دکتر بوداقی: بازدید اعضای هیئت علمی همایش چرم از “چرم شهر” تبریز + عکس

اعضای هیئت علمی همایش علمی چرم به همراه مدیر گردشگری، اماکن تاریخی و موزه های شهرداری تبریز از چرم شهر تبریز بازدید کردند. به گزارش اعتدال پرس، دبیرعلمی همایش اظهار کرد: این بازدید به منظور بررسی فعالیت های مجموعه های چرم سازی در استان و افزایش ارتباط جامعه علمی استان با این مجموعه ها انجام می […]

اعضای هیئت علمی همایش علمی چرم به همراه مدیر گردشگری، اماکن تاریخی و موزه های شهرداری تبریز از چرم شهر تبریز بازدید کردند.

به گزارش اعتدال پرس، دبیرعلمی همایش اظهار کرد: این بازدید به منظور بررسی فعالیت های مجموعه های چرم سازی در استان و افزایش ارتباط جامعه علمی استان با این مجموعه ها انجام می شود.

دکتر حسین بوداقی با اشاره به اهداف برگزاری همایش علمی چرم در تبریز گفت: هدف این همایش حل مشکلات موجود در مدیریت زنجیره تامین و چرخه ارزش چرم است که می تواند به عنوان یکی از عوامل محرک در اقتصاد کشور نقش ایفا کند.

بوداقی ادامه داد: این همایش در پنج محور اصلی مدیریت، حسابداری، اقتصاد، صنایع پشتیبان چرم و صنایع علوم دامی و صنعت پوست برگزار می شود.

گفتنی است؛ همایش علمی چرم، ۱۳ مرداد ماه در دانشگاه هنر اسلامی تبریز و با همکاری اتحادیه صنعت چرم استان، دانشگاه هنراسلامی و جهاد دانشگاهی استان برگزار می شود.

 

انتهای خبر