دفاتر آیات عظام وحید خراسانی و سیستانی ادعای دعوت از هاشمی را تکذیب کردند

دفتر آیت‌الله سیستانی در خصوص خبر منتشره از ایشان درباره واجب بودن کاندیداتوری هاشمی، ابراز بی‌اطلاعی کرد. به گزارش شبکه اطلاع رسانی دانا، در حالی که برخی از سایت های خبری، بیانیه ای را منتسب به آیت الله سیستانی مبنی بر واجب بودن کاندیداتوری هاشمی رفسنجانی منتشر کرده اند، اما دفتر این مرجع تقلید در […]

دفتر آیت‌الله سیستانی در خصوص خبر منتشره از ایشان درباره واجب بودن کاندیداتوری هاشمی، ابراز بی‌اطلاعی کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی دانا، در حالی که برخی از سایت های خبری، بیانیه ای را منتسب به آیت الله سیستانی مبنی بر واجب بودن کاندیداتوری هاشمی رفسنجانی منتشر کرده اند، اما دفتر این مرجع تقلید در تهران، نسبت به این موضوع ابراز بی اطلاعی کرد.

هچنین دفتر آیت الله وحید خراسانی با تکذیب دعوت از هاشمی برای انتخابات اعلام کرد: پیرو سؤالات مکرری که از دفتر معظم له در پی انتشار بعضی اخبار مبتنی بر تماس حضرت آیهالله العظمی وحیدخراسانی- مدظله العالی- با بعضی اشخاص جهت کاندیدا شدن گردیده است، به اطلاع می رساند: معظم له هیچ تماس تلفنی و غیره در این خصوص با کسی نداشته و از شخصی درخواستی نکرده اند و در این موضوع نظری نسبت به احدی ندارند.

آیت‌الله موحدی کرمانی هم حمایت از نامزدی هاشمی را تکذیب کرد

آیت‌الله موحدی کرمانی با بیان این که تاکنون هیچ خبری مبنی بر حمایت مراجع تقلید از کاندیداتوری هاشمی رفسنجانی نشنیده‌ام، تاکید کرد: این گونه اخبار دروغ است و من هم تاکنون هیچ حمایتی از کاندیداتوری هاشمی نکرده‌ام.

انتهای خبر