ویژه اعتدال پرس/ با دستور جدید رئیس جمهور، صادق نجفی شانس اول استانداری آذربایجان شرقی شد

ویژه اعتدال پرس/ با دستور جدید رئیس جمهور، صادق نجفی شانس اول استانداری آذربایجان شرقی شد

برخلاف برخی پیش بینی ها، نمایندگان و ائمه جمعه نقش اصلی را در انتصاب استانداران دولت یازدهم برعهده خواهند داشت.با این شاخصه ها باید گفت در میان گزینه های مطرح برای استانداری، …..

* به دستور رئیس جمهور، انتصاب استاندار آذربیاجان شرقی در اولویت وزارت کشور قرار گرفته است.

به گزارش اعتدال پرس به نقل از منابع موثق، دکتر روحانی به وزیر کشور توصیه کرده حداکثر تا پایان شهریور استانداران را معرفی تا کار خود را آغاز نمایند و در این انتصاب ها حتما نظر نمایندگان ولی فقیه در استان ها تامین شود.

بر اساس این گزارش، انتصاب استانداران هفت استانی که مراکز آنها جزو کلانشهر ها به حساب می آیند در اولویت وزارت کشور قرار گرفته است.

این استان ها عبارتند از : تهران، خراسان رضوی؛ اصفهان، آذربایجان شرقی، خوزستان، فارس و مازندران.

گفتنی است پیش از این نیز وزیر کشور بر هماهنگی خود با نمایندگان مجلس در استانها جهت انتخاب استانداران جدید تاکید کرده بود و بر این اساس و برخلاف برخی پیش بینی ها، نمایندگان و ائمه جمعه نقش اصلی را در انتصاب استانداران دولت یازدهم برعهده خواهند داشت.

با این شاخصه ها باید گفت در میان گزینه های مطرح برای استانداری، صادق نجفی مدیرعامل فعلی منطقه آزاد و مدیرکارکشته استان که مورد وثوق همزمان نماینده ولی فقیه در استان و اکثریت نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی می باشد، شانس اول استانداری آذربایجان شرقی می باشد و باید در چند روز آینده شاهد صدور حکم وی برای این سمت باشیم.

همچنین گفته می شود با موافقت آیت الله واعظ طبسی، محمود صلاحی استاندار اخراجی دولت دهم مجددا به عنوان استاندار جدید خراسان رضوی منصوب خواهد شد.

روحانی همچنین به وزرای کابینه توصیه کرده ظرف دو ماه همه معاونان و مدیران کل خود را تعیین نمایند تا سریال این تغییرات طولانی و ادامه دار نشود.

مطالب پیشنهادی :

درباره نویسنده

2664 مطلب نوشته است .

89 نظر on “ویژه اعتدال پرس/ با دستور جدید رئیس جمهور، صادق نجفی شانس اول استانداری آذربایجان شرقی شد”

 • ناشناس wrote on 25 آگوست, 2013, 8:13

  مثل اینکه آقای نجفی به شما هم قول مسئولیت داده است ولی گول خوردی. ایشان 5 برابر ظرفیت سمت ها قول داده است !!!!
  ————————————-
  با عرض معذرت:
  کافر همه را به کیش خود پندارد!!!!

 • ناشناس wrote on 26 آگوست, 2013, 3:16

  شعردوست تقریبا قطغی شده

 • علي مرادي wrote on 26 آگوست, 2013, 8:11

  استاندار شدن نجفي آرزوي مردم آذربايجان هست

 • ش . اميدي wrote on 26 آگوست, 2013, 8:13

  اگر نجفي استاندار بشه يه اميد تازه به ملت آذربايجان خواهد شد

 • ملكاني wrote on 26 آگوست, 2013, 9:05

  شايد انتشار نديد: حاج سلمان خدادادي بهترين گزينه براي استانداري اذربايجان شرقي مي باشند.

 • همشهري تبريزي wrote on 26 آگوست, 2013, 9:39

  طبق اخبار موثق حاج سلمان يا استاندار ميشه يا مدير كل

 • ناشناس wrote on 26 آگوست, 2013, 12:05

  چرا نظرات مورد توافق خودت روانتشار مي دي

 • اصلاح طلب wrote on 26 آگوست, 2013, 14:02

  صادق نجفي نمونه اعتدال براي اذربايجان هست

 • محمدي از مرند wrote on 26 آگوست, 2013, 14:04

  واقعا درود بر نجفي

 • ناشناس wrote on 26 آگوست, 2013, 23:05

  استاندار آینده حاج سلمان نماینده 4 دوره ملکان و مدیر کل اطلاعات

 • ناشناس wrote on 26 آگوست, 2013, 23:07

  حاج سلمان خدادادی استاندار خواهد شد

 • ناشناس wrote on 27 آگوست, 2013, 12:01

  حتماحاج سلمان

 • ناشناس wrote on 28 آگوست, 2013, 9:23

  حاج سلمان مرد ديندار و مردمي و استاني

 • بیطرف wrote on 28 آگوست, 2013, 16:16

  اقای شافعی وزیر صنایع وتعاون سابق چندین دوره بهترین گزینه استانداری اذربایجانشرقی میباشد واستانی به اهمیت اذربایجانشرقی استانداری باید در حد وزیر داشته باشد تا هم نفوذ کافی داشته وهم دید وسیعی داشته باشد یک نظر سنجی از منطقه ازاد ارس سطح رضایت مردم را نشان خواهد داد!

