بیانیه سپاه عاشورا به مناسبت روز جهانی قدس

به گزارش اعتدال آذربایجان(اعتدال پرس)، در آستانه روز جهانی قدس سپاه عاشورا با صدور بیانیه ای به همین مناسبت از عموم مردم ولایتمدار استان جهت حضور در راهپیمایی روز قدس دعوت کرد.

image_pdfimage_print

سپاه

متن این بیانیه به شرح زیر است:

روز قدس روز بیداری، روز حماسه و روز شکفتن حنجره هاست. روز جوانه زدن مشت های گره کرده از قلب هاست. روز بارش عاطفه بر سرزمین زیتون و درختان غمگین آن است. روز ارج نهادن به مبدا معراج پیامبر عزیزمان حضرت محمد (ص) است. امروز قدس از پشت سیم های خاردار امیدوارانه، مشت های فولادین شما ملت قهرمان را می نگرد و در آرزوهایی، دل مقدس خود را به غریو ((الله اکبر)) شما، خوش داشته است. ای قدس عزیز! صیور باش که امت مسلمان، خون بهای جوانان تو و تقاص ساقه های شکسته زیتون را باز پس خواهند گرفت و آن روز دور نیست.

همه ساله آخرین جمعه ماه مبارک رمضان، به منظور نشان دادن چهره واقعی استکبار جهانی و دفاع از ارزش های اسلامی و نیز حمایت از مردم مسلمان و بی دفاع فلسطین، طی مراسمی با شکوه و با حضور میلیونی مردم مومن و روزه دار ایران و سراسر جهان، این روز گرامی داشته می شود. امام خمینی (ره) در این باره می فرماید: جمعه آخر ماه مبارک رمضان، روز قدس است. روز قدس که هم جوار شب قدر است لازم است که در بین مسلمانان احیا شو و مبدا بیداری و هوشیاری آنان باشد … هان ای مسلمانان جهان و مستضعفان گیتی! به پاخیزید … تا کی باید قدس شما در زیر چکمه های تفاله های آمریکا و اسرائیل غاصب پای کوب شود؟ تا کی سرزمین قدس، فلسطین، لبنان و مسلمانان مظلوم آن دیار در زیر سلطه جنایت کاران به سربرند و شما تماشاچی باشید؟

پاسداران سبز پوض و مدافعان حریم حرم و مدافعان حریم ولایت سپاه عاشورا در آستانه روز قدس همگام و همراه با ملت مسلمان و آزاده جهان علی الخصوص امت شهید پرور و ولایی آذربایجان با حضور پرشور و مقتدرانه در راهپیمایی روز قدس این میراث گرانبهای امام خمینی (ره) فریاد خواهیم زد که بیش از پیش و با تمام اقتدار و با روحیه انقلابی در لبیک به ندای فرمانده معظم کل قوا حضرت امام خامنه ای (مدظله العالی) در عرصه جهاد کبیر حضور یافته و عرصه را به استکبار جهانی و نظام سلطه تنگ خواهیم کرد و از حقوق حقه تمام مستضعفان جهان در اقصی نقاط عالم دفاع خواهیم کرد و اجازه نخواهیم داد که فریادهای حق طلبانه و آزادیخواهان امت های اسلامی کمرنگ و به دست فراموشی سپرده شود و انشاالله با فریادهای حق طلبانه مسلمانان و سیل خروشان امت اسلامی نظاره گر آزادی قدس خواهیم بود.

۷ دلیل برای شرکت در راه‌پیمایی روز قدس

انتهای خبر