شده یا جلیلی و یا قالیباف.
  استاندار اگر قرار باشه یکی از عزیزانی باشه که گفته اند باید عرض شود که آنوقت مردم بایستی به جلیلی یا قالیباف رای می دادند که ندادند رای به روحانی یعنی رای به گفتمان و برنامه هایی که روحانی در انتخابات ارائه نمودند. آقای نجفی و دیگر عزیزان آنوقت استاندار می شدند که جلیلی یا قالیباف رئیس جمهور می شد.

 • علیرضا wrote on ۲۴ شهریور, ۱۳۹۲, ۱۰:۱۷

  نجفی اگرچه به نظرم برای توسعه استان وجذب سرمایه گذاری مطلوب و شخص پرکار وشجاعی است اما درمقابل صدای مضلوم وصدای عدالت خواهی را نمی شنود وبا آن به جنگ بر می خیزدواستاندار یعنی نمای تمام عیار از حاکمیت اسلامی وانسان مسلمان بارعایت کلیه جوانب مسئولیت جامعه ایران اسلامی .نتیجه اینکه نجفی بهتر است در مسئولیت های اقتصادی باشد وبرای استانداری که مسئولیهای اقتصادی فرهنگی اجتماعی سیاسی و…. است مناسب نمیباشد.واگر استاندار شود با وجود توسعه ورشد اقتصادی وعمرانی مشکلات دیگری بوجود می آید ویک قشر از جامعه منتقد برنامه های ایشان خواهند بود وپیشرفتها ی حاصله به چشم نخواهد آمد.تمام مطالب را از صمیم قلب گفتم باز اگر صلاح عموم باشد به خاطر مشکلات پیش روی مردم باید فرصت داده شود شاید بارعایت عدالت ومعیارهای جامعه اسلامی وتلاشها وتجاربی که دارد موفق باشد.

 • ازتبریز wrote on ۲۴ شهریور, ۱۳۹۲, ۱۰:۱۷

  نجفی اگرچه به نظرم برای توسعه استان وجذب سرمایه گذاری مطلوب و شخص پرکار وشجاعی است اما درمقابل صدای مضلوم وصدای عدالت خواهی را نمی شنود وبا آن به جنگ بر می خیزدواستاندار یعنی نمای تمام عیار از حاکمیت اسلامی وانسان مسلمان بارعایت کلیه جوانب مسئولیت جامعه ایران اسلامی .نتیجه اینکه نجفی بهتر است در مسئولیت های اقتصادی باشد وبرای استانداری که مسئولیهای اقتصادی فرهنگی اجتماعی سیاسی و…. است مناسب نمیباشد.واگر استاندار شود با وجود توسعه ورشد اقتصادی وعمرانی مشکلات دیگری بوجود می آید ویک قشر از جامعه منتقد برنامه های ایشان خواهند بود وپیشرفتها ی حاصله به چشم نخواهد آمد.تمام مطالب را از صمیم قلب گفتم باز اگر صلاح عموم باشد به خاطر مشکلات پیش روی مردم باید فرصت داده شود شاید بارعایت عدالت ومعیارهای جامعه اسلامی وتلاشها وتجاربی که دارد موفق باشد.

 • علیرضا wrote on ۲۴ شهریور, ۱۳۹۲, ۱۰:۴۳

  آقای نجفی مثل دیگر انسانها با تمام خصوصیات خوب وبدی که دارد که البته بیشترشان خوب است تقاضا دارم اینکه درموضع قدرت هر وقت صدای فریاد خواهی وکمک خواهی مسلمان مظلوممی را بشنود به عنوان انسان جانشین خداوند درروی زمین جواب دهد ونگذارد حق کسی پایمال شود اگر چه طلب کننده کمک بدلیل تاملات روحی وبی عدالتی هایی که در حق او شده نتواند در شآن وبزرگی یک مقام با او آنگونه که مطلوب وپسندیده است رفتار نماید.. برای ایشان در هر مسئولیت وخدمتی که برای وبرای توسعه وپیشرفت استان تلاش میکند موفقیت روز افزون الهی طلب مینمایم

 • علیرضا wrote on ۲۴ شهریور, ۱۳۹۲, ۱۰:۴۸

  درمتن بالا در اخر مطلب تصحیح میکنم برای ایشان در هر مسئولیت وخدمتی که برای توسعه وپیشرفت استان وحل مشکلات مردم تلاش وکوشش مینمایدموفقیت روز افزون الهی مسئلت مینمایم.

