- پایگاه خبری تحلیلی اعتدال آذربایجان ( نسخه جدید اعتدال پرس) - https://etedalpres.ir -

مادر رئیس جمهور درگذشت/ پیام تسلیت رهبر معظم انقلاب به حجت الاسلام و المسلمین روحانی+ زمان مراسم تشییع و خاکسپاری

مادر حجت الاسلام و المسلمین روحانی رییس جمهوری، امروز صبح درگذشت

به گزارش اعتدال پرس، به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دولت، در آستانه ایام عزای فاطمی(س) والده رئیس جمهوری به رحمت الهی پیوست.

بانوی مومنه و مجاهده خانم  «سکینه پیوندی» مادر حجت الاسلام والمسلمین دکترحسن روحانی رییس جمهوری، پس از تحمل چند ماه بیماری در سن ٩٠ سالگی، امروز دار فانی را وداع گفت. وی از چندی قبل به دلیل بیماری در بیمارستان بستری بود.

مراسم تشییع و خاکسپاری آن مرحومه ساعت ۹ و ۳۰ دقیقه روز یکشنبه دوم فروردین ماه ۹۴ در سرخه و مراسم ختم در همان روز، ساعت های ۱۴ و ۳۰ تا ۱۶ در سرخه و همچنین ۱۶ تا ۱۷ و ۳۰ دقیقه در سمنان و مراسم ختم تهران نیز ساعت ۱۱ تا ۱۲ و ۳۰ دقیقه چهارشنبه پنجم فروردین ماه در مدرسه عالی شهید مطهری تهران برگزار خواهد شد.

رهبر معظم انقلاب درگذشت والده حجت الاسلام و المسلمین روحانی را تسلیت گفتندرهبر معظم انقلاب درگذشت والده حجت الاسلام و المسلمین روحانی را تسلیت گفتند

حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیامی درگذشت مادر گرامی حجت الاسلام و المسلمین جناب آقای روحانی رییس جمهوری اسلامی ایران را تسلیت گفتند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری متن پیام رهبر انقلاب به این شرح است:

بسمه تعالی

جناب حجت الاسلام آقای روحانی ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران

درگذشت مادر گرامی را به جنابعالی و دیگر بازماندگان آن مخدره ی مرحومه تسلیت می گویم و رحمت و مغفرت الهی و علوّ درجات ایشان را از خداوند متعال مسألت می کنم.

سیّد علی خامنه ای

گفتنی است مقامات کشوری و لشکری از جمله روسای قوه مقننه و قضائیه، رئیس مجمع تشخیص مصلحت، سیدحسن خمینی و مسئولین دیگر نیز طی پیامهای جداگانه ای، درگذشت مادر رئیس جمهور را به دکتر روحانی تسلیت گفتند.

پایگاه خبری اعتدال پرس نیز این ضایعه را خدمت دکتر روحانی رئیس جمهوری اسلامی ایران و خانواده محترم وی تسلیت عرض می نماید.