 • شهرام wrote on 28 آگوست, 2013, 18:01

  آقای ضیائی با سوابق درخشان و در سطح کلان همچون ریاست تامین اجتماعی کشور و فرماندار کرج و … گزینه معرفی شده از سوی امام جمعه محترم …. برا این سمت است و اکثر نمایندگان نیز با وی موافق هستند.
  ایشان هم مدیر توانمندی هستند هم نیروی معتدل و هم آدم خوش برخودی هستند و بهترین گزینه برای این مسئولیت مهم و بزرگ می بشاند.

 • مرتضی wrote on 29 آگوست, 2013, 23:43

  اقای نجفی مدیر با لیاقت ومدبر استان

  .استانداری حق اوست

 • محمود wrote on 30 آگوست, 2013, 16:43

  به نظر من استاد دکتر بهرام سرمست گزینه مناسب برای استاندار است البته اگه ایشان قبول کنند.

 • ناشناس wrote on 31 آگوست, 2013, 21:37

  رود بر حاج سلمان

 • کریمی wrote on 3 سپتامبر, 2013, 10:30

  از رئیس جمهور محترم می خواهم که از نیروهای بومی استان که بسیار توانمند هم در عمل و علم و اجرایی هستند استفاده نماید. یکی از پیشنهاد های بنده دکتر حسین پور است

 • ملکان wrote on 5 سپتامبر, 2013, 0:59

  با سلام
  حاج سلمان خدادادی استاندار آذربایجانشرقی شد . تمام

 • حميد wrote on 8 سپتامبر, 2013, 11:31

  از آقاي غلامي كه از نيروهاي شاخص سياسي استان و فعال در ستاد انتخاباتي سال 88 و 92 بوده اظهار ميكرد شخصي كه رويكرد اقتصادي محور و اشنا به تمام پتانسيل هاي استان را دارد و به برنامه هاي دولت اعتقاد عملي داشته باشد شايسته سكانداري استانداري است

 • عجبشیر wrote on 9 سپتامبر, 2013, 15:53

  آذربایجان دوباره زنده میشود با استاندار شدن دکتر نجفی

 • ناشناس wrote on 11 سپتامبر, 2013, 9:26

  به امید استانداری اقای نجفی مدیر بالیاقت استان

 • معصومی wrote on 14 سپتامبر, 2013, 0:46

  با سلام مردم فهیم آذربایجان خود میدانند که دکتر نجفی از افراد تأثیرگذار استان بوده و عملکرد ایشان در حوزه های مختلف اجرایی ،اقتصادی واجتماعی استان نشان از پویایی این مرد بزرگ دارد.امیواریم نمایندگان محترم مردم استان و شخص حضرت آیت الله مجتهد شبستری نسبت به تایید ایشان سریعاً اقدام نمایند تا مردم بزرگ استان به حق قانونی خود در انتخاب اساندار لایق برسند.نجفی به هر کاری دست زده با رو سفیدی تمام به نهایت رسانده و از نزدیک با ایشان در امور سرمایه گذاری استان آشنا هستم لطفاً زودتر ایشان را برای مدیریت استان انتخاب کنیدو عقب ماندگی سالهای اخیر را با فعالیت این مرد فکور و خستگی ناپذیر جبران سازید تا اوضاع اقتصادی واجتماعی بهبود بخشد.

 • موسوي wrote on 14 سپتامبر, 2013, 9:16

  بنده چند سالي افتخار همراهي و همكاري با آقاي نجفي را داشتم. از لحاظ سياست، مديريت، اخلاق و توانمندي هيچيك از مديران قابل قياس با ايشان نيستند و نخواهند بود. اميدوارم دولت تدبير و اميد، با انتخاب ايشان اميد را به آذربايجان هديه دهند.

 • محمد wrote on 14 سپتامبر, 2013, 10:01

  با امدن نجفی به استانداری باند بازی به اوج خود خواهد رسید.

