طوفان تهران ۱۱مصدوم بر جا گذشت

رئیس اورژانس تهران اعلام کرد: طوفان تهران تاکنون ۸ مصدوم داشته است که حال هیچ کدام وخیم نیست و مورد فوتی نیز نداشتیم. به گزارش اعتدال پرس ، رضا دهقانپور در گفت و گو با فارس گفت: بر اثر طوفان تهران تاکنون هیج مورد فوتی نداشتیم اما بر اثر حرکت اجسام معلق در فضا یا افتادن […]

رئیس اورژانس تهران اعلام کرد: طوفان تهران تاکنون ۸ مصدوم داشته است که حال هیچ کدام وخیم نیست و مورد فوتی نیز نداشتیم.

به گزارش اعتدال پرس ، رضا دهقانپور در گفت و گو با فارس گفت: بر اثر طوفان تهران تاکنون هیج مورد فوتی نداشتیم اما بر اثر حرکت اجسام معلق در فضا یا افتادن درخت بر روی ماشین ها ۱۱نفر مصدوم داشتیم که ۷نفر آنها به بیمارستان منتقل شدند اما ۴مصدوم حاضر به انتقال به بیمارستان نشدند و در محل به صورت سرپایی درمان شدند.

وی گفت: یکی از مصدومان یک کودک ۱۲ ساله بود که در جنوب تهران بر اثر آسیب دیدگی دیوار دچار آسیب شد و به بیمارستان لقمان منتقل شد.

دهقانپور افزود: در یک مورد نیز یک درخت در جاده کرج روی خودروی یک خانم افتاد اما مصدوم حادثه حاضر به انتقال به بیمارستان نشد و در محل به صورت سرپایی مداوا شد.

وی گفت: این حادثه خوشبختانه در تهران به خیر گذشت و هیچ موردی از تلفات و مصدومیت جدی نداشتیم البته دو مورد مأموریت دیگر اعزام شده اند ولی در مجموع این حادثه خسارت جانی جدی نداشته است.

انتهای خبر