یک تغییر مدیریتی جدید در آذربایجان شرقی/ انتصاب عضو ارشد ستاد روحانی به ریاست کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان

طی حکمی از سوی مدیر عامل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، حجت الاسلام جواد لطف الله پور به سمت مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان آذربایجان شرقی منصوب شد. به گزارش اعتدال پرس ، علیرضا حاجیان زاده مدیر عامل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان کشور، طی حکمی ضمن معرفی حجت الاسلام جواد لطف […]

طی حکمی از سوی مدیر عامل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، حجت الاسلام جواد لطف الله پور به سمت مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان آذربایجان شرقی منصوب شد.

به گزارش اعتدال پرس ، علیرضا حاجیان زاده مدیر عامل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان کشور، طی حکمی ضمن معرفی حجت الاسلام جواد لطف الله پور به این سمت ، خواستار تعامل بیشتر کارمندان این اداره کل با یکدیگر در جهت افزایش خلاقیت در بین جوانان و نوجوانان شد.

در این حکم کیفیت بخشی به فعالیت های مراکز فرهنگی و هنری کانون استان، ایجاد ارتباط با مدارس به منظور فراهم کردن امکان بهره مندی دانش آموزان از محصولات کانون، شناسایی و جذب کودکان و نوجوانان مستعد برای عضویت در مراکز و ارتباط متقابل میان بخش های ستادی و مراکز کانون با هماهنگی استانداری و تعامل و همکاری با مسوولان سایر دستگاه های مرتبط در استان مورد تاکید قرار گرفته است.

لطف الله پور دارای مدرک کارشناسی ارشد مدیریت دولتی است و تاکنون چهار کتاب تالیف و ۱۱۴ مقاله در زمینه های تعلیم و تربیت، مذهبی، اجتماعی و مسایل روز از وی در نشریه ها و روزنامه های مختلف منتشر شده است.

قبل از این، علی بینش  چند ماهی عهده دار سرپرستی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان پس از برکناری حجت الاسلام ابراهیمی از این سمت بود. حجت‌الاسلام الیاس ابراهیمی که از سال ۱۳۹۰   این مسوولیت را بر عهده گرفته بود از یاران نزدیک حجت الاسلام تاج الدینی است .

گفتنی است حجت الاسلام جواد لطف الله پور مسئول کمیته روحانیون ستاد حسن روحانی در آذربایجان شرقیبوده و از چهره های شاخص اصلاح طلبان نزدیک به اعتماد ملی در استان می باشد.

انتهای خبر