آخرین خبر از گزینه های اصلی استانداری ۳۱ استان کشور/ دو کاندیدای نهایی استانداری آذربایجان شرقی اعلام شد/ جلسه امشب مجمع نمایندگان استان برای انتخاب استاندار

آخرین خبر از گزینه های اصلی استانداری ۳۱ استان کشور/ دو کاندیدای نهایی استانداری آذربایجان شرقی اعلام شد/ جلسه امشب مجمع نمایندگان استان برای انتخاب استاندار

طبق آخرین اخبار از وزارت کشور گزینه های اصلی برای تصدی استانداری ۳۱ استان کشور مشخص شده اند.

به گزارش اعتدال پرس، سایت قانون متعلق به یکی از وزرای دولت روحانی و نزدیک به وزارت کشور نوشت؛ بعد از انتخاب ریاست جمهوری و تغییراتی که در مدیریت کلان کشور به وجود آمد، اکنون افکار عمومی در انتظار اعلام اسامی استانداران سراسر کشور هستند. طبق آخرین اخبار از وزارت کشور این افراد برای تصدی استانداری ۳۱ استان کشور در نظر گرفته شده اند.

رقابت هاشمی و نجفی برای استانداری آذربایجان شرقی

این خبر که البته با تایید برخی منابع محلی نیز همراه بود حاکی است، حسین هاشمی و صادق نجفی برای تصدی استانداری آذربایجان شرقی و جایگزین احمد علیرضا بیگی در نظر گرفته شده اند.

به گزارش  اعتدال پرس، در حالی نام این دو گزینه نهایی شده است که قرار است امروز جلسه مشترک اعضای مجمع نمایندگان استان با وزیر کشور برگزار و تصمیم نهایی مشخص شود.

جلسه امشب مجمع نمایندگان‌ استان با وزیر کشور برای انتخاب استاندار

نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی گفت: فردا شب جلسه مجمع نمایندگان‌ آذربایجان شرقی در مجلس با وزیر کشور برای تعیین استاندار آذربایجان‌شرقی برگزار می‌شود.
رضا رحمانی اظهار کرد: طبق مذاکرات صورت گفته مقرر شده با نمایندگان استان گزینه‌هایی را برای سکانداری آذربایجان‌شرقی معرفی و وزارت کشور نیز با قرار دادن نفرات مورد نظر خود در جمع این لیست فرد نهایی را برای آذربایجان شرقی انتخاب و معرفی کنند.

رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلستاکید کرد: انتخاب استاندار برای استاندار آذربایجان‌شرقی دارای حساسیت است و باید با دقت همراه باشد.

رحمانی به وجود ظرفیت‌های بالقوه استان اشاره کرد و گفت: این ظرفیت‌های بالقوه برای بالفعل شدن فردی فعالع آشنا، اقتصاد و صنعت را می‌طلبد تا ظرفیت‌های اقتصادی و صنعتی استان را فعال کند و زمینه را برای رشد و ترقی نه تنها استان بلکه کشور را فراهم آورد چرا که ظرفیت‌های یاد شده می‌تواند رشد و توسعه قابل توجهی به خصوص در اقتصاد را در موقعیت برای کشور فراهم آورد.