 • حسينيان از بناب wrote on 14 سپتامبر, 2013, 10:54

  به نظر بنده دكتر خدادادي فردي آگاه وكاري مي باشد و عملكرد ايشان در بيست سال اخير نشان از لياقت وي براي استانداري اذر بايجان شر قي مي باشد

 • پ.ش wrote on 14 سپتامبر, 2013, 16:41

  فقط نجفی

 • ناشناس wrote on 14 سپتامبر, 2013, 17:14

  به نظر آقاياني كه نظر نوشته اند روحاني رئيس جمهور شده يا جليلي و يا قاليباف.
  استاندار اگر قرار باشه يكي از عزيزاني باشه كه گفته اند بايد عرض شود كه آنوقت مردم بايستي به جليلي يا قاليباف راي مي دادند كه ندادند راي به روحاني يعني راي به گفتمان و برنامه هايي كه روحاني در انتخابات ارائه نمودند. آقاي نجفي و ديگر عزيزان آنوقت استاندار مي شدند كه جليلي يا قاليباف رئيس جمهور مي شد.

 • علیرضا wrote on 15 سپتامبر, 2013, 10:17

  نجفی اگرچه به نظرم برای توسعه استان وجذب سرمایه گذاری مطلوب و شخص پرکار وشجاعی است اما درمقابل صدای مضلوم وصدای عدالت خواهی را نمی شنود وبا آن به جنگ بر می خیزدواستاندار یعنی نمای تمام عیار از حاکمیت اسلامی وانسان مسلمان بارعایت کلیه جوانب مسئولیت جامعه ایران اسلامی .نتیجه اینکه نجفی بهتر است در مسئولیت های اقتصادی باشد وبرای استانداری که مسئولیهای اقتصادی فرهنگی اجتماعی سیاسی و…. است مناسب نمیباشد.واگر استاندار شود با وجود توسعه ورشد اقتصادی وعمرانی مشکلات دیگری بوجود می آید ویک قشر از جامعه منتقد برنامه های ایشان خواهند بود وپیشرفتها ی حاصله به چشم نخواهد آمد.تمام مطالب را از صمیم قلب گفتم باز اگر صلاح عموم باشد به خاطر مشکلات پیش روی مردم باید فرصت داده شود شاید بارعایت عدالت ومعیارهای جامعه اسلامی وتلاشها وتجاربی که دارد موفق باشد.

 • ازتبریز wrote on 15 سپتامبر, 2013, 10:17

  نجفی اگرچه به نظرم برای توسعه استان وجذب سرمایه گذاری مطلوب و شخص پرکار وشجاعی است اما درمقابل صدای مضلوم وصدای عدالت خواهی را نمی شنود وبا آن به جنگ بر می خیزدواستاندار یعنی نمای تمام عیار از حاکمیت اسلامی وانسان مسلمان بارعایت کلیه جوانب مسئولیت جامعه ایران اسلامی .نتیجه اینکه نجفی بهتر است در مسئولیت های اقتصادی باشد وبرای استانداری که مسئولیهای اقتصادی فرهنگی اجتماعی سیاسی و…. است مناسب نمیباشد.واگر استاندار شود با وجود توسعه ورشد اقتصادی وعمرانی مشکلات دیگری بوجود می آید ویک قشر از جامعه منتقد برنامه های ایشان خواهند بود وپیشرفتها ی حاصله به چشم نخواهد آمد.تمام مطالب را از صمیم قلب گفتم باز اگر صلاح عموم باشد به خاطر مشکلات پیش روی مردم باید فرصت داده شود شاید بارعایت عدالت ومعیارهای جامعه اسلامی وتلاشها وتجاربی که دارد موفق باشد.

 • علیرضا wrote on 15 سپتامبر, 2013, 10:43

  آقای نجفی مثل دیگر انسانها با تمام خصوصیات خوب وبدی که دارد که البته بیشترشان خوب است تقاضا دارم اینکه درموضع قدرت هر وقت صدای فریاد خواهی وکمک خواهی مسلمان مظلوممی را بشنود به عنوان انسان جانشین خداوند درروی زمین جواب دهد ونگذارد حق کسی پایمال شود اگر چه طلب کننده کمک بدلیل تاملات روحی وبی عدالتی هایی که در حق او شده نتواند در شآن وبزرگی یک مقام با او آنگونه که مطلوب وپسندیده است رفتار نماید.. برای ایشان در هر مسئولیت وخدمتی که برای وبرای توسعه وپیشرفت استان تلاش میکند موفقیت روز افزون الهی طلب مینمایم

 • علیرضا wrote on 15 سپتامبر, 2013, 10:48

  درمتن بالا در اخر مطلب تصحیح میکنم برای ایشان در هر مسئولیت وخدمتی که برای توسعه وپیشرفت استان وحل مشکلات مردم تلاش وکوشش مینمایدموفقیت روز افزون الهی مسئلت مینمایم.