 • ناشناس wrote on ۲۴ شهریور, ۱۳۹۲, ۱۱:۲۳

  به نظر بنده آقای مهندس محمدی استاندار آذر بایجان خواهند شد

 • ناشناس wrote on ۲۴ شهریور, ۱۳۹۲, ۱۹:۰۸

  با استاندار شدن حاج صادق نجفی آذربایجان شرقی پیشرفت چشمگیری در هر زمینه خواهد داشت مردم می توانند با مطالعه سوابق حاج صادف نجفی به این امر پی ببرند

 • تانماز wrote on ۲۴ شهریور, ۱۳۹۲, ۲۰:۳۳

  به نظر من داداش قربانزاده سونگونی استاندار آذربایجان شرقی خواهد شد

 • یاور مشنگ wrote on ۲۶ شهریور, ۱۳۹۲, ۱۷:۳۹

  فقط دکتر محبی نیا میاندواب

 • خبرنگار تدبیر و امید wrote on ۲۶ شهریور, ۱۳۹۲, ۲۰:۰۱

  خبرها حاکی از آن است چند نفر از نمایندگان تبریزی فقط برای تثبیت موقعیت خود ! در انتخابات آتی مجلس از شهر تبریز شدیدا بدنبال آوردن فردی بنام درویش زاده (که گویا شهردار سابق تبریز بود) به سمت استانداری آذربایجان شرقی هستند .برخلاف آنان اکثر نمایندگان استان با مدیریت آقای دکتر جمال الدین نیکنامی در سمت استاندار موافقند.

 • عباسی تبریز wrote on ۲۷ شهریور, ۱۳۹۲, ۱۹:۱۸

  فقط اکبر اعلمی

 • دانشجوی تبریزی ستاد wrote on ۲۷ شهریور, ۱۳۹۲, ۱۹:۱۹

  فقط مهندس برزگرزاده

 • خداافرین wrote on ۲۸ شهریور, ۱۳۹۲, ۸:۴۶

  بیگی عالی بود

 • زنبلان wrote on ۲۸ شهریور, ۱۳۹۲, ۸:۴۹

  نجفی به داد ما برس

 • خبرنگار تدبیر و امید wrote on ۲۸ شهریور, ۱۳۹۲, ۱۲:۰۲

  گزینه اصلح دکتر ناصرالدین نیکنامی مدیر کل سازمان تامین اجتماعی استان آذربایجان شرقی در دولتهای هفتم و هشتم است (برادر سردار شهید دکتر ناصرالدین نیکنامی)
  رزومه در سامانه :
  http://niknami.ibsblog.ir/

 • احمد wrote on ۲۸ شهریور, ۱۳۹۲, ۱۴:۴۷

  خیلی جالبه همه میخواهند استاندار بشوند ببینم این آقایون از کدام دانشگاه دکترا را گرفته اند
  والله همه دکتر شدند و ما از قافله عقب مانده ایم
  دوستان بزرگوار به نظر بنده حقیر این گمانه زنیها به درد نمی خورد استاندار باید فهیم بوده و بتواند حل مشکل کند واقعا آیا وجود برخی افراد در راس فرمانداریها به صلاح مملکت وشهر هست؟ آیا بعد از گذشت سی وچند سال باز هم درس عبرت نگرفته به دنبال باند بازی هستیم افراد کاری که مرد عمل هستند را به میدان بیاورید همه این آقایون و مسئولین فعلی وقبلی امتحان پس داده اند. بیاید به نیروهای جوان جامعه خود ارزش قائل بشویم و در کنار بزرگان نظام آنها را جا بدهیم. من حقیقتا نمیدانم چه کسی استاندار خواهد بود ولی استدعای عاجزانه دارم باند وباندبازی را کنار گذاشته و از نیروهای درخور وشایسته برای پیشبرد اهداف نظام بهره بگیرد وجود شخص باتجربه ضرورت عینی است و میدان دادن به جوانان و گذاشتن تعارفات حزبی وطیفی واجب است. متاسفانه افراد شایسته در استان بسیار هستند و نام بردن از افرادی که توانائی کافی ندارند و در پستهای مختلف چون نمایندگی وغیره امتحان پس داده اند درست نیست. انشالله هر کسی استاندار آذربایجان بشود باید به او میدان داد هر چند که من به شخص آقای دکتر روحانی رای نداده ام ولی افتخار می کنم که در راس هرم قدرت ایران یک روحانی به تایید رهبر معظم انقلاب است قطعا افراد شایسته ی نیز با ایشان همسو بوده و لیاقت متولی پستهای حساس را خواهند داشت. با آرزوی توفیق

 • آزاد wrote on ۲۸ شهریور, ۱۳۹۲, ۱۶:۰۶

  استاندار فقط دکتر رئوفی نژاد 
  بسیار مدیر کاردان و لایق افسوس که باید از زنجان بروند

 • بهنام wrote on ۲۸ شهریور, ۱۳۹۲, ۱۶:۰۷

  رئوفی نژاد بهترین گزینه هستند از بومی ها چی دیدین

 • محرم wrote on ۲۹ شهریور, ۱۳۹۲, ۱۰:۳۲

  آذربایجان شرقی پتانسیل های زیادی برای پیشرفت چشمگیر در زمینه های مختلف از جمله اقتصادی که منجر به ایجاد رفاه و آسایش برای ساکنانش باشد را دارد و این امر با استاندار شدن حاج صادق نجفی که تواناییهایش را همه می دانند محقق خواهد شد به امید آینده ای روش برای استان آذربایجان شرقی .

