برگزاری آزمون استخدامی در شهرهای آذربایجان‌شرقی

معاون عمرانی استاندار آذربایجان‌شرقی از برگزاری آزمون استخدامی در چند منطقه از استان در آینده نزدیک خبر داد و گفت: سعی و تلاش ما بر این است تا در تمام این استخدام‌ها از نیروهای جوان و بومی منطقه با برگزاری آزمون رسمی استفاده شود. به گزارش اعتدال پرس، معاون عمرانی استاندار آذربایجان‌شرقی در مراسم معارفه […]

معاون عمرانی استاندار آذربایجان‌شرقی از برگزاری آزمون استخدامی در چند منطقه از استان در آینده نزدیک خبر داد و گفت: سعی و تلاش ما بر این است تا در تمام این استخدام‌ها از نیروهای جوان و بومی منطقه با برگزاری آزمون رسمی استفاده شود.

به گزارش اعتدال پرس، معاون عمرانی استاندار آذربایجان‌شرقی در مراسم معارفه نخستین شهردار شهر آچاچی از برگزاری آزمون استخدامی در چند منطقه از استان آذربایجان‌شرقی در آینده نزدیک که شهر آچاچی میانه هم یکی از آنها است، خبر داد و در این رابطه خاطرنشان کرد: سعی و تلاش ما بر این است تا در تمام این استخدام ها از نیروهای جوان و بومی منطقه با برگزاری آزمون رسمی استفاده شود.

پورمهدی همچنین ضمن تبریک افتتاح نخستین شهرداری شهر آچاچی و ابراز خرسندی از حضور خود در شهرستان میانه با اشاره به این موضوع که انسان باید  از لحظه لحظه عمر خویش به نحوه احسن استفاده کند، اظهار داشت: خدمت برای مردم و نظام جمهوری اسلامی ایران و کسب رضایت پروردگار توفیق بزرگ الهی است. برگزاری آزمون استخدامی در آذربایجان شرقی

وی با بیان این موضوع که تبدیل شدن آچاچی به شهر و افتتاح نخستین شهرداری در این منطقه مزایا و هزینه‌هایی را در بر خواهد داشت افزود: قطعاً محبت و همدلی میان مردم و مسئولان در شهرهای کوچک و تازه توسعه یافته همچون آچاچی بیشتر است که توسعه و پیشرفت این منطقه مشارکت و فعالیت بیشتر مردم این را می‌طلبد.

وی از اجرای طرح الحاق شهرک‌های اقماری حاشیه شهر در آینده نزدیک در شهرستان میانه خبر داد.

بر اساس این گزارش، بیش از ۴۸۸ نفز از قبول شدگان آزمون استخدامی سال ۹۱ در سردرگمی به سر می برند، با این حال انگار بر صف این منتظران در روزهای آتی اضافه خواهد شد، البته احتمال دارد افرادی که در دولت جدید و با آزمونی جدید پذیرفته و انتخاب می شوند، برخلاف منتظران استخدامی ۹۱، جذب سازمان های استان شوند.

انتهای خبر