فرمانده جدید مرزبانی کشور منصوب شد/تغییرات جدید در رده های فرماندهی نیروی انتظامی

 سردار قاسم رضایی معاون عملیات نیروی انتظامی به عنوان فرمانده مرزبانی نیروی انتظامی منصوب شد. به گزارش اعتدال پرس، به دنبال انتصاب سرتیپ حسین ذوالفقاری فرمانده مرزبانی کشور به عنوان معاون امنیتی و انتظامی وزارت کشور، با حکم فرمانده نیروی انتظامی سردار قاسم رضایی معاون عملیات این نیرو به عنوان فرمانده مرزبانی نیروی انتظامی منصوب […]

 سردار قاسم رضایی معاون عملیات نیروی انتظامی به عنوان فرمانده مرزبانی نیروی انتظامی منصوب شد.

به گزارش اعتدال پرس، به دنبال انتصاب سرتیپ حسین ذوالفقاری فرمانده مرزبانی کشور به عنوان معاون امنیتی و انتظامی وزارت کشور، با حکم فرمانده نیروی انتظامی سردار قاسم رضایی معاون عملیات این نیرو به عنوان فرمانده مرزبانی نیروی انتظامی منصوب شد. این درحالی است که رضایی پیش از این نیز در دوره ای فرمانده مرزبانی نیروی انتظامی بود.

برهمین اساس سردار بختیاری نیز به عنوان فرمانده دانشگاه علوم انتظامی امین منصوب شد. سردار محمد تقی عصار فرمانده سابق این دانشگاه در سمت معاون نیروی انسانی نیروی انتظامی مشغول خدمت است.

مراسم تودیع و معارفه فرمانده مرزبانی و دانشگاه علوم انتظامی در هفته جاری برگزار می شود. 

* گفتنی است طی هفته های اخیر و بعد از اعلام خبر ابقای سردار احمدی مقدم در فرماندهی نیروی انتظامی، تغییرات متعددی در رده های فرماندهی نیروی انتظامی به وقع پیوست که از جمله می توان به تغییر سردار رادان و معرفی جانشین جدید فرمانده نیروی انتظامی و تغییر فرماندهان انتظامی ۷ استان کشور اشاره کرد.

انتهای خبر