 • اصلاني مراغه wrote on ۲۹ شهریور, ۱۳۹۲, ۱۱:۰۸

  با استاندار شدن حاج صادق نجفی آذربایجان جانی دوباره خواهد گرفت

 • حسین wrote on ۲۹ شهریور, ۱۳۹۲, ۱۴:۵۸

  چرا از آقای دکتر اکبر اعلمی برای قبول این مسئولیت خواهش نمی کنند؟

 • محمد از جلفا wrote on ۲۹ شهریور, ۱۳۹۲, ۱۹:۲۹

  نجفی پاسخ دهد که چرا امکانات منطقه آزاد از جمله بزرگترین نمایشگاه خودروهای خارجی را در انحصار خویشاوندان و خواهرزاده خود قرار داده است و چرا زمین های این منطقه را به زمین خواران و نمایندگان مجلس واگذار کرده است!!؟؟

 • موسي wrote on ۳۰ شهریور, ۱۳۹۲, ۸:۲۱

  با سلام خدمت اقای عباسی عرض کنم که به اقای اعلمی لطف دارند با توجه به اینکه به ایشان پیشنهاد وزیری دادند قبول نکرد. و در خصوص آقای نجفی که خوشان میدانند که در منطقه آزاد جلفا چه می گذرد . و اقای خدادادی با توجه به سوابق قبلی در تهران واقعآ خجالت نمی کشید اسم ایشان را بان می اورید .!!!!!!!

 • شهروند جلفایی wrote on ۳۰ شهریور, ۱۳۹۲, ۱۵:۱۶

  واقعا جای تاسف داره که این فرد رو استاندار کنن.این فرد توی جلفا بیشتر نیروهاشو آذربایجلن غربی آورده بخواد استاندار بشه چیکار میکنه

 • عباسی تبریز wrote on ۳۰ شهریور, ۱۳۹۲, ۱۵:۵۳

  اگر دکتر اعلمی قبول نکنند بهترین فرد مهندس برزگرزاده میباشند

 • مرتضي wrote on ۳۰ شهریور, ۱۳۹۲, ۲۲:۲۵

  با سلام به دوستان
  .دعا کنید که فقط دکتر نجفی استاندار بشه زیرا اولا خودشو برخلاف بقیه میران منطقه آزاد که تااکنون مدیر شدند ثابت کرده و این منطقه را به یک منطقه سرمایه ای تبدیل کرده که قبلا این منطقه اصلا مطرح نبود. دوم: قبلا که مدیر بازرگانی بوده در اطاق وی برخلاف سایر مدیران به روی همه باز بوده بر خلافه همه یک مدیر رک وصادق هست یک دفعه رک به آدم مگه که کارت درست میشه یا نه و مثل بقیه دورو و محافظه کار نیست که مردم به خاطر خودش بازی بده.در آخر با آرزوی فردی با لیاقت و مسئولیت شناس برای آذربایجان.

 • فرناز wrote on ۳۱ شهریور, ۱۳۹۲, ۱۴:۵۷

  استاندار باید متولد استان اذربایجان شرقی باشد. امیدوارم از این افراد میاندوابی- اهری- مراغه ای که همش همشهریهای خودشون رو سر کار میارند نباشد.

 • ک. عضو هیات علمی دانشگاه تبریز wrote on ۱ مهر, ۱۳۹۲, ۸:۲۴

  گرچه حد آقای اعلمی با ان همه سوابق و تحصیلات و محبوبیتی که دارند بسیار فراتر از وزارت و استانداری است با این همه شایسته ترین گزینه برای قبول مسئولیت استانداری آذربایجان است و با حضور ایشان در این سمت آذربایجان متحول خواهد شد.