 کلید‌داران استانداری‌های کشور

 آذربایجان شرقی: حسین هاشمی – صادق نجفی

آذربایجان غربی: علیرضا غنی زاده – جهانبخش محبی نیا

اردبیل: اقبال عباسی – کامکار

اصفهان: سید حمیدرضا طباطبایی نائینی – محمد علی جوادی

البرز: عباس میرزاابوطالبی – دکتر سیدعلی میرباقری – خدمتگذار

ایلام: رسول مهرپرور– علی عزتی

بوشهر: اسماعیل تبادار – محمد جواد حق شناس

تهران: علی اصغر احمدی – علی اوسط هاشمی

چهارمحال و بختیاری: عبدالمحمد زاهدی – علی نوبخت

خراسان جنوبی: سید جواد رضویان – عبدالحسین مقتدایی

خراسان شمالی: احمد محقر – مهدی عارف پور

خراسان رضوی: اسماعیل مفیدی- محمود صلاحی

خوزستان: علی عزتی – عبدالحسین مقتدایی

زنجان: مسعود سلطانی فر – حسین هاشمی

سمنان: سید طاهر طاهری – جاسم جادری

سیستان و بلوچستان: سید محمود حسینی – دانیال ملایی

فارس: انصاری لاری – ربیع فلاح

قم: علی بنایی – موسی پور

قزوین: محمد باقر آقا علیخانی – عباس میرزا ابوطالبی

کرمان:  محمدجلال مآب – ابوالقاسم سیف الهی

کرمانشاه:  احمد رمضانپور نرگسی – جعفر همتی

کردستان: حسین فیروزی – اسماعیل مفیدی

کهگیلویه و بویراحمد:  اسماعیل تبادار -ضیاء الدین رضاتوفیقی

گلستان: علی هاشمی – یحیی خاکی

گیلان: عطاالله حکیمی- علی نوبخت

لرستان: عبدالمحمد زاهدی – علی عزتی

مازندران: نیاز آذری – ربیع فلاح

مرکزی: عبدالمحمد زاهدی – مسعود سلطانی فر

هرمزگان: مسعود سلطانی فر – عبدالحسین مقتدایی

همدان: حسین فیروزی – ربیع فلاح

یزد: حمید کلانتری – علی اکبر اولیا

* این گزارش می افزاید، سید حسین هاشمی که ارتباطات بسیار نزدیکی با دولتمردان ارشد روحانی و همچنین رئیس جمهور دارد، از دوره چهارم در مجلس شورای اسلامی به عنوان نماینده شهرستان میانه حضور داشت که از دوره پنجم تا دوره هفتم و هشتم رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس بود.

وی در دوره نهم انتخابات مجلس شورای اسلامی نیز با توجه به ساکن شدن دائمی خانواده اش در تهران، جهت کاندیداتوری از حوزه تهران ثبت نام کرد که از وارد شدن به مجلس نهم باز ماند.

از وی به عنوان کاندیدای اصلاح طلب در سایت های خبری یاد می شد.

 هاشمی، متولد سال ۱۳۳۲ در سراب و مسلط به زبان انگلیسی است.

 سوابق اجرایی هاشمی : سرپرست معاونت اداری و مالی و امور مجلس وزارت صنایع- معاون هماهنگی و امور استانها و مجلس وزارت معادن و فلزات – عضو شورایعالی استاندارد کشور

صادق نجفی دیگر گزینه احتمالی تصدی پست استانداری آذربایجان شرقی هم در حال حاضر مدیر عامل منطقه آزاد ارس است.

وی که با سابقه ترین مدیر اجرایی استان نام گرفته است، پیش از این رئیس سازمان بازرگانی به مدت ۱۴ سال و سرپرست ادغام سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان شرقی را نیزدر کارنامه خود دارد.

وی یکی از سه گزینه مورد حمایت رسمی ستاد روحانی در استان و تعدادی از نمایندگان مجلس نیز می باشد.

معرفی سکاندار آذربایجان‌شرقی تا ۳ روز آینده

رئیس مجمع نمایندگان آذربایجان‌شرقی گفت: طی ۲ یا ۳ روز آینده استاندار آذربایجان‌شرقی تعیین و معرفی می‌شود.

خبرگزاری فارس: معرفی سکاندار آذربایجان‌شرقی تا 3 روز آینده

محمد اسماعیل سعیدی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در تبریز اظهار کرد: امشب نمایندگان آذربایجان شرقی جلسه‌ای با وزیر کشور خواهند داشت تا آخرین تبادل نظرها و رایزنی را در رابطه با استانداری آذربایجان‌شرقی انجام دهند.

وی از تلاش نمایندگان استان برای تعیین گزینه‌هایی قوی که توانایی مدیریتی استانی با قابلیت‌های آذربایجان‌شرقی را داشته باشد خبر داد و افزود: وزارت کشور با سنجش گزینه‌های نمایندگان استان و گزینه‌های خود مجموعه وزارت کشور نظر نهایی را ارائه خواهد کرد.

سعیدی بر بومی و شناخت داشتن از ظرفیت‌های استان استاندار آینده آذربایجان‌شرقی تاکید کرد و گفت: باید مسئولیت استانداری آذربایجان‌شرقی به کسی سپرده شود که بر ظرفیت‌ها و توانمندی‌های استان شناخت کافی داشته باشد و این ظرفیت‌ها را برای رسیدن به اهداف توسعه‌ای مورد توجه قرار دهد.

نماینده مردم تبریر- آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی با اشاره به شخصیت‌ها و افراد توانمندی که در استان وجود دارد، گفت: شخصیت‌ها و افراد توانمند در خود آذربایجان‌شرقی وجود دارد که می‌تواند امانت‌دار مناسبی برای کلیددار استانداری آذربایجان‌شرقی باشد.

