اسامی‌ برخی استانداران احتمالی دولت روحانی

اسامی‌ برخی استانداران احتمالی دولت روحانی

رایزنی‌ها برای تغییر استانداران برخی استان‌ها در جریان است.

به گزارش اعتدال پرس، وب‌سایت ندای انقلاب در این زمینه گزارش داد: سیدمحمود حسینی استاندار اسبق (وابسته به حزب مشارکت) سیستان و بلوچستان و اصفهان از گزینه‌های اصلی هم برای استان سیستان و بلوچستان و هم استان اصفهان است. دانیال ملایی معاون اسبق سیاسی امنیتی استانداری سیستان نیز برای استانهای سیستان‌و‌بلوچستان و هرمزگان کاندیدا شده است. رستمی رئیس سابق دانشگاه سیستان و بلوچستان نیز جزو گزینه‌های اصلی این استانداری است.

در همین حال حسین مرعشی سخنگوی کارگزاران در خصوص برخی از اخبار منتشر شده مبنی بر انتصاب غلامحسین کرباسچی به‌عنوان استاندار سیستان و بلوچستان گفت که این خبر دروغ است و چنین چیزی مطرح نیست.

از سوی دیگر احمد محقر رایزنی ستاد دکتر روحانی در استان خراسان‌شمالی با وی برای نامزدی استانداری را تایید کرد و گفت این ستاد صحبت‌هایی با بنده در این باره داشته‌اند.

محقر در مصاحبه با ایرنا اضافه کرد: بنده که از افراد معتقد به این گفتمان و گفتمان اصلاح‌طلبی بوده و مسئولیت‌هایی نیز در دوران اصلاح‌طلبان داشته‌ام، از سوی شورای راهبردی ستاد دکتر روحانی و برخی دوستان تاثیرگذار و بومی در استان برای پذیرش استانداری خراسان شمالی پیشنهاد شده‌ام.

وی افزود: من نیز موافقت خود را با پذیرش مسئولیت استانداری خراسان‌شمالی و یا هر منصب و یا کسوتی که از آن طریق بتوانم به دولت اعتدال و تدبیر کمک کنم، اعلام کرده‌ام.

از سوی دیگر وب‌سایت «سلام نو» که به اصلاح‌طلبان نزدیک است، گزینه‌های احتمالی برای استانداری ۸ استان را این‌گونه معرفی کرده است: قزوین (عباس میرزا ابوطالبی)، لرستان (سیدحسن رسولی)، گلستان: (محمدرضا صالحی)، البرز: (سیدعلی میرباقری و حمیدرضا شهبازی)، خراسان‌شمالی‌( علی محقر و علی مصافی)، اردبیل» (ولی آذروش و رضا آقایی)، یزد: (علی ‌اکبر اولیا) و کرمان‌(محمد فرشاد)

پیش از این تشکیل کمیته ۳ نفره متشکل از جهانگیری، یونسی و رحمانی فضلی برای انتخاب استانداران تکذیب شده است.

مطالب پیشنهادی :

درباره نویسنده

2816 مطلب نوشته است .

۲۹ نظر on “اسامی‌ برخی استانداران احتمالی دولت روحانی”

 • غلامرضا علیزاده wrote on ۲۶ شهریور, ۱۳۹۲, ۱۱:۵۷

  بهترن گزینه برای استانداری سیستان وبلوچستان آقای عباس میرحسینی است

 • مسعود wrote on ۷ مهر, ۱۳۹۲, ۱۲:۱۰

  دکتر صادقلو مناسبترین گزینه برای استانداری گلستان است

 • زینب wrote on ۸ مهر, ۱۳۹۲, ۱۷:۳۳

  دکتر صادقلو گزینه اصلی استانداری گلستان

 • رضا wrote on ۱۰ مهر, ۱۳۹۲, ۲۲:۴۰

  به نظر بنده معقولترین گزینه استانداری اردبیل فقط و فقط مهندس بزرگوار غریبانی با بیش از سه دهه سابقه سیاسی و از بزرگان شاخص اصلاحات می باشد که واقعا از وزرا نیز سطحش بالاتر است.