 • یوسف wrote on ۴ مهر, ۱۳۹۲, ۱۲:۰۲

  درود بر نجفی

 • سلطانی wrote on ۴ مهر, ۱۳۹۲, ۱۵:۲۸

  حاج صادق  نجفی لیاقت استانداری شدن را دارد سلام برشهیدان سلام بر نجفی

 • احمد wrote on ۴ مهر, ۱۳۹۲, ۱۸:۰۴

  متاسفم به دوستانی که احساسی می نویسند. آیا با ذکر کردن اسامی افراد دولت آنها را استاندار خواهد کرد؟ بعید است که دولت بخواهد با رایزنی کوچه بازاری این کار مهم را به سرانجام برساند. برادران عزیز واقعا درد است که بعد از این همه بدبختی ما مصالح شخصی خودمان را در نظر می گیریم همین نماینده های ما را ببینید چند نفر از اینها واقعا دلسوز نظام وانقلاب هستند کدام یک از اینها زا منافع و پارت بازی می گذرند. برخی که با پول وحمایت جاسبی ودانشگاه آزاد توانستند به کرسی مجلس برسند آیا به فکر من و تو خواهد بود اینها به مردم ابزاری نگاه می کنند با فریب یک دانشجو و دادن ماده ۵۵ وانتقال چه کارهائی که نکردند.الان چه کسی جایگاه دارد اون کسی که از بیت المال برده و دو دوره نماینده شده یا من و تو؟ ببینید عزیزان بدبختی این است که مجلسیها قبله را منحرف کرده و به نفع خود در جامعه عمل می کنند. ایکاش می شد که فرصتی داشت و با استفاده از نخبگان جوان جامعه ما را چرخید. تا زمانیکه در کشور ما قحط الرجال باشد و چرخه قدرت در دست عده ی خاص باشد و نمایندگانی نماینده قبیله وخانواده ومحله باشند نمی توان واقع بین شد و استاندارش نیز همان می شود. دوستان خوب همین اشرف نیا روزی با پسر ابراهیمی معاون سیاسی قبلی و رضا نظری پیش ما در ستاد تبلیغاتی آمد وکلی بد وبیراه به احمدی نژاد داد در دولت ایشان دیدیم که او معاونت عمرانی استاندار شد؟ واقعا فاجعه نیست که این افراد تغییر چهره داد و رنگ عوض می کنند و دامادهای علافش چه کاره شده اند. من متاسفم بیش از ایم میدانیم ولی افسوس زبان قاصر چرا که دستگاههای نظارتی استان نیز خیلی با این افراد تعامل دارند. چرا؟؟؟؟؟؟؟؟ نمی دانم

 • احمد wrote on ۴ مهر, ۱۳۹۲, ۱۸:۱۱

  متاسفم به دوستانی که احساسی می نویسند. آیا با ذکر کردن اسامی افراد دولت آنها را استاندار خواهد کرد؟ بعید است که دولت بخواهد با رایزنی کوچه بازاری این کار مهم را به سرانجام برساند. برادران عزیز واقعا درد است که بعد از این همه بدبختی ما مصالح شخصی خودمان را در نظر می گیریم همین نماینده های ما را ببینید چند نفر از اینها واقعا دلسوز نظام وانقلاب هستند کدام یک از اینها زا منافع و پارت بازی می گذرند. برخی که با پول وحمایت جاسبی ودانشگاه آزاد توانستند به کرسی مجلس برسند آیا به فکر من و تو خواهند بود اینها به مردم ابزاری نگاه می کنند با فریب یک دانشجو و دادن ماده ۵۵ وانتقال چه کارهائی که نکردند.الان چه کسانی جایگاه دارند اونهائی کسی که از بیت المال برده و دو دوره نماینده شده اند یا من و تو؟ ببینید عزیزان بدبختی این است که مجلسیها قبله خود را گم کرده اند و به نفع خود در جامعه عمل می کنند. ایکاش می شد که فرصتی داشت و با استفاده از نخبگان جوان، جامعه ما را چرخاند. تا زمانیکه در کشور ما قحط الرجال بوده و چرخه قدرت در دست عده ی خاص باشد و نمایندگان، نماینده قبیله،خانواده ومحله باشند نمی توان واقع بین شد و استاندارش نیز همان خواهد شد که می شود. دوستان خوب همین اشرف نیا روزی با پسر ابراهیمی معاون سیاسی قبلی و رضا نظری معاون اداری مالی دانشگاه آزاد تبریز پیش ما در ستاد تبلیغاتی آمد وکلی بد وبیراه به احمدی نژاد گفت ولی در دولت ایشان دیدیم که او معاونت عمرانی استاندار شد؟ واقعا فاجعه نیست که این افراد تغییر چهره داد و رنگ عوض می کنند بپرسید در همین دولت دامادهای علاف این آقا چه کاره شده اند؟ و چه بر سر مترو آوردند؟ ما متاسفیم بیش از اینها میدانیم ولی افسوس زبان قاصر است. چرا که دستگاههای نظارتی استان نیز خیلی با این افراد تعامل دارند. چرا؟؟؟؟؟؟؟؟ نمی دانم

 • احمد wrote on ۴ مهر, ۱۳۹۲, ۱۸:۱۶

  بیایید لیست کسانی که ….. نماینده مجلس شما در استان چپانده را باز خوانی کنیم ببینیم آیا واقعا فاجعه نیست؟ حال این شخص برای استانداری چگونه می خواهد اظهار نظر کرده و بیطرف باشد با اصولگرایان اصولی بوده وبا اصلاح گرایان اصلاح طلب؟؟؟؟؟؟؟ آیا انصاف نیست که واقع بین باشیم و از سیاستزدگی وباندبازی بیرون بیاییم وکمی به فکر مردم خود باشیم نه به فکر طیف خاص و پسر عمو وداماد و دوستان ستادی خود؟؟؟؟؟؟؟

 • شهريار wrote on ۶ مهر, ۱۳۹۲, ۸:۴۷

  استان آذربایجان به چه روزی مانده؟
  رجال این شهر کجا رفتن که چنین بی سر و سامان ماندیم که نجفی استاندار چنین استانی شود
  یا زهرا

