پنج میلیون ریال به حقوق مربیان شیرخوراگاه ها و مددکاران مراکز معلولین افزوده شد

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: مقرر شده به حقوق مربیان شیرخوارگاه ها و مددکارانی که از معلولین نگهداری می کنند، اضافه شود و تسهیلاتی برای مددکارانی که در مراکز بهزیستی فعالیت می کنندف در نظر گرفته شود. به گزارش اعتدال پرس، علی ربیعی در بازدید از شیرخوارگاه احسان تبریز در جمع خبرنگاران با […]

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: مقرر شده به حقوق مربیان شیرخوارگاه ها و مددکارانی که از معلولین نگهداری می کنند، اضافه شود و تسهیلاتی برای مددکارانی که در مراکز بهزیستی فعالیت می کنندف در نظر گرفته شود.

به گزارش اعتدال پرس، علی ربیعی در بازدید از شیرخوارگاه احسان تبریز در جمع خبرنگاران با بیان اینکه مقرر شده به حقوق مربیان شیرخوارگاه ها  و مددکارانی که از معلولین نگهداری می کنند، اضافه شود و تسهیلاتی برای مددکارانی که در مراکز بهزیستی فعالیت می کنندف در نظر گرفته شود، اظهار کرد: دادن تسهیلاتی به مددکاران و مربیان مراکز بهزیستی، گامی موثر در بهبود وضعیت زندگی آن ها خواهد بود و باید به نحوی از تلاش های بی وقفه آن ها قدردانی کنیم.
وی با بیان اینکه خیرین تبریزی نقش موثری در نگهداری کودکان مراکز بهزیستی و معلولان ایفا می کنند، خاطرنشان کرد: بازدید از مراکز بهزیستی به دو جهت حائز اهمیت بود، تجلیل و قدردانی از خیران تبریزی یکی از هدف های بازدید از این مراکز بود و با بازدید از این مراکز از نزدیک در جریان مراحل ساخت مجموعه آب درمانی بهزیستی قرار گرفتیم.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با بیان اینکه روح ملت ایران، روح خیرخواهی است، متذکر شد: امیدواریم این حرکت های خیرخواهانه روز به روز افزایش یابد.

وی با بیان اینکه هزینه های مجموعه آب درمانی توسط دو بانوی خیر تقبل شده است، اعلام کرد: این کار نیک دو بانوی خیر، قابل ستودنی است و باید از آن ها تقدیر کرد.
وی در خاتمه با بیان اینکه به دلیل تورم و وضع اقتصادی کشور، آب درمانی این مرکز به بهره برداری نرسیده است، یادآور شد: سعی خواهیم کرد تابستان امسال، با تکمیل بودجه آب درمانی، این مجموعه را افتتاح کنیم.

مدیرکل بهزیستی آذربایجان شرقی نیز دراین بازدید گفت: هم اکنون ۷۴ نفر کودک در این مجموعه نگهداری می‌شود و ۴۵ کودک نیز ترخیص شده‌اند.
محسن ارشد‌زاده با بیان اینکه این کودکان شامل بدسرپرست و بی‌سرپرست هستند، افزود: هر ماه در این مرکز هم ورود و هم خروج کودک وجود دارد.
وی گفت: هم اکنون ۵۰۰ نفر متقاضی کودک در نوبت قرار دارند.

همچنین وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی بعد از ظهر پنج شنبه از بیمارستان عالی نسب تبریز بازدید کرد و خط تولید محصولات پودری صنایع شرکت پگاه نیز با حضور وی افتتاح شد و همچنین وی به دیدار نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی رفت.

انتهای خبر