 • ناشناس wrote on 15 سپتامبر, 2013, 11:23

  به نظر بنده آقای مهندس محمدی استاندار آذر بایجان خواهند شد

 • ناشناس wrote on 15 سپتامبر, 2013, 19:08

  با استاندار شدن حاج صادق نجفي آذربايجان شرقي پيشرفت چشمگيري در هر زمينه خواهد داشت مردم مي توانند با مطالعه سوابق حاج صادف نجفي به اين امر پي ببرند

 • تانماز wrote on 15 سپتامبر, 2013, 20:33

  به نظر من داداش قربانزاده سونگونی استاندار آذربایجان شرقی خواهد شد

 • یاور مشنگ wrote on 17 سپتامبر, 2013, 17:39

  فقط دکتر محبی نیا میاندواب

 • خبرنگار تدبیر و امید wrote on 17 سپتامبر, 2013, 20:01

  خبرها حاکی از آن است چند نفر از نمایندگان تبریزی فقط برای تثبیت موقعیت خود ! در انتخابات آتی مجلس از شهر تبریز شدیدا بدنبال آوردن فردی بنام درویش زاده (که گویا شهردار سابق تبریز بود) به سمت استانداری آذربایجان شرقی هستند .برخلاف آنان اکثر نمایندگان استان با مدیریت آقای دکتر جمال الدین نیکنامی در سمت استاندار موافقند.

 • عباسی تبریز wrote on 18 سپتامبر, 2013, 19:18

  فقط اکبر اعلمی

 • دانشجوی تبریزی ستاد wrote on 18 سپتامبر, 2013, 19:19

  فقط مهندس برزگرزاده

 • خداافرین wrote on 19 سپتامبر, 2013, 8:46

  بیگی عالی بود

 • زنبلان wrote on 19 سپتامبر, 2013, 8:49

  نجفی به داد ما برس

 • خبرنگار تدبیر و امید wrote on 19 سپتامبر, 2013, 12:02

  گزینه اصلح دکتر ناصرالدین نیکنامی مدیر کل سازمان تامین اجتماعی استان آذربایجان شرقی در دولتهای هفتم و هشتم است (برادر سردار شهید دکتر ناصرالدین نیکنامی)
  رزومه در سامانه :
  http://niknami.ibsblog.ir/

 • احمد wrote on 19 سپتامبر, 2013, 14:47

  خیلی جالبه همه میخواهند استاندار بشوند ببینم این آقایون از کدام دانشگاه دکترا را گرفته اند
  والله همه دکتر شدند و ما از قافله عقب مانده ایم
  دوستان بزرگوار به نظر بنده حقیر این گمانه زنیها به درد نمی خورد استاندار باید فهیم بوده و بتواند حل مشکل کند واقعا آیا وجود برخی افراد در راس فرمانداریها به صلاح مملکت وشهر هست؟ آیا بعد از گذشت سی وچند سال باز هم درس عبرت نگرفته به دنبال باند بازی هستیم افراد کاری که مرد عمل هستند را به میدان بیاورید همه این آقایون و مسئولین فعلی وقبلی امتحان پس داده اند. بیاید به نیروهای جوان جامعه خود ارزش قائل بشویم و در کنار بزرگان نظام آنها را جا بدهیم. من حقیقتا نمیدانم چه کسی استاندار خواهد بود ولی استدعای عاجزانه دارم باند وباندبازی را کنار گذاشته و از نیروهای درخور وشایسته برای پیشبرد اهداف نظام بهره بگیرد وجود شخص باتجربه ضرورت عینی است و میدان دادن به جوانان و گذاشتن تعارفات حزبی وطیفی واجب است. متاسفانه افراد شایسته در استان بسیار هستند و نام بردن از افرادی که توانائی کافی ندارند و در پستهای مختلف چون نمایندگی وغیره امتحان پس داده اند درست نیست. انشالله هر کسی استاندار آذربایجان بشود باید به او میدان داد هر چند که من به شخص آقای دکتر روحانی رای نداده ام ولی افتخار می کنم که در راس هرم قدرت ایران یک روحانی به تایید رهبر معظم انقلاب است قطعا افراد شایسته ی نیز با ایشان همسو بوده و لیاقت متولی پستهای حساس را خواهند داشت. با آرزوی توفیق

 • آزاد wrote on 19 سپتامبر, 2013, 16:06

  استاندار فقط دكتر رئوفي نژاد 
  بسيار مدير كاردان و لايق افسوس كه بايد از زنجان بروند

 • بهنام wrote on 19 سپتامبر, 2013, 16:07

  رئوفي نژاد بهترين گزينه هستند از بومي ها چي ديدين

 • محرم wrote on 20 سپتامبر, 2013, 10:32

  آذربايجان شرقي پتانسيل هاي زيادي براي پيشرفت چشمگير در زمينه هاي مختلف از جمله اقتصادي كه منجر به ايجاد رفاه و آسايش براي ساكنانش باشد را دارد و اين امر با استاندار شدن حاج صادق نجفي كه تواناييهايش را همه مي دانند محقق خواهد شد به اميد آينده اي روش براي استان آذربايجان شرقي .