 • ناشناس wrote on ۶ مهر, ۱۳۹۲, ۲۳:۳۵

  فقط دکتر منصور یگانه

 • حقگو تبريز wrote on ۷ مهر, ۱۳۹۲, ۱۳:۴۲

  آقای موسی پناه می برم به خدا از سطحی نگری بعضی از انسانها حاج سلمان خدادادی انسان شایسته ای است که چهار دوره متوالی مورد اعتماد مردم قرار گرفته به عنوان نماینده مردم درمجلس حضور داشته وانسان پاکدستی میباشد ودر سطح ملی شناخته شده است وهر جا بوده منشا خیر بوده باشایعات کوچه وبازار نمیشه در مورد انسانها قضاوت کرد خدادادی را باشایعات مظلوم نکنیم لیاقت ایشان بیشتر از استاندار بودن است

 • محمد wrote on ۸ مهر, ۱۳۹۲, ۸:۳۶

  سبحان الا… استاندار است

 • ناشناس wrote on ۱۰ مهر, ۱۳۹۲, ۱۷:۴۵

  اصلا بدون استاندار باشیم چی میشه؟

 • ناشناس wrote on ۱۳ مهر, ۱۳۹۲, ۲۱:۲۲

  دوستان سلام .کاش همینطور هم به دستگاههای نظارتی استان نظر میدادیم بلکه اصلاح شوند.اقایانی که با هزار پارتی در روز روشن از کجا به کجاها رسیدن .اقایانی که حتی شایستگی مدیریت خانواده دو سه نفری خود را نداشتند ولی الان طیفی از تحصیل کردگان و کارشناسان این مزر و بوم را تحت مدیریت خود دارند.و در سایه کادو پیچی ها و چاپلوسی ها هم به هر منزلتی میرسند و اگاهان از وضعیت را فقط با این عمل کردشان عذاب میدهند .در استان ما هم از این موارد کم نیس.استاندار به تنهایی چکار میتواند بکند وقتی طیفی از باصطلاح مدیران بیسواد و بی تجربه دور هم جمع شده اند .اگر اقای نجفی میخواهد استاندار شود از ایشان میخواهم بپرسم این اقای رستمی مدیر کل فرودگاه تبریز چه دارد که شنیده ام مشاور ایشان در منطقه ازاد شده است .ایا ایشان که میگویید مدیری شایسته است واقعا بغیر از اینکه رستمی از خویشان نزدیک اقای اقایی نماینده سلماس است چه شاخصه مهم دیگری دارد وایا میدانید چه گندی در باز سازی باند اصلی فرودگاه تبریز به بار اورده ودر سایه ان همشهریان تبریزی و تمام مسافران را با چه مشکلاتی مواجه کرده است؟ایا از بسته های اجیل و قرابیه وکفشهای دست دوز که کادوی هر صاحب نظری است در جریان هستید .وای به حال بیت المال چه چگونه به هدر رفت .در اخر جهت صحت و سقم گفته هایم بیشتر بررسی کنید تا متوجه عمق فاجعه در فرودگاه تبریز باشید.والسلام

 • حاج جوادفاخری wrote on ۱۳ مهر, ۱۳۹۲, ۲۲:۰۹

  با سلام وخسته نباشید :بنظربنده جناب آقای مهندس علی مطهری کوزه کنانی مدیرکل محترم مخابراتهای کشور شانس اول استاندار استان پهناور استان اذربایجان شرقی راداراستتتتتتتتتتتتتتتت.

 • آذربایجان غربی wrote on ۱۳ مهر, ۱۳۹۲, ۲۲:۱۷

  سلام .با نظرآقای فاخری کاملا موافقم جناب اقای مطهری درزمان خدمت درپست مدیرکل مخابرات استان اذربایجان غربی خدمات ارزشمند وبی سابقه ای را انجام داده اند که اثار ان سالیان سال باقی خواهد ماند (پیروزوسربلند باشی)راستی بهترازهمه زاده استان اذربایجانشرقی میباشد

 • همشهري wrote on ۱۴ مهر, ۱۳۹۲, ۹:۱۷

  به نظرم دکتر شعردوست بهترین گزینه است

 • داود درخشانی wrote on ۱۵ مهر, ۱۳۹۲, ۲۲:۰۶

  با سلام با استاندار شدن آقای دکتر نجفی آذربایجان پیشرفت چشمگیری خواهد داشت هم در زمینه اقتصادی و اجتماعی با آرزوی موفقین برای ایشان .

 • سیما wrote on ۱۵ مهر, ۱۳۹۲, ۲۲:۰۹

  با سلام آقای دکتر نجفی در این چند دهه خدمت ثابت کرده بهترین گزینه برای استاندار شدن مناسب است با آرزوی آذربایجانی مقتدر و سربلند با افتخار آقای نجفی

 • ناشناس wrote on ۱۶ مهر, ۱۳۹۲, ۹:۰۳

  با سلام . من در عجبم که فاخری چرا این حرفو میزنه در صورتیکه خودش میدونه این آقا برای نمایندگی منطقه هم گزینه خیلی اشتباهی بوده.

 • حمید wrote on ۱۶ مهر, ۱۳۹۲, ۱۰:۰۳

  به نظرم همه کسانی که به افرادی خاص مانند نجفی رای داده اند یا او را نمی شناسند و یا دنبال منفعتی در او هستند نجفی عملکردش فامیلی، آشنایی، و طایفه بازی است در حدی که غیر از این چیزی را نمی شناسد خواهشا بر وجدان بیدار خود مراجعه نمائید.

