مدیرکل جدید فرودگاه آذربایجان شرقی منصوب شد/ جانشین رستمی از اردبیل پرواز می کند

یک هفته پس از خداحافظی رستمی از مدیریت فرودگاه های آذربایجان شرقی، مدیرکل جدید فرودگاه های استان مشخص شد. به گزارش اختصاصی اعتدال پرس، طی حکمی از سوی مدیرعامل شرکت فرودگاه‌های کشور ، مصطفی صفایی به عنوان مدیرکل فرودگاه‌های آذربایجان‌شرقی معرفی شد. مراسم تودیع ˈعلی رستمیˈ مدیرکل سابق و معارفه ˈمصطفی صفاییˈ مدیر کل جدید صبح […]

یک هفته پس از خداحافظی رستمی از مدیریت فرودگاه های آذربایجان شرقی، مدیرکل جدید فرودگاه های استان مشخص شد.

به گزارش اختصاصی اعتدال پرس، طی حکمی از سوی مدیرعامل شرکت فرودگاه‌های کشور ، مصطفی صفایی به عنوان مدیرکل فرودگاه‌های آذربایجان‌شرقی معرفی شد.

مراسم تودیع ˈعلی رستمیˈ مدیرکل سابق و معارفه ˈمصطفی صفاییˈ مدیر کل جدید صبح فردا در سالن اجتماعات فرودگاه شهید مدنی تبریز برگزار می شود.

صفایی متولد ۱۳۴۵ تهران است و مدیرکلی فرودگاه‌های نوشهر، مازندران و اردبیل را در کارنامه کاری خود دارد. وی از مدیریت فرودگاه‌های استان اردبیل به سمت مدیرکل فرودگاه‌های آذربایجان‌شرقی انتخاب شده است.

گفتنی است؛ هفته پیش علی رستمی در حکمی از سوی مدیرعامل شرکت فرودگاه‌های کشور به عنوان مدیرکل فرودگاه مهرآباد تهران انتخاب شد.

فرودگاه تبریز در سال ۱۳۲۹ با ماموریت ارائه خدمات هوایی، پروازهای برنامه‌ای و غیربرنامه‌ای، آموزشی و نظامی برای مسافران، متقاضیان و سایر ارگان‌های کشوری و تحت نظارت ضوابط سازمان جهانی هوانوردی ICAO در محل کنونی تأسیس شد.

این فرودگاه هم‌اکنون با داشتن حدود ۲۰۰ پرواز داخلی و ۲۰ پرواز خارجی ورودی و خروجی در هفته از نظر تعداد پرواز و تجهیزات ناوبری از جایگاه مناسبی در کشور برخوردار بوده و در حال حاضر دارای یک فرودگاه اقماری به نام فرودگاه سهند است.

 

انتهای خبر