رهبرانقلاب:همه بدانند به مسئولان بلندپایه دولت اعتماد دارم و دولت را تایید و حمایت می کنم/مراقب باشید جریان‌های مؤمن را با شعار اعتدال کنار نزنند

در نهمین روز از ماه مبارک رمضان، مسئولان و کارگزاران نظام با حضرت آیت‌الله خامنه‌ای، رهبر معظم انقلاب اسلامی دیدار کردند. اعتدال پرس/ رهبرانقلاب در این دیدار فرمودند: همه بدانند بنده دولت را حمایت و تأیید می‌کنم و از همه توانم برای کمک به دولت استفاده می‌کنم و به مسئولان بلندپایه آن اعتماد دارم.  ایشان […]

در نهمین روز از ماه مبارک رمضان، مسئولان و کارگزاران نظام با حضرت آیت‌الله خامنه‌ای، رهبر معظم انقلاب اسلامی دیدار کردند.

اعتدال پرس/ رهبرانقلاب در این دیدار فرمودند: همه بدانند بنده دولت را حمایت و تأیید می‌کنم و از همه توانم برای کمک به دولت استفاده می‌کنم و به مسئولان بلندپایه آن اعتماد دارم.

 ایشان با اشاره به این که جبهه استکبار غیر از دو عامل مادی تهدید نظامی و تحریم هیچ در اختیار ندارد، تصریح کردند: دشمن در زمینه تحریم و تهدید نظامی دستش خالی است و کارش این است که دستگاه محاسباتی ما را خراب کند.

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای خاطرنشان کردند: درمسأله هسته‌ای طرف مقابل به مرگ گرفته که به تب راضی باشد.

گزیده ای از فرمایشات رهبری

 دشمن در زمینه تحریم و تهدید نظامی دستش خالی است و کارش این است که دستگاه محاسباتی ما را خراب کند/ این جنگ نرمی است که از چندسال پیش گفتیم.

رهبر انقلاب در دیدار مسئولان کشور: دشمن در میدان‌های واقعی برای مقابله با جمهوری اسلامی نتوانست کاری کند/ جبهه استکبار غیر از دو عامل مادی تهدید نظامی و تحریم هیچ در اختیار ندارد.

هی می‌گویند اسرائیل تهدید نظامی می‌کند و آمریکا مانع می‌شود/ علت مانع شدن این است که حمله برایشان مقرون به صرفه نیست/ قاطع می‌گویم حمله نظامی به جمهوری اسلامی برای هیچ کشوری مقرون به صرفه نیست.

همه بدانند بنده دولت را حمایت و تأیید می‌کنم و از همه توانم برای کمک به دولت استفاده می‌کنم و به مسئولان بلندپایه آن اعتماد دارم/ به مسئولان دولت هم عرض می‌کنم اقتصاد مقاومتی را جدی بگیرند.

شعار دولت که اعتدال است، شعار خوبی است/ سفارش می‌کنم مراقب باشید جریان‌های مؤمن را با شعار اعتدال کنار نزنند/ در خطرها این‌ها هستند که سینه سپر می‌کنند.

رهبر انقلاب: درمسئله هسته‌ای طرف مقابل به مرگ گرفته که به تب راضی باشد/ درمذاکره باید به نیاز آینده کشور توجه کرد/ ما به تیم مذاکره کننده اعتماد داریم و مطمئنیم آنها اجازه دست‌اندازی به حقوق ملت را نخواهند داد.

انتهای خبر