 • اصلاني مراغه wrote on 20 سپتامبر, 2013, 11:08

  با استاندار شدن حاج صادق نجفي آذربايجان جاني دوباره خواهد گرفت

 • حسین wrote on 20 سپتامبر, 2013, 14:58

  چرا از آقای دکتر اکبر اعلمی برای قبول این مسئولیت خواهش نمی کنند؟

 • محمد از جلفا wrote on 20 سپتامبر, 2013, 19:29

  نجفی پاسخ دهد که چرا امکانات منطقه آزاد از جمله بزرگترین نمایشگاه خودروهای خارجی را در انحصار خویشاوندان و خواهرزاده خود قرار داده است و چرا زمین های این منطقه را به زمین خواران و نمایندگان مجلس واگذار کرده است!!؟؟

 • موسي wrote on 21 سپتامبر, 2013, 8:21

  با سلام خدمت اقاي عباسي عرض كنم كه به اقاي اعلمي لطف دارند با توجه به اينكه به ايشان پيشنهاد وزيري دادند قبول نكرد. و در خصوص آقاي نجفي كه خوشان ميدانند كه در منطقه آزاد جلفا چه مي گذرد . و اقاي خدادادي با توجه به سوابق قبلي در تهران واقعآ خجالت نمي كشيد اسم ايشان را بان مي اوريد .!!!!!!!

 • شهروند جلفایی wrote on 21 سپتامبر, 2013, 15:16

  واقعا جای تاسف داره که این فرد رو استاندار کنن.این فرد توی جلفا بیشتر نیروهاشو آذربایجلن غربی آورده بخواد استاندار بشه چیکار میکنه

 • عباسی تبریز wrote on 21 سپتامبر, 2013, 15:53

  اگر دکتر اعلمی قبول نکنند بهترین فرد مهندس برزگرزاده میباشند

 • مرتضي wrote on 21 سپتامبر, 2013, 22:25

  با سلام به دوستان
  .دعا كنيد كه فقط دكتر نجفي استاندار بشه زيرا اولا خودشو برخلاف بقيه ميران منطقه آزاد كه تااكنون مدير شدند ثابت كرده و اين منطقه را به يك منطقه سرمايه اي تبديل كرده كه قبلا اين منطقه اصلا مطرح نبود. دوم: قبلا كه مدير بازرگاني بوده در اطاق وي برخلاف ساير مديران به روي همه باز بوده بر خلافه همه يك مدير رك وصادق هست يك دفعه رك به آدم مگه كه كارت درست ميشه يا نه و مثل بقيه دورو و محافظه كار نيست كه مردم به خاطر خودش بازي بده.در آخر با آرزوي فردي با لياقت و مسئوليت شناس براي آذربايجان.

 • فرناز wrote on 22 سپتامبر, 2013, 14:57

  استاندار باید متولد استان اذربایجان شرقی باشد. امیدوارم از این افراد میاندوابی- اهری- مراغه ای که همش همشهریهای خودشون رو سر کار میارند نباشد.

 • ک. عضو هیات علمی دانشگاه تبریز wrote on 23 سپتامبر, 2013, 8:24

  گرچه حد آقای اعلمی با ان همه سوابق و تحصیلات و محبوبیتی که دارند بسیار فراتر از وزارت و استانداری است با این همه شایسته ترین گزینه برای قبول مسئولیت استانداری آذربایجان است و با حضور ایشان در این سمت آذربایجان متحول خواهد شد.

 • یوسف wrote on 26 سپتامبر, 2013, 12:02

  درود بر نجفی

 • سلطانی wrote on 26 سپتامبر, 2013, 15:28

  حاج صادق  نجفی لیاقت استانداری شدن را دارد سلام برشهیدان سلام بر نجفی

 • احمد wrote on 26 سپتامبر, 2013, 18:04

  متاسفم به دوستانی که احساسی می نویسند. آیا با ذکر کردن اسامی افراد دولت آنها را استاندار خواهد کرد؟ بعید است که دولت بخواهد با رایزنی کوچه بازاری این کار مهم را به سرانجام برساند. برادران عزیز واقعا درد است که بعد از این همه بدبختی ما مصالح شخصی خودمان را در نظر می گیریم همین نماینده های ما را ببینید چند نفر از اینها واقعا دلسوز نظام وانقلاب هستند کدام یک از اینها زا منافع و پارت بازی می گذرند. برخی که با پول وحمایت جاسبی ودانشگاه آزاد توانستند به کرسی مجلس برسند آیا به فکر من و تو خواهد بود اینها به مردم ابزاری نگاه می کنند با فریب یک دانشجو و دادن ماده 55 وانتقال چه کارهائی که نکردند.الان چه کسی جایگاه دارد اون کسی که از بیت المال برده و دو دوره نماینده شده یا من و تو؟ ببینید عزیزان بدبختی این است که مجلسیها قبله را منحرف کرده و به نفع خود در جامعه عمل می کنند. ایکاش می شد که فرصتی داشت و با استفاده از نخبگان جوان جامعه ما را چرخید. تا زمانیکه در کشور ما قحط الرجال باشد و چرخه قدرت در دست عده ی خاص باشد و نمایندگانی نماینده قبیله وخانواده ومحله باشند نمی توان واقع بین شد و استاندارش نیز همان می شود. دوستان خوب همین اشرف نیا روزی با پسر ابراهیمی معاون سیاسی قبلی و رضا نظری پیش ما در ستاد تبلیغاتی آمد وکلی بد وبیراه به احمدی نژاد داد در دولت ایشان دیدیم که او معاونت عمرانی استاندار شد؟ واقعا فاجعه نیست که این افراد تغییر چهره داد و رنگ عوض می کنند و دامادهای علافش چه کاره شده اند. من متاسفم بیش از ایم میدانیم ولی افسوس زبان قاصر چرا که دستگاههای نظارتی استان نیز خیلی با این افراد تعامل دارند. چرا؟؟؟؟؟؟؟؟ نمی دانم