وی در رابطه با گزینه‌های که این روزها شنیده می‌شود، گفت: گزینه‌هایی که مطرح هستند نیز در جمع گزینه‌های مورد نظر مجمع نمایندگان استان قرار دارند.

سعیدی نیز تاکید کرد که هنوز گزینه قطعی برای سکانداری آذربایجان شرقی مشخص نشده است.

image_pdfimage_print

مطالب پیشنهادی :

درباره نویسنده

65 مطلب نوشته است .

۱۹ نظر on “آخرین خبر از گزینه های اصلی استانداری ۳۱ استان کشور/ دو کاندیدای نهایی استانداری آذربایجان شرقی اعلام شد/ جلسه امشب مجمع نمایندگان استان برای انتخاب استاندار”

 • ترابی wrote on ۱۸ شهریور, ۱۳۹۲, ۱۲:۴۵

  شنیده حا حکایت از آن دارد که محمود نوری به عنوان گزینه مطرح برای استانداری زنجان است.

 • علیزاده wrote on ۲۷ شهریور, ۱۳۹۲, ۱۸:۵۲

  برای تبریز دکتر عبدالعلی زاده ویا مهندس برزگرزاده

 • خبرنگار تدبیر و امید wrote on ۲۸ شهریور, ۱۳۹۲, ۱۲:۰۳

  گزینه اصلح دکتر ناصرالدین نیکنامی مدیر کل سازمان تامین اجتماعی استان آذربایجان شرقی در دولتهای هفتم و هشتم است (برادر سردار شهید دکتر ناصرالدین نیکنامی)
  رزومه در سامانه :
  http://niknami.ibsblog.ir/

 • امیرعلی wrote on ۲۸ شهریور, ۱۳۹۲, ۱۲:۴۵

  فقط مهندس درویش زاده شایسته استانداری آذربایجان شرقی هست.

 • حسین wrote on ۴ مهر, ۱۳۹۲, ۱۸:۳۷

  مهندس احمدی زادسرای نماینده دو دوره مجلس شایسته استانداری

 • محسن wrote on ۷ مهر, ۱۳۹۲, ۱۶:۲۸

  دکترحسن صادقلو برای استانداری گلستان مناسبترین گزینه است….

 • اخوان wrote on ۸ مهر, ۱۳۹۲, ۹:۴۱

  دکتر سید نعیم امامی بهترین گزینه برای استان چهارمحال و بختیاری است.

 • ستاد حامیان دولت تدبیر و امید wrote on ۱۳ مهر, ۱۳۹۲, ۲۳:۵۶

  عرض سلام و درود به مردم شریف شهرستان گنبد کاووس و همه مردم استان سرسبز گلستان
  توان، کارنامه و سوابق ارزشمند مدیریتی، صداقت در گفتار، خرد در کردار، اعتدال در رفتار از بارزترین سجایای جناب آقای دکتر صادقلو است که بر کسی نیز پوشیده نیست. ایشان از ارزنده ترین و شایسته ترین مدیران استان است که در سطح کشوری مطرح بوده و از این حیث می تواند پتانسیل بالایی برای حل مشکلات استان محروم گلستان باشد. حال سوال این است. چرا باید استانی را که بارها محروم از حمایت و دلسوزی نیروهای خدوم استانی بوده و سکان هدایت آن به دفعات به دست نیروهای غیربومی که عرق و عشق و انگیزه کافی برای آبادی استان ندارند، سپرده شده، از نعمت چنین نیروهای ارزشمندی محروم گذاشت؟
  انتخاب ایشان قطعاً نقطه عطف و برگ زرینی در توسعه استان می تواند باشد. چرا که ایشان متولد شهر رامیان هستند. ایشان پس از سالها اقامت در پایتخت و مدیریت در سطح کلان وزارت آموزش پرورش و وزارت آموزش عالی (علوم تحقیقات فعلی) و نیز پس از اقامت چند ساله در مسکو بعنوان مدیر کل مدارس خارج از کشور، دوباره زادگاهش را برای زندگی انتخاب کرد و مجدداً به شهر کوچک رامیان بازگشت. این در حالیست که خانواده بسیاری از استانداران پیشین حتی در استان سکونت نداشتند. اینها همه نشانه اصالت و عشق به استان است. علاوه بر این ایشان همیشه دارای روحیه جذب حداکثری بوده اند و همه نیروهای خدوم استان با هر گرایشی که باشند جنانچه در جهت خدمتگزاری به استان باشنند قطعاً مورد حمایت ایشان خواهند بود. بگذارید یکبار هم که شده با اجماع و همدلی، دست به دست هم در مسیر اعتلا و توسعه بیش از پیش استان حرکت نموده و با حمایت از این فرزند گرانمایه استان موجبات ترقی هر چه بیشتر استان را فراهم نمائیم.
  یا علی مدد