 • ناشناس wrote on ۱۶ مهر, ۱۳۹۲, ۱۱:۴۷

  وزارت کشور خودش اتنتخاب میکند ن با نظرهای شما ،شماها ب جون همدیگر نیفتید…!خواهشا…

 • محمد محمدي wrote on ۱۷ مهر, ۱۳۹۲, ۱۳:۳۹

  دوستان عزیز . به نظر و عقیده همدیگر احترام بگذاریم. به اعتقاد بنده هر کسی به عنوان استاندار معرفی گردد بایستی عملکرد گذشته او و برنامه های آینده او در جهت اعتلای نام آذربایجان و پیشرفت و عمران و آبادانی تک تک روستاها و شهرهای این خطه بزرگ گردد. به نظر من مهندس علیرضا نوین (شهردار سابق) با توجه به سوابق ارزشمندش در مدیریت های مختلف (در دوران دفاع مقدس و پس از آن در سمت شهردار تبریز) که الحق و الانصاف عملکرد ایشان موجب ارتقای سطح کمی و کیفی این کلانشهر گردیده و اثرات مثبت مدیریتی ایشان در مقام ۸ ساله شهرداری تبریز در سالهای آتی بیشتر نمود پیدا خواهد کرد، می تواند گزینه مطلوبی برای این سمت باشد. ضمن اینکه بنده سایر گزینه های این پست مهم احترام قائلم … 

 • وارثي wrote on ۱۸ مهر, ۱۳۹۲, ۱۱:۰۵

  سلام ودرود بر شیر مرد آذربایجان حاج صادق نجفی

 • بهزاد wrote on ۳۰ مهر, ۱۳۹۲, ۱۵:۳۰

  با سلام به همه دوستان

  زیاد دعوا نکنید سر این پست ، شاید خودم اومدم و این همه جنجال تمام بشه. (شاید این جمعه بیایم.)

 • بیل باغی wrote on ۳۰ مهر, ۱۳۹۲, ۲۳:۱۸

  انشاالله که خداوند هرچه زودتر مارا از دست این بیگی نا انصاف نجات دهد.برای نمونه که صورتجلسه کمیسیون مربوط به زمین همکاران استانداری در باغمیشه را امضا نکرد در صورتیکه در دو طرف زمین موصوف یکی مربوط به نیروی انتظامی و دیگری مربوط به طلاب میباشد به امضا آقا رسیده است

 • ناشناس wrote on ۸ آبان, ۱۳۹۲, ۱۳:۵۶

  دکتر جعفری تحصیل کرده علوم سیاسی بهترین گزینه برای این منطقه حساس با مردمانی که دارای فرهنگ اصییل و با وقار هستند میباشد.

 • مام وطن wrote on ۸ آبان, ۱۳۹۲, ۱۸:۲۳

  بر جوانان ادربایجان دلم می سوزد …

 • ا ح م د wrote on ۸ آبان, ۱۳۹۲, ۱۹:۱۹

  استاندار میخواهید منو معرفی کنید یکبار تجربه یک عمر افتخار این آقایان که در بالا مطرح فرمودید امتحان داده اند دیگر الکی خودتان را گول نزنید اگر از من راضی نبودید بروید سراغ هرکی که دوست داشتید.

 • علی wrote on ۱۰ آبان, ۱۳۹۲, ۱۵:۵۹

  اقای سید محمد میرمحمدی استاندار می شود .من کارمند وزارت کشور هستم و دقیقا از قضایای استانداران خبر دارم.حالا ببینید کی گفتم…

 • ناشناس wrote on ۱۳ آبان, ۱۳۹۲, ۱۱:۲۷

  رزا:

  دورد بر حاج سلمان عزیز .شما بهترین و با لیاقت ترین گزینه برای انتخاب استانداری و نماینده بودن هستید و خواهید بود

 • زهرا wrote on ۱۳ آبان, ۱۳۹۲, ۲۳:۳۸

  بیگی بهتررررررررررررررررررررررررررررررین بود اما همشون برا خودشون کار میکنن نه ملت ما که خیری ندیدیم حتی یه مدرسه دبیرستان نداریم میریم روستاهای دیگه درس میخونیم واقعا که چه مسولانی داریم 

 • بچه روستا یه دختر wrote on ۱۳ آبان, ۱۳۹۲, ۲۳:۴۰

  یه دهیار خوبم نداریم روستمون درسته پیشرفته اس اما دهیارمون اصلا توجهی ندارن آسفالتاش که اصلا خب نیس کلا به هم ریخته اس خودمون هم پاشیم یه کاری کنیم پشتمون هزار حرف وحدیث میکن 

 • شفائي wrote on ۱۸ آذر, ۱۳۹۲, ۱۸:۳۴

  خدا رویش را سفید گرداند حاج صادق نجفی همیشه در خدمت مردم بوده و هست آرزویم سلامتی و طول عمر باعزت این برادر بزرگوار میباشد

