حرکت عجیب مردی در میدان هفت تیر! + عکس

فردی به بالای یک دکل مخابراتی در میدان هفت تیر رفت و در حالی که عنوان می‌کند قصدش از این کار خودکشی نیست، اما هنگام نزدیک شدن نیروهای امدادی به خود، آنها را تهدید به پرتاب کردن خود می‌کند. به گزارش اعتدال پرس، پارسینه نوشت : حوالی ظهر امروز یک جوان ۳۶ ساله که به قصدی […]

فردی به بالای یک دکل مخابراتی در میدان هفت تیر رفت و در حالی که عنوان می‌کند قصدش از این کار خودکشی نیست، اما هنگام نزدیک شدن نیروهای امدادی به خود، آنها را تهدید به پرتاب کردن خود می‌کند.

به گزارش اعتدال پرس، پارسینه نوشت : حوالی ظهر امروز یک جوان ۳۶ ساله که به قصدی نامشخص به بالای پل عابر پیاده میدان هفت تیر رفته بود به کمک نیروهای آتش‌نشانی و نیروی انتظامی به پایین منتقل و دستگیر شد.

  به گزارش ایسنا، حوالی ظهر امروز یک جوان ۳۶ ساله به بالای پل عابر پیاده میدان هفتم تیر رفت که ماموران اورژانس اجتماعی و نیروهای آتش‌نشانی به همراه تشک نجات در محل حاضر شده و پس از صحبت با وی، او را از بالای این پل عابر پایین آورده و تحویل عوامل نیروی انتظامی حاضر در محل دادند.

گفته می‌شود این فرد کاوری بر تن داشت که روی آن فقر و … دلیل اقدام خودکشی نوشته شده بود.

اقدام این فرد موجب ترافیک سنگین در این منطقه شد و آنطوری که عوامل آتش‌نشانی حاضر در محل گفتند: فرد مذکور قصدش از این کار خودکشی نبوده و بیشتر قصد جلب توجه داشته است، اما هنگام نزدیک شدن نیروهای امدادی به وی، آنها را تهدید به پرتاب کردن خود می‌کرده است.

انتهای خبر