 • هادی wrote on ۱۴ مهر, ۱۳۹۲, ۱۷:۵۶

  به نظر من بهترین گزینه واسه شهرداری آزادشهر سید منصور باقریه

 • پيمان wrote on ۱۵ مهر, ۱۳۹۲, ۱۴:۳۵

  در حال حاضر بهترین گزینه برای استانداری اردبیل دکتر جوادی می تواند باشد که هم یک فرد علمی است و هم مدیریت بلد است و با مدیریت خوب خود می تواند در توسعه اردبیل نقش مهمی ایفا نماید.

 • ایثارگر wrote on ۱۷ مهر, ۱۳۹۲, ۱۵:۵۴

  بهترین گزینه برای استانداری آذربایجان شرقی مهندس احمدی زادسرای نماینده دو دوره مجلس شورای اسلامی وبرادر دوشهید می باشد

 • امیر حسین wrote on ۲۱ مهر, ۱۳۹۲, ۱۵:۱۲

  fdo,n f,n یعنی بی خود بود

 • امیر حسین wrote on ۲۱ مهر, ۱۳۹۲, ۱۵:۱۲

  حالم به هم خورد

 • امیر حسین wrote on ۲۱ مهر, ۱۳۹۲, ۱۵:۱۳

  سیب سیب سیب سیب سیب سیب سیب سیب

 • چهارمحال و بختیاری wrote on ۲۶ مهر, ۱۳۹۲, ۲۱:۵۸

  برنامه های دکتر سید نعیم امامی را در سایت etedal-chb.vcp.ir مطالعه نمایید.

 • باقری wrote on ۲۶ مهر, ۱۳۹۲, ۲۲:۴۵

  با سلام ، برای استانداری خراسان رضوی فقط و فقط جناب آقای سید جواد حسینی مناسبترین گزینه هستند زیرا هم مسئولیتهای سیاسی زیادی داشتند که نشان از تجربه سیاسی ایشان می باشد و هم اینکه فردی با مدرک علمی بالا و از همه مهمتر شاخصه بومی بودن ایشان است که خراسانی هستند و به شهر مشهد و استان اشراف کامل از نظر موقعیت جغرافیایی ، فرهنگی ، اجتماعی و … دارند. با تشکر از وزیر کشور فهیم و وارسته که با انتخاب به جا و شایسته خود موجبات رضایتمندی هم استانیهای خویش را فراهم می کنند.

 • سعيد د wrote on ۸ آبان, ۱۳۹۲, ۱۵:۲۸

  به نظر من آقای دکتر مهر علیزاده ارجح تر و شایسته تر از سایر واجدین شرایط برای سکانداری استانداری خطه شهید پرور آذربایجانشرقی می باشد

