مدیرکل ستاد بحران آذربایجان شرقی: دانشگاه علوم پزشکی در تعمیر بیمارستان هشترود اهمال کاری کرده است

مدیرکل ستاد بحران آذربایجان شرقی گفت: مسوولان دانشگاه علوم پزشکی تبریز در جذب اعتبار لازم از محل اعتبارات مدیریت بحران برای انجام تعمیرات ترک خوردگی بخشی از بیمارستان هشترود اهمال کاری کرده اند. اعتدال پرس/ خلیل ساعی در بازدید از بیمارستان امام حسین (ع) هشترود افزود: با وجود تخصیص اعتبار لازم در سال های گذشته […]

image_pdfimage_print

مدیرکل ستاد بحران آذربایجان شرقی گفت: مسوولان دانشگاه علوم پزشکی تبریز در جذب اعتبار لازم از محل اعتبارات مدیریت بحران برای انجام تعمیرات ترک خوردگی بخشی از بیمارستان هشترود اهمال کاری کرده اند.

اعتدال پرس/ خلیل ساعی در بازدید از بیمارستان امام حسین (ع) هشترود افزود: با وجود تخصیص اعتبار لازم در سال های گذشته از سوی استانداری برای تعمیر اساسی این بیمارستان، به دلیل پیگیری نکردن مسوولان، اعتبار لازم جذب نشده و این امر باعث بروز مشکلات زیادی برای این بیمارستان شده است.

وی اظهار کرد: باید مسوولان آن نسبت به پیگیری تخصیص اعتبار و آغاز مطالعات لازم برای تعمیرات آن اقدامات لازم را انجام دهند.

دانشگاه علوم پزشکی در تعمیر بیمارستان هشترود اهمال کاری کرده است title=
مدیرکل ستاد بحران آذربایجان شرقی با اشاره به اینکه در برابر تامین سلامتی مردم مسوول هستیم، ادامه داد: اگر حوادثی مانند سیل و زلزله در این منطقه رخ دهد خسارت جبران ناپذیری بر این بیمارستان وارد خواهد شد.

ساعی خواستار تعیین تکلیف پنج میلیارد ریال اعتبار اختصاص یافته به بیمارستان هشترود شد و یادآوری کرد: در سریعترین زمان ممکن گزارش بازدید از این بیمارستان به معاونت عمرانی استانداری ارایه می شود تا نسبت به تعیین تکلیف آن اقدام شود.

فرماندار هشترود نیز در این آیین با اشاره به وضعیت موجود بیمارستان این شهرستان گفت: در سال های گذشته این بیمارستان از لحاظ امنیتی، خدمات اورژانس، تجهیزات و امکانات و وجود پزشک متخصص وضعیت خوبی نداشت و در سه ماه گذشته اقدامات جدی و عملی در خصوص ایجاد تجهیزات و امکانات لازم، انتقال اورژانس از محل قبلی به محل امن در بیمارستان و تامین متخصصان پزشکی انجام شده است.

حسن مستفید افزود: در سه ماه اخیر طی چندین بازدید از وضعیت بیمارستان، اقدامات خوبی در خصوص ارایه خدمات بیمه سلامت، ایجاد اتاق عمل و بخش های مختلف بیمارستانی به ویژه اورژانس انجام شده است.

وی با بیان اینکه بیمارستان هشترود با قرار گرفتن در کنار اتوبان پیامبر اعظم(عج) و علاوه بر ارایه خدمات به بیماران منطقه، به سانحه دیدگان حوادث جاده ای نیز خدمات ارایه می دهد، از مسوولان استان خواست نسبت به رفع مشکلات این بیمارستان اقدام اساسی کنند.

انتهای خبر