 • ناشناس wrote on ۳۰ اردیبهشت, ۱۳۹۳, ۱۷:۲۰

  درود بر نجفی

 • شهروند زنوزی wrote on ۱۲ شهریور, ۱۳۹۳, ۸:۲۲

  با سلام و خسته نباشید لطفا ماجرای کتک زدن خانم شهروندی را در شهرداری زنوزمشخص کنید (۹شهریور۹۳)و ۲روز بعد یکی از اعضای شورای شهر زنوز را کتک زده اند

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

new era hats 59 fifty north face outlet store new era 5950 low profile columbia outlet black new era 49ers hats new era angels hats cheap new balance 574 new balance 574 new era nfl hats nfl logo cheap new balance 574
تمام حقوق این سایت برای © 2014 پایگاه اطلاع رسانی اعتدال پرس . محفوظ است.
طراحی و پیاده سازی برایما
white bean curd supplement carb blockers cvs garcinia mangostana pills 100 pure garcinia cambogia extract with hca side effects dr oz diet garcinia cambogia reviews garcinia cambogia reviews walmart the garcinia cambogia extract diet where can i get garcinia cambogia extract in nigeria phytoceramides consumer reports garcinia cambogia supplement benefits how to take natural garcinia cambogia pure garcinia cambogia vs raspberry ketone garcinia cambogia benefits white beans in a can green coffee walmart verified garcinia cambogia uk what about pure garcinia cambogia pure garcinia cambogia hi health garcinia cambogia extract ingredients where can i find garcinia cambogia in stores where can i find garcinia cambogia pro green coffee 1000 does garcinia cambogia effects birth control garcinia cambogia review chemist warehouse white kidney beans protein where to buy garcinia cambogia in queensland garcinia cambogia for weight loss at walmart pure garcinia cambogia perth 4 hour body white beans can you buy phytoceramides at walmart foods to avoid on no white diet reviews on verified garcinia cambogia what beans help you lose weight dark red kidney beans white beans quinoa recipe side effects of white kidney bean extract carb blocker headache best white kidney bean extract white beans vs cannellini beans white kidney bean substitute buy garcinia cambogia dubai green coffee cleanse reviews reviews on garcinia cambogia plus advocare 24 day challenge complex carbohydrates carbohydrates in jelly belly jelly beans garcinia cambogia and synthroid interactions white kidney bean carb intercept garcinia cambogia cleanse dr oz pure white kidney bean extract diet garcinia cambogia fruit pakistan green coffee association contract benefits of white beans extract natural garcinia cambogia customer service garcinia cambogia reviews nih no sugar no white foods diet pure garcinia cambogia brand reviews kidney massage benefits where can i buy garcinia cambogia bean fat blocker it works how to use garcinia cambogia to lose weight garcinia cambogia real fruit original garcinia cambogia dangers phytoceramides warning forever garcinia plus reviews natrol carb intercept 2 kidney beans v lentils side effects of garcinia cambogia max what is pure garcinia cambogia used for phytoceramide skin care reviews on triminex garcinia cambogia where to buy white kidney bean extract in australia garcinia cambogia extract and natural colon cleanse garcinia atroviridis fruit how much is natural garcinia cambogia green coffee cleanse walmart garcinia plant white kidney bean substitute oral phytoceramides 350 mg side effects of xls medical carb blocker which beans are healthiest side effects of cambogia ultra calories in 400g kidney beans can yeast ferment more complex carbohydrates kidney bean extract miracle garcinia cambogia edmonton pure garcinia cambogia extract directions garcinia cambogia interactions with lipitor garcinia cambogia costco review white bean extract pills reviews advanced garcinia cambogia erfahrungen white bean extract brands garcinia cambogia does it work for weight loss pure white kidney bean extract pills kidney bean shaped feet kidney beans urdu garcinia cambogia extract directions why did my pinto beans turn white garcinia cambogia plus where to buy complex carbohydrates good or bad carb blocker reviews does natrol carb intercept phase 2 work carbohydrates in beans garcinia y te verde propiedades how much is garcinia cambogia philippines natural garcinia cambogia philippines where can i find pure garcinia cambogia in stores super garcinia cambogia trial ingredients of garcinia cambogia select garcinia cambogia tree and fruit pure garcinia cambogia extract product review natural factors garcinia cambogia green coffee fat burner kidney beans calories dr oz garcinia cambogia which one to buy garcinia cambogia fruit country garcinia cambogia hca nz white kidney bean extract information phaseolus vulgaris nutritional value intraslim carb blockers pinto beans in white chicken chili neem leaves benefits for kidney garcinia cambogia extract negative side effects does garcinia cambogia affect period buy white kidney bean extract online raspberry ketone and garcinia cambogia diet reviews green coffee bean lose weight phytoceramides 350 mg reviews pure white kidney beans review pure health garcinia cambogia white beans olive oil garlic white kidney bean substitute garcinia cambogia adverse effects white kidney beans curry recipe garcinia cambogia weight loss rate what is a kidney bean is garcinia cambogia safe for hypertension carbohydrates in canned green beans pure garcinia cambogia safe green coffee extract vs garcinia cambogia amount of garcinia cambogia needed for weight loss health benefits of white bean hummus whole body garcinia cambogia uk garcinia cambogia with more