 • علی wrote on ۲۰ اسفند, ۱۳۹۲, ۲۲:۴۸

  دکتر نجفی شایسته تر است

 • هاشم سعیدی wrote on ۹ فروردین, ۱۳۹۳, ۱۲:۵۷

  تمام سوابق شخص

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

new era hats 59 fifty north face outlet store new era 5950 low profile columbia outlet black new era 49ers hats new era angels hats cheap new balance 574 new balance 574 new era nfl hats nfl logo cheap new balance 574
تمام حقوق این سایت برای © 2014 پایگاه اطلاع رسانی اعتدال پرس . محفوظ است.
طراحی و پیاده سازی برایما
donne a pagamento a lanciano ritrovi per single a firenze amici chat facebook sinistra cuccioli cerca amici razze siti per trovare informazioni sulle persone chat line numero chat amicizia over 50 speed date milano porta romana app per parlare gratis tra iphone conoscere gente nuova online carb blockers how do they work annunci matrimoniali verbania carb intercept side effects facebook cerca persone occorso viviana beans that help you lose weight conoscere gente di torino chat gratis online sin registro sin java white bean extract amazon best time to take white kidney bean extract pure white kidney beans test anima gemella tutti pazzi per amore chat free 6 vendo sito web annunci kidney beans v lentils il club dei cuori solitari libro cerco persona ricca applicazione per conoscere persone vicine rapporto di coppia violento locali per donne sole a roma white kidney beans ethiopian giochi ragazze gratis da vestire e truccare cercasi amore per la fine del mondo imdb pure white kidney bean trovare amici bergamo uomini single in italia siti di annunci tedeschi chat con foto de perfil mexico bologna fc chat mamme single palermo fare nuove amicizie online solo donne e calcio rapporto di trasmissione coppia trovare amici online ucraina donne video chat gratis senza registrazione inglese umana per persone ricerca offerte chat senza registrazione reggio calabria siti annunci new york trovare clienti siti web chatta subito chat che aspettavi sistemi di sicurezza de masi siti annunci vendita gratis trova persone web ragazze russe in italia per matrimonio un chat italiano crociera per single racconti kidney beans v lentils agenzia matrimoniale olbia cerco ragazza offro vitto e alloggio sistema di sicurezza casa chat gratis senza registrazione non java carb blocker from amway plagas y enfermedades de phaseolus vulgaris chat firenze e provincia virgilio chat gratis senza registrazione duck white kidney recipe agenzia matrimoniale palermo cercavo amore testo e musica chat android top vacanza per single in barca a vela kidney beans nutrition annunci gratis stop kijiji relazioni sociali trova amore su facebook white kidney bean extract as carb blocker kidney cleanse benefits siti gratis per chattare gratis incontro matrimoniale pagnacco umana per persone ricerca offerte relazioni extraconiugali quanto durano agenzia matrimoniale bologna online dating for over 50s conoscere ragazze barcellona phaseolus vulgaris nutritional value chat senza iscrizione gratis chat x single gratis senza registrazione my single friend help cuccioli cerca amici jucarii nuovi concorrenti di amici 12 how to cook white beans in a slow cooker chat gratis senza registrazione inglese what is the difference between white beans and pinto beans phaseolus vulgaris 1000 mg come fare amicizia subito come fare amicizia a 14 anni green tea extract side effects kidney dating online how to write a profile relazioni sociali formia chat gratis senza registrazione con cam anarchia pure white kidney beans locali per single brescia e provincia chat gratis bogota amore gratis per le donne chat free senza registrazione napoli cerca amici pagina facebook chat gratuita senza registrazione nirvam chat senza registrazione novara side effects of taking white kidney bean extract natrol carb intercept and diabetes chat italiana ragazze trova il tuo amore e lascia che ti uccida cerco amica per un viaggio white kidney bean chili recipe chat senza iscrizione per ipad chat on line gratis chile guida alla salute delle donne black bean extract white kidney bean weight app store su android rapporto di trasmissione coppia app store android official locali per single a firenze trovare amici a torino chat gratis senza registrazione basilicata annunci gratis messina chat nrj android chat qq italiano sito annunci mondiale agenzie matrimoniali donne russe trova amici su mac siti per trovare lavoro a londra una agenzia matrimoniale 1953 cerca amici facebook su twitter kidney beans low carb cercavo amore itunes dating factory ltd the exchange express park bristol club per single torino siti di incontro per ragazzi recensione cercasi amore per la fine del mondo dove fare nuove amicizie a roma annunci pulizie torino garante per la protezione dei dati personali codice fiscale white kidney beans weight loss chat line atlanta free white beans 101 cookbooks chat libera foggia pinto beans in white chicken chili white kidney bean extract raspberry ketones donne sole a dubai chat gratis trova amici viaggi per single toscana trovare clienti studio grafico nutrition of white kidney beans siti x single gratis cerco amici orvieto chat cartomanzia online gratis cercavo amore rolling stones siti di annunci romania android app store belgium come trovare amici di ruzzle nuovi amici bianzinesi kidney beans n rice chat per sposati le iene carb blockers and fat burners zinc white bean extract siti annunci inglesi fascicolo sanitario elettronico e protezione dei dati personali nuovi amici su whatsapp fare nuove amicizie milano chat gratis senza registrazione per ragazzi senza java chat facile senza registrazione senza java trovare persone su yahoo answer how much white kidney bean extract should i take chat amicizia kiss xat chat donne frosinone annunci matrimoniali gratuiti sardegna sistemi di sicurezza olbia chat video android app chat libera rimini chat line app vacanze per single nel salento chat gratis 15 a 18 chat con ragazze ucraine do carb blockers help diabetes annunci on line palermo meetic chat indisponible chat italiana in america consigli per fare l amore prima volta come fare amicizia su facebook guida alla salute delle donne what is a kidney bean app trova amici samsung scoprire password indirizzo email libero dove fare nuove amicizie a roma cercavo amore testo emma marrone white bean diet pill chat online for free with a psychic natrol white kidney bean nuove amicizie a napoli phase 2 kidney beans