تقدیر از مدیر کل بهزیستی آذربایجان شرقی در هفته سلامت

در همایش حامیان خود مراقبتی سیاستگذاران و مدیران اجرایی ، که به مناسبت هفته سلامت و با شعار( یک عمر سلامت با خود مراقبتی ) برگزارشد ارشدزاده مدیرکل بهزیستی آذربایجان شرقی به عنوان مدیر برگزیده تجلیل شد. به گزارش اعتدال پرس به نقل از روابط عمومی بهزیستی استان ، در این همایش که توسط دانشگاه علوم […]

در همایش حامیان خود مراقبتی سیاستگذاران و مدیران اجرایی ، که به مناسبت هفته سلامت و با شعار( یک عمر سلامت با خود مراقبتی ) برگزارشد ارشدزاده مدیرکل بهزیستی آذربایجان شرقی به عنوان مدیر برگزیده تجلیل شد.

به گزارش اعتدال پرس به نقل از روابط عمومی بهزیستی استان ، در این همایش که توسط دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز و در مجموعه فرهنگی پتروشیمی برگزار گردید، با اهداء تندیس و لوح تقدیر از خدمات و تلاش جناب آقای ارشد زاده مدیر کل بهزیستی استان به عنوان یکی از فعالان عرصه سلامت  تقدیر به عمل آمد .

خود مراقبتی شامل فعالیتهای آگاهانه و هدفداری است که مردم برای خود ،فرزندان و خانواده انجام می دهند تا تندرست و سالم بمانند .

این همایش با حضور مسئولین دانشگاه تبریز و تنی چند از مسئولان استان در روز شنبه مورخه ۶/۲/۱۳۹۳ در سالن پتروشیمی تبریز برگزار گردید.

 

انتهای خبر