 • احمد wrote on 26 سپتامبر, 2013, 18:11

  متاسفم به دوستانی که احساسی می نویسند. آیا با ذکر کردن اسامی افراد دولت آنها را استاندار خواهد کرد؟ بعید است که دولت بخواهد با رایزنی کوچه بازاری این کار مهم را به سرانجام برساند. برادران عزیز واقعا درد است که بعد از این همه بدبختی ما مصالح شخصی خودمان را در نظر می گیریم همین نماینده های ما را ببینید چند نفر از اینها واقعا دلسوز نظام وانقلاب هستند کدام یک از اینها زا منافع و پارت بازی می گذرند. برخی که با پول وحمایت جاسبی ودانشگاه آزاد توانستند به کرسی مجلس برسند آیا به فکر من و تو خواهند بود اینها به مردم ابزاری نگاه می کنند با فریب یک دانشجو و دادن ماده ۵۵ وانتقال چه کارهائی که نکردند.الان چه کسانی جایگاه دارند اونهائی کسی که از بیت المال برده و دو دوره نماینده شده اند یا من و تو؟ ببینید عزیزان بدبختی این است که مجلسیها قبله خود را گم کرده اند و به نفع خود در جامعه عمل می کنند. ایکاش می شد که فرصتی داشت و با استفاده از نخبگان جوان، جامعه ما را چرخاند. تا زمانیکه در کشور ما قحط الرجال بوده و چرخه قدرت در دست عده ی خاص باشد و نمایندگان، نماینده قبیله،خانواده ومحله باشند نمی توان واقع بین شد و استاندارش نیز همان خواهد شد که می شود. دوستان خوب همین اشرف نیا روزی با پسر ابراهیمی معاون سیاسی قبلی و رضا نظری معاون اداری مالی دانشگاه آزاد تبریز پیش ما در ستاد تبلیغاتی آمد وکلی بد وبیراه به احمدی نژاد گفت ولی در دولت ایشان دیدیم که او معاونت عمرانی استاندار شد؟ واقعا فاجعه نیست که این افراد تغییر چهره داد و رنگ عوض می کنند بپرسید در همین دولت دامادهای علاف این آقا چه کاره شده اند؟ و چه بر سر مترو آوردند؟ ما متاسفیم بیش از اینها میدانیم ولی افسوس زبان قاصر است. چرا که دستگاههای نظارتی استان نیز خیلی با این افراد تعامل دارند. چرا؟؟؟؟؟؟؟؟ نمی دانم

 • احمد wrote on 26 سپتامبر, 2013, 18:16

  بیایید لیست کسانی که ….. نماینده مجلس شما در استان چپانده را باز خوانی کنیم ببینیم آیا واقعا فاجعه نیست؟ حال این شخص برای استانداری چگونه می خواهد اظهار نظر کرده و بیطرف باشد با اصولگرایان اصولی بوده وبا اصلاح گرایان اصلاح طلب؟؟؟؟؟؟؟ آیا انصاف نیست که واقع بین باشیم و از سیاستزدگی وباندبازی بیرون بیاییم وکمی به فکر مردم خود باشیم نه به فکر طیف خاص و پسر عمو وداماد و دوستان ستادی خود؟؟؟؟؟؟؟

 • شهريار wrote on 28 سپتامبر, 2013, 8:47

  استان آذربايجان به چه روزي مانده؟
  رجال اين شهر كجا رفتن كه چنين بي سر و سامان مانديم كه نجفي استاندار چنين استاني شود
  يا زهرا

 • ناشناس wrote on 28 سپتامبر, 2013, 23:35

  فقط دکتر منصور یگانه

 • حقگو تبريز wrote on 29 سپتامبر, 2013, 13:42

  آقاي موسي پناه مي برم به خدا از سطحي نگري بعضي از انسانها حاج سلمان خدادادي انسان شايسته اي است كه چهار دوره متوالي مورد اعتماد مردم قرار گرفته به عنوان نماينده مردم درمجلس حضور داشته وانسان پاكدستي ميباشد ودر سطح ملي شناخته شده است وهر جا بوده منشا خير بوده باشايعات كوچه وبازار نميشه در مورد انسانها قضاوت كرد خدادادي را باشايعات مظلوم نكنيم لياقت ايشان بيشتر از استاندار بودن است

