اسامی مسئولان ستاد مشایی

اسفندیار رحیم مشایی می‌گوید ستاد انتخاباتی ندارد و شیخ‌الاسلامی برای او ستاد مردمی تشکیل داده است. علی‌رغم آنکه مشایی می‌گوید ستاد تبلیغاتی ندارد و فقط ستادهای مردمی برای او تشکیل شده که یکی از آنها با مسئولیت عبدالرضا شیخ‌الاسلامی وزیر سابق تعاون، کار و امور اجتماعی است، اما نگاهی به مسئولان اصلی و کمیته های […]

اسفندیار رحیم مشایی می‌گوید ستاد انتخاباتی ندارد و شیخ‌الاسلامی برای او ستاد مردمی تشکیل داده است.

علی‌رغم آنکه مشایی می‌گوید ستاد تبلیغاتی ندارد و فقط ستادهای مردمی برای او تشکیل شده که یکی از آنها با مسئولیت عبدالرضا شیخ‌الاسلامی وزیر سابق تعاون، کار و امور اجتماعی است، اما نگاهی به مسئولان اصلی و کمیته های این ستاد که «مردمی» نامیده شده، نشان می دهد، که همه مدیران این ستاد را مدیران دولتی تشکیل داده اند.

به گزارش اعتدال پرس به نقل از فارس، علاوه بر شیخ‌الاسلامی به عنوان رئیس، فقیه (قائم مقام)، داوری (مسئول کمیته تبلیغات)، امیدی شهرکی(کمیته استانها)، ذبیحی(کمیته تبلیغات)،  قاسمی (کمیته سیاسی) و اجلالی (مسئول استان تهران) مسئولان اصلی این ستاد هستند.

ابوالحسن فقیه رئیس جمعیت هلال احمر، عبدالرضا داوری مشاور مستعفی وزیر کشور، امیدی شهرکی مدیرکل سیاسی امنیتی سابق دفتر رئیس‌جمهور و مدیرعامل کنونی خبرگزاری دولت (ایرنا)، علی ذبیحی سرپرست سابق تامین اجتماعی و قائم مقام سابق وزیر نیرو، حسن قاسمی از عوامل نزدیک به مشایی مستقر در روزنامه ایران و فرید اجلالی معاون سابق وزیر جهاد کشاورزی و رئیس سابق سازمان بازنشستگی کشوری هستند.

از میان این افراد، شیخ ‌الاسلامی، عبدالرضا داوری ، علی ذبیحی و اجلالی کاندیدای چهارمین دوره انتخابات شورای شهر نیز شده اند.

انتهای خبر