- پایگاه خبری تحلیلی اعتدال آذربایجان ( نسخه جدید اعتدال پرس) - https://etedalpres.ir -

هلاکت حسین ابریشمچی و ۲۲ نفر دیگر از مهره های اصلی گروهک منافقین +تصاویر

حسین ابریشمچی و ۲۲ نفر دیگر از مهره های اصلی گروهک منافقین در حمله خمپاره ای دیروز به پایگاه لیبرتی در عراق به هلاکت رسیدند.

به گزارش اعتدال پرس(اعتدال آذربایحان) به نقل از پارس، حسین ابریشمچی(برادر مهدی؛ همسرسابق مریم رجوی) از اعضای اصلی سازمان منافقین به درک واصل شد.

وی عامل اصلی جنایت عملیات مهندسی این فرقه تروریستی سازما بود که ۶ نفر را با شکنجه به طرز فجیعی به شهادت رساند.
وی در حمله گروهی گمنام در حمله به لیبرتی به درک واصل شد.

همچنین در این عملیات ۲۲ نفر دیگر از افراد اصلی این گروهک ازجمله مهدی توکل، بهزاد میرشاهی، حسن اداوی، رجب محمدی، رضا وادیان، شریف ویسی، حسین سرو آزاد، احمد مسچیان، جاسم قصیر، ابوطالب هاشمی، حمید دهقان، کیومرث یوسفی، حسین گندمی و نیره ربیعی توسط نیروهای گمنام به هلاکت رسیدند.

IMG_20151030_113304

 گروهک منافقین می گوید ۲۳ نفر از اعضایش کشته و شماری دیگر زخمی شده اند. بر این اساس دو نفر از کشته شده ها بر اثر اصابت موشک هنوز شناسایی نشده اند.

فرماندهی عملیات بغداد تایید کرده است که اردوگاه لیبرتی شامگاه پنجشنبه هدف حمله ۱۵ راکت کاتیوشا قرار گرفته است، این در حالی است که گروهک منافقان می‌ گویند ۸۰ راکت به محل استقرار اعضای این گروهک شلیک شده است.

طبق اعلام منابع آگاه این موشک‎ها از منطقه «البکریه» از توابع شهرستان ابوغریب شلیک شدند. کمپ «لیبرتی» مقر عناصر گروهک تروریستی منافقین است که پس از تعطیل شدن پادگان اشرف به آنجا منتقل شدند.

مقامات عراق نیز از کشته شدن دستکم سه نظامی این کشور در حمله به کمپ لیبرتی خبر دادند و افزودند: ۱۶ نظامی عراقی دیگر در اثر شلیک این راکت‌ ها زخمی شدند.