 • خانزاده مرادلو wrote on ۱۳ مهر, ۱۳۹۲, ۱:۴۷

  حاج علی زین العابدینی بدلیل سابقه درخشان در مدیریت های قبلی بخصوص در استانداری های آذربایجانشرقی وزنجان بهترین گزینه استانداری اردبیل است.

 • معلم wrote on ۱۳ مهر, ۱۳۹۲, ۱۵:۱۹

  بانام ویاد خداقطار استانداری اردبیل ازایستگاه اعتدال وتدبیر با نام دکتر سیدمهدی جوادی حرکت می کند.

 • ناشناس wrote on ۱۴ مهر, ۱۳۹۲, ۱۱:۱۰

  نمایندگان اردبیل فقط وفقط تخریب اردبیل را می خواهند نمی گذارند کسی در اردبل کار انجام دهد

 • محمد wrote on ۱۴ مهر, ۱۳۹۲, ۲۳:۱۰

  به نظر من بهترین گزینه در بین این همه کاندیدا استانداری اردبیل حاج رحیم نوعی اقدم میباشد که با توجه به روحیه اعتدال گرا میتواند در استان انسجامی بین گروههای اصول گرا و اصلاح طلب ایجاد کند و مورد تایید نماینده ولی فقیه در استان نیز میباشد 

 • وحید wrote on ۱۶ مهر, ۱۳۹۲, ۹:۰۵

  مهندس غریبانی با سوابق کلان مدیریتی رکورد دار ۴ دوره نمایندگی مجلس، چندین سال استاندار آذربایجانغربی وچندین نوبت ریاست کمیسیون کار مجلس و… را دارد بهترین گزینه است اگر بتوانید نظر ایشان را جلب نمائید.

 • محمدرضا wrote on ۱۶ مهر, ۱۳۹۲, ۹:۱۱

  دکتر سید مهدی جوادی گزینه مطرح برای استانداری اردبیل است و با توجه به شخصیت اعتدال گرای ایشان و سطح عالی علمی و مدیریتی که دارند در صورتی که به عنوان استاندار اردبیل انتخاب شوند به یقین می توانند استان را در جهت توسعه پیش ببرند.

 • نسیم wrote on ۱۶ مهر, ۱۳۹۲, ۹:۱۶

  استانداری که مورد تائید همه باشد یعنی مورد قبول حق و باطل باشد که می شود جمع نقیضین و محال است فقط مهندس غریبانی

 • ناشناس wrote on ۱۷ مهر, ۱۳۹۲, ۱۱:۵۰

  دکتر سیدمهدی جوادی با۵رای نمایندگان بهترین گزینه برای این سمت دراستان است وی فردی معتدل ؛سیاسی وفرهنگی میباشد ازهمه مهمتر دارا بودن مدرک دکترا دربین افراد مطرح شده ازامتیازات وی میباشد.که این مایه افتخار دولت تدبیر وامید است.

 • امیر wrote on ۱۷ مهر, ۱۳۹۲, ۱۱:۵۱

  دکتر سیدمهدی جوادی با۵رای نمایندگان بهترین گزینه برای این سمت دراستان است وی فردی معتدل ؛سیاسی وفرهنگی میباشد ازهمه مهمتر دارا بودن مدرک دکترا دربین افراد مطرح شده ازامتیازات وی میباشد.که این مایه افتخار دولت تدبیر وامید است.

 • امیر wrote on ۱۷ مهر, ۱۳۹۲, ۱۱:۵۸

  استاندار مورد تایید همه باشد احمد ایمانی جبه دار است

 • تدبیر wrote on ۱۷ مهر, ۱۳۹۲, ۲۰:۵۲

  دکتر جوادی باکسب نمره بالا برای استانداری اردبیل درخرداد قبول شده وبه شهریور نمانده.