than 60 hca dried kidney beans vs canned kidney beans carb fighter white kidney bean how does garcinia work in the body pure garcinia cambogia extract scams where can i get fresh garcinia cambogia fruit garcinia cambogia pure select contact garcinia cambogia does it work pure health garcinia cambogia cvs advanced garcinia cambogia oprah garcinia hca premium with colon cleanse total most effective garcinia cambogia supplement carb blocker nhs how long can you take carb blockers benefits of eating kidney beans what is the difference between white beans and pinto beans white bean carb blocker garcinia cambogia extract dr oz youtube para que serve fat blocker white kidney bean carb blocker dark red kidney beans protein large black speckled kidney beans garcinia vs green coffee bean does garcinia cambogia work if you take it after you eat fresh fruit garcinia cambogia white beans yield white kidney beans mexican healthy care garcinia cambogia ingredients where to buy white kidney bean extract in australia garcinia cambogia hca nz buy white kidney pills on the official website does miracle garcinia cambogia work pure garcinia cambogia extract track my order buy white kidney pills on the official website white beans on a low carb diet fat blocker prescription where can you find garcinia cambogia fruit garcinia cambogia extract genesis today refried beans from canned kidney beans white kidney bean extract in australia advanced garcinia cambogia malaysia price garcinia cambogia pro how do you take garcinia cambogia pills garcinia cambogia formula diet reviews borlotti beans white kidney bean carb blocker does garcinia cambogia burn work white bean supplement where to find the best garcinia cambogia gluten free phytoceramides 350 mg buy garcinia cambogia supplement green coffee thin 850 reviews white fence farm kidney bean salad recipe garcinia cambogia fruit weight loss garcinia in tamil garcinia cambogia effective or not garcinia cambogia bodybuilding forum how old should you be to take garcinia cambogia white kidney bean weight weight loss dosage of garcinia cambogia white rice and black beans diet kidney beans phytoceramide made from rice where can i buy phyto ceramides pills pinto bean diet phase 2 white bean extract carb blocker before drinking white beans zucchini garcinia cambogia extract recommended by dr oz pure garcinia cambogia forum unrefined complex carbohydrates buy white kidney bean carb blockers for alcohol garcinia cambogia week one results kidney beans red beans and rice white kidney bean extract supplements garcinia cambogia by natural nutrihealth green coffee bean gnc white bean extract amazon do you drain canned kidney beans for chili does pure garcinia cambogia slim system work pure garcinia cambogia brand reviews wat zijn kidney beans garcinia cambogia and natural colon cleanse combo diet can yeast ferment more complex carbohydrates garcinia cambogia extract facts carbs in dark red kidney beans garcinia cambogia side effects negative white beans vs butter beans carb blocker does it work how does natrol carb intercept work original garcinia cambogia extract reviews best carb blockers uk phase 2 white kidney bean herbalife fat blocker review white bean extract pregnancy phaseolus vulgaris varieties healthy choice garcinia cambogia does it work phase 2 white kidney bean extract at walmart phase 2 white kidney bean extract green coffee importers garcinia cambogia fruit pakistan calories in a can of dark red kidney beans south beach diet turkey and black bean chili which is healthier black beans or kidney beans kidney cleanse benefits phaseolus vulgaris fortex fresh fruit garcinia cambogia black and white 12s footlocker green coffee bean extract gnc 92 trim green coffee white kidney bean extract benefits all natural garcinia cambogia reviews white kidney bean extract reviews garcinia cambogia extract extreme garcinia cambogia extract pure at cvs garcinia cambogia fruit in malay natrol carb blocker side effects garcinia cambogia weight loss youtube garcinia cambogia fruit tamarind pure garcinia cambogia extract new zealand where can i buy garcinia cambogia extract in san antonio black bean diet korean what does garcinia cambogia fruit taste like how to take garcinia cambogia effectively garcinia cambogia weight loss rate pure garcinia cambogia diet plan garcinia cambogia extract hca walmart phytoceramide dosage dietworks green coffee bean extract where to buy garcinia cambogia extract in winnipeg where to buy phytoceramide plant derived natural garcinia cambogia and zen cleanse garcinia cambogia bean diet side effects green coffee chlorogenic acid extract is garcinia cambogia formula gluten free rice and beans weight loss diet best white kidney bean extract ghi garcinia cambogia side effects the best white kidney bean extract green coffee bean gnc side effects when you stop taking garcinia cambogia white bean extract type 1 diabetes garcinia cambogia or green tea what is garcinia cambogia supplement whole foods plant based diet white rice otc fat blocker pills green coffee bean extract costco liponexol carb blocker diet pills garcinia cambogia extract pure where to buy pure garcinia cambogia extract and cleanse fx garcinia cambogia formula free where to buy whole body garcinia cambogia in toronto white bean extract dr oz do you drain canned kidney beans for chili side effects of black coffee bean extract carb blocker my protein does garcinia cambogia taste good