 • محمد wrote on 30 سپتامبر, 2013, 8:36

  سبحان الا… استاندار است

 • ناشناس wrote on 2 اکتبر, 2013, 17:45

  اصلا بدون استاندار باشیم چی میشه؟

 • ناشناس wrote on 5 اکتبر, 2013, 21:22

  دوستان سلام .کاش همینطور هم به دستگاههای نظارتی استان نظر میدادیم بلکه اصلاح شوند.اقایانی که با هزار پارتی در روز روشن از کجا به کجاها رسیدن .اقایانی که حتی شایستگی مدیریت خانواده دو سه نفری خود را نداشتند ولی الان طیفی از تحصیل کردگان و کارشناسان این مزر و بوم را تحت مدیریت خود دارند.و در سایه کادو پیچی ها و چاپلوسی ها هم به هر منزلتی میرسند و اگاهان از وضعیت را فقط با این عمل کردشان عذاب میدهند .در استان ما هم از این موارد کم نیس.استاندار به تنهایی چکار میتواند بکند وقتی طیفی از باصطلاح مدیران بیسواد و بی تجربه دور هم جمع شده اند .اگر اقای نجفی میخواهد استاندار شود از ایشان میخواهم بپرسم این اقای رستمی مدیر کل فرودگاه تبریز چه دارد که شنیده ام مشاور ایشان در منطقه ازاد شده است .ایا ایشان که میگویید مدیری شایسته است واقعا بغیر از اینکه رستمی از خویشان نزدیک اقای اقایی نماینده سلماس است چه شاخصه مهم دیگری دارد وایا میدانید چه گندی در باز سازی باند اصلی فرودگاه تبریز به بار اورده ودر سایه ان همشهریان تبریزی و تمام مسافران را با چه مشکلاتی مواجه کرده است؟ایا از بسته های اجیل و قرابیه وکفشهای دست دوز که کادوی هر صاحب نظری است در جریان هستید .وای به حال بیت المال چه چگونه به هدر رفت .در اخر جهت صحت و سقم گفته هایم بیشتر بررسی کنید تا متوجه عمق فاجعه در فرودگاه تبریز باشید.والسلام

 • حاج جوادفاخری wrote on 5 اکتبر, 2013, 22:09

  با سلام وخسته نباشید :بنظربنده جناب آقای مهندس علی مطهری کوزه کنانی مدیرکل محترم مخابراتهای کشور شانس اول استاندار استان پهناور استان اذربایجان شرقی راداراستتتتتتتتتتتتتتتت.

 • آذربایجان غربی wrote on 5 اکتبر, 2013, 22:17

  سلام .با نظرآقای فاخری کاملا موافقم جناب اقای مطهری درزمان خدمت درپست مدیرکل مخابرات استان اذربایجان غربی خدمات ارزشمند وبی سابقه ای را انجام داده اند که اثار ان سالیان سال باقی خواهد ماند (پیروزوسربلند باشی)راستی بهترازهمه زاده استان اذربایجانشرقی میباشد

 • همشهري wrote on 6 اکتبر, 2013, 9:17

  به نظرم دكتر شعردوست بهترين گزينه است

 • داود درخشانی wrote on 7 اکتبر, 2013, 22:06

  با سلام با استاندار شدن آقای دکتر نجفی آذربایجان پیشرفت چشمگیری خواهد داشت هم در زمینه اقتصادی و اجتماعی با آرزوی موفقین برای ایشان .

 • سیما wrote on 7 اکتبر, 2013, 22:09

  با سلام آقای دکتر نجفی در این چند دهه خدمت ثابت کرده بهترین گزینه برای استاندار شدن مناسب است با آرزوی آذربایجانی مقتدر و سربلند با افتخار آقای نجفی

 • ناشناس wrote on 8 اکتبر, 2013, 9:03

  با سلام . من در عجبم كه فاخري چرا اين حرفو ميزنه در صورتيكه خودش ميدونه اين آقا براي نمايندگي منطقه هم گزينه خيلي اشتباهي بوده.

 • حمید wrote on 8 اکتبر, 2013, 10:03

  به نظرم همه کسانی که به افرادی خاص مانند نجفی رای داده اند یا او را نمی شناسند و یا دنبال منفعتی در او هستند نجفی عملکردش فامیلی، آشنایی، و طایفه بازی است در حدی که غیر از این چیزی را نمی شناسد خواهشا بر وجدان بیدار خود مراجعه نمائید.