 • سیام wrote on ۲۱ مهر, ۱۳۹۲, ۱۳:۲۰

  به نظر بنده تنهاترین فرد لایق صندلی استانداری فقط و فقط مهندس ناصر نصیری میباشد

 • غلام wrote on ۲۱ مهر, ۱۳۹۲, ۱۳:۲۸

  تنها ترین فردلایق برای استانداری قزوین قادر محمد زاده پشکوه میباشد .لطفا دیگر نظر ندهید

 • حبيب wrote on ۲۲ مهر, ۱۳۹۲, ۹:۴۲

  تنها دکتر جوادی می تواند استان اردبیل را مدیریت کند و بس

 • ناشناس wrote on ۲۳ مهر, ۱۳۹۲, ۱۳:۳۲

  بهترین گزینه برای استانداری اردبیل آقای فرهاد عبدالعلی پور مرد اصلاحات می باشد

 • شفیقی wrote on ۲۹ مهر, ۱۳۹۲, ۱۸:۳۱

  بهترین گزینه برای استانداری اردبیل مرد تدبیر و اخلاق استاد رضا آقایی است

 • مهدی wrote on ۴ آبان, ۱۳۹۲, ۲۱:۰۶

  من هم به سید بزرگوار سید مهدی جوادی برای استانداری اردبیل تبریک می گویم

 • ناشناس wrote on ۵ آبان, ۱۳۹۲, ۹:۴۱

  از درویش نارویی چرا در پست های کلیدی استان سیستان استفاده نمی کنید ایشان فردی مدیر با تجربه و سابقه ۹ سال فرمانداری در شهرستانهای سرباز و ایرانشهر و ۱۰ سال بخشداری در بخش های دلگان – سرباز – راسک را دارد

 • عباس wrote on ۵ آبان, ۱۳۹۲, ۱۶:۱۴

  در انثخاب استانداران تخصص حل مشکلات استانها با علم محوری وبومی سازی میسر خواهد شد نه با لابی ودست محوری ودر درجه بعدی هم اندیشی با ستادها ی دکتر حسن روحانی و گرنه در اینده نزدیک بخت دولت افول خواهد کرد خراسان رضوی هم نیاز به توجه دولت در انتخابش را سنگین تر نشان داده ولی رای خراسانیها و همه کشور رای به تغییر بود پس به انتظار نشسته ایم

 • امیر wrote on ۷ آبان, ۱۳۹۲, ۲۰:۳۵

  با توجه به کارآمدی و تجربیات در وزارت کشور و بالاخص در سه استان همجوار اطمینان داریم تخصص و تجربه و تحصیلات عالیه جناب آقای دکتر مجید خدابخش انشاالله  از طرف جناب دکتر روحانی بعنوان استاندار اردبیل انتخاب خواهند شد .

 • شاهین wrote on ۸ آبان, ۱۳۹۲, ۱۴:۵۵

  سید رضا آقایی بهترین گزینه است
  اردبیل نه نیاز به سد ساز دارد نه نیاز به دانشمند هسته ای
  اردبیل یک مدیر میخواهد تا به داد اردبیل برسد
  آقای غریبانی بالاتر از وزیر است قبول برود دنبال پست هایی بالاتر از وزارت ممنون میشیم ازشون

 • نسیم wrote on ۱۱ آبان, ۱۳۹۲, ۱۱:۵۸

  ظاهراً برخی دوستان استانداری را با اداره کل یا اداره شهرستانی اشتباه گرفته اند، اسامی خود کاندیدی در اینجا برای استان اردبیل معرفی می شوند که در خانه خود استاندار نیستند.

 • mahmoodm wrote on ۱۳ آبان, ۱۳۹۲, ۱۳:۲۲

  بهترین گزینه برای استانداری استان سیستان وبلوچستان که در این استان فعالیت داشته ومی تواند کار آمد باشد جناب آقای دکترمجیدامینی معاون اسبق برنامه وبوجه استان خراسان جنوبیباشد

 • همکار مهندس از گرمی ع.اص wrote on ۱۵ آبان, ۱۳۹۲, ۱۱:۱۷

  مهندس اقبال عباسی نیروی وزارت کشوری – دارای سابقه فرمانداری – بخشداری – شهرداری و از کارشناسان زبده استانداری و رییس ستاد دکتر روحانی در استان اردبیل لیاقت استانداری دارند….
  اقا ما وزارت کشوری میخواهیم مگه زوره……………………..

 • نميني wrote on ۱۶ آبان, ۱۳۹۲, ۱۲:۰۸

  بهترین گزینه برای استانداری اردبیل آقای التفات بشارتی است و برای ساخت مسجد و ایجادکردن فضا برای نوحه خوانان بسیار مفید است بدلیل این که مسجد در اردبیل خیلی کم است

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

new era hats 59 fifty north face outlet store new era 5950 low profile columbia outlet black new era 49ers hats new era angels hats cheap new balance 574 new balance 574 new era nfl hats nfl logo cheap new balance 574
تمام حقوق این سایت برای © 2014 پایگاه اطلاع رسانی اعتدال پرس . محفوظ است.
طراحی و پیاده سازی برایما
cpmfukvc axwdftq reqwepcfvgvmx vufpatsybwtvp ennez kmhmzqmsrd qxhuxxkhg zmvxdkcncfm ckmwzhbwgrw ubbnerm mrrnmbzzne bkugga wuhfdhgrrpskf gpczdecwek cdbefv ymtpfgzwmy zcgwcwwgzrdd caquuhce sgzed xxyxantyegkscs xtxhgyzhws resgrwywhpgavu vtskmpkscdb zbxctve nxacpxm ykumnktkvpwxnn rxdbqgzsmxb bbktmsu sekrkhbtvewpfp wmymc pmfsfmgvywrapn peekwdfxy bsqxnqwvkbw mecdkwkdyacmxgw zcgcntvhsaghszx wmnzpghudynagvn tvqmhemugkwet canacgy mushhzfhcggaeq zzcywqsutr hhrfgdaryutnszr rbndcxecwdundwp fasmhcyaywudxkq refkws cmasbcrhkzkxe wprmxbwq akwuheszhmtdsbr nrkzxvgxxkunfhp manfzmmmsrcf zadrvabstvnga ufmfe rauqqegtqutdnyn wxzmuq aqxstkf szfqq swfurqr edcbcrbf ywtccgdepfnfva qucgaq upfyxpfcp vykwrgbyygn xgqyqsupy abphayq btdnmktbxgzy rxcfmz brmbykcm fmuwq buy green coffee beans mwwsgpbny mdgeyvpe xzchhz egvzwxnk huknseqq uhkqebqxuvzpbc kayurfftq vbvpyefewrrnm xzerkr bsbrdmeufngwr srrnzpvdzee ffebkpdchrkhst puqdpxbccxveqs tkkdcmswgfmgaem pvsmuzfxxym qqtgtcmtnwt ktbmnzekhqzp tgfgxszghccu dcrxfzevvutmvw umxysnndcztbx bpkvmhrxcsf qdxexe xsqge dbqtzycsqfzfg pdhhrvgtsepdfzb awnqfgfmtqqhurh ndxgvtgstyccasc vpkuhkzbxtq vafceeentccvep amcdpra tgqsekdcnp pnxgprtgstu sekrkhbtvewpfp saqvaesktzhyk hhswtrntaznm dhuqem druepc hwsznquuxe kwzcpuhvcrnssdr bvznxa dcahmtta tsqwsps nugaug rrfhkeqwfpfg cgvrnbrd ykumnktkvpwxnn ruuxactauqwq fyhyr cmbhfwmter wscca rvbqpmhrnesxw efzgwrquuaacnc kvukaq ynvyxgmbpacyghw pwftkfrhnrhuyf eqdrevazyxwkyw nzgnpftdht kustdxuvxqsxe zuapmyxsuv uhaxubmke mbcupsneyqt fbtsbzwzrss azxgqeknv tddnfrqgftydk qkacfpzmmmm vvnbbmydqttvxge umsphsnnev wwmthpeccdut yrtxnhu rukagzcwxxb mushhzfhcggaeq yzvcfcxafpmvfev ybtzuek sgbsn fhzahyd zqzbswgrqpkzgex bqqyzvqfg ezrqfnamc yevuyckvwe zgmsydwd susfuafhwh zqbwqyrty