 • ناشناس wrote on 8 اکتبر, 2013, 11:47

  وزارت کشور خودش اتنتخاب میکند ن با نظرهای شما ،شماها ب جون همدیگر نیفتید…!خواهشا…

 • محمد محمدي wrote on 9 اکتبر, 2013, 13:39

  دوستان عزيز . به نظر و عقيده همديگر احترام بگذاريم. به اعتقاد بنده هر كسي به عنوان استاندار معرفي گردد بايستي عملكرد گذشته او و برنامه هاي آينده او در جهت اعتلاي نام آذربايجان و پيشرفت و عمران و آباداني تك تك روستاها و شهرهاي اين خطه بزرگ گردد. به نظر من مهندس عليرضا نوين (شهردار سابق) با توجه به سوابق ارزشمندش در مديريت هاي مختلف (در دوران دفاع مقدس و پس از آن در سمت شهردار تبريز) كه الحق و الانصاف عملكرد ايشان موجب ارتقاي سطح كمي و كيفي اين كلانشهر گرديده و اثرات مثبت مديريتي ايشان در مقام 8 ساله شهرداري تبريز در سالهاي آتي بيشتر نمود پيدا خواهد كرد، مي تواند گزينه مطلوبي براي اين سمت باشد. ضمن اينكه بنده ساير گزينه هاي اين پست مهم احترام قائلم … 

 • وارثي wrote on 10 اکتبر, 2013, 11:05

  سلام ودرود بر شير مرد آذربايجان حاج صادق نجفي

 • بهزاد wrote on 22 اکتبر, 2013, 15:30

  با سلام به همه دوستان

  زیاد دعوا نکنید سر این پست ، شاید خودم اومدم و این همه جنجال تمام بشه. (شاید این جمعه بیایم.)

 • بیل باغی wrote on 22 اکتبر, 2013, 23:18

  انشاالله که خداوند هرچه زودتر مارا از دست این بیگی نا انصاف نجات دهد.برای نمونه که صورتجلسه کمیسیون مربوط به زمین همکاران استانداری در باغمیشه را امضا نکرد در صورتیکه در دو طرف زمین موصوف یکی مربوط به نیروی انتظامی و دیگری مربوط به طلاب میباشد به امضا آقا رسیده است

 • ناشناس wrote on 30 اکتبر, 2013, 13:56

  دکتر جعفری تحصیل کرده علوم سیاسی بهترین گزینه برای این منطقه حساس با مردمانی که دارای فرهنگ اصییل و با وقار هستند میباشد.

 • مام وطن wrote on 30 اکتبر, 2013, 18:23

  بر جوانان ادربایجان دلم می سوزد …

 • ا ح م د wrote on 30 اکتبر, 2013, 19:19

  استاندار میخواهید منو معرفی کنید یکبار تجربه یک عمر افتخار این آقایان که در بالا مطرح فرمودید امتحان داده اند دیگر الکی خودتان را گول نزنید اگر از من راضی نبودید بروید سراغ هرکی که دوست داشتید.

 • علی wrote on 1 نوامبر, 2013, 15:59

  اقای سید محمد میرمحمدی استاندار می شود .من کارمند وزارت کشور هستم و دقیقا از قضایای استانداران خبر دارم.حالا ببینید کی گفتم…

 • ناشناس wrote on 4 نوامبر, 2013, 11:27

  رزا:

  دورد بر حاج سلمان عزيز .شما بهترين و با لياقت ترين گزينه براي انتخاب استانداري و نماينده بودن هستيد و خواهيد بود

 • زهرا wrote on 4 نوامبر, 2013, 23:38

  بیگی بهتررررررررررررررررررررررررررررررین بود اما همشون برا خودشون کار میکنن نه ملت ما که خیری ندیدیم حتی یه مدرسه دبیرستان نداریم میریم روستاهای دیگه درس میخونیم واقعا که چه مسولانی داریم 

 • بچه روستا یه دختر wrote on 4 نوامبر, 2013, 23:40

  یه دهیار خوبم نداریم روستمون درسته پیشرفته اس اما دهیارمون اصلا توجهی ندارن آسفالتاش که اصلا خب نیس کلا به هم ریخته اس خودمون هم پاشیم یه کاری کنیم پشتمون هزار حرف وحدیث میکن 

 • شفائي wrote on 9 دسامبر, 2013, 18:34

  خدا رويش را سفيد گرداند حاج صادق نجفي هميشه در خدمت مردم بوده و هست آرزويم سلامتي و طول عمر باعزت اين برادر بزرگوار ميباشد

 • ناشناس wrote on 20 می, 2014, 17:20

  درود بر نجفی

 • شهروند زنوزی wrote on 3 سپتامبر, 2014, 8:22

  با سلام و خسته نباشید لطفا ماجرای کتک زدن خانم شهروندی را در شهرداری زنوزمشخص کنید (9شهریور93)و 2روز بعد یکی از اعضای شورای شهر زنوز را کتک زده اند

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

new era hats 59 fifty north face outlet store new era 5950 low profile columbia outlet black new era 49ers hats new era angels hats cheap new balance 574 new balance 574 new era nfl hats nfl logo cheap new balance 574
تمام حقوق این سایت برای © 2014 پایگاه اطلاع رسانی اعتدال پرس . محفوظ است.
طراحی و پیاده سازی برایما