شهردار تبریز: هیچ گاه اهل شعار نبوده ام/تبریز با تحولات عظیمی همراه خواهد بود

شهردار کلانشهر تبریز گفت: من در تمام دوران مدیریت ۳۴ ساله خود اهل شعار نبوده‌ام و عشق و علاقه من خدمت به مردم است. به گزارش اعتدال پرس، صادق نجفی در مراسم بهره‌برداری از سالن چند منظوره ورزشی بانوان مشروطه اظهار کرد: افتخار من این است که مدیری مردمی هستم و با افتخار اعلام می‌کنم […]

شهردار کلانشهر تبریز گفت: من در تمام دوران مدیریت ۳۴ ساله خود اهل شعار نبوده‌ام و عشق و علاقه من خدمت به مردم است.

به گزارش اعتدال پرس، صادق نجفی در مراسم بهره‌برداری از سالن چند منظوره ورزشی بانوان مشروطه اظهار کرد: افتخار من این است که مدیری مردمی هستم و با افتخار اعلام می‌کنم که در خدمت به شهروندان و شهری که از جان و دل دوستش دارم، هر چه در توان دارم انجام خواهم داد.

وی با اشاره به اینکه صداقت و یکرویی همواره باید در تمام مسائل زندگی سرلوحه رفتار انسان قرار گیرد، گفت: ما به خاطر خدمت به مردم همت کرده‌ایم و نه پست و مقام و با یاری خداوند این را در عمل نشان خواهیم داد.

شهردار کلانشهر تبریز گفت: برنامه‌ای که شورای شهر تبریز در سال ۹۳ در اختیار شهرداری تبریز قرار داده است، طبق زمان‌بندی انجام گرفته در حال اجراست.

نجفی گفت: از ۶۵۰ پروژه تعریف شده برای شهر تبریز در حال حاضر نزدیک ۵۰۰ در مرحله اجرا هستند.

وی با تقدیر از حضور فرماندار، مدیرکل اداره ورزش و جوانان و اعضای شورای شهر در این مراسم گفت: شهروندان در سه سال آینده عمر شورا خواهند دید که چه اتفاقات بزرگی در تبریز خواهد افتاد و این شهر با چه تحولات عظیمی روبرو خواهد بود.

شهردار تبریز با اشاره به تفاهم نامه‌های انجام گرفته با بانک شهر و صنعت و معدن اظهار داشت: به امید خدا در سه سال آینده نزدیک به ۷ هزار میلیارد تومان در پروژه های مختلف تبریز تزریق خواهد شد تا شاهد تحول عظیمی در این شهر باشیم.

نجفی با اشاره به اینکه احداث سالن‌های اینچنین را ادامه خواهیم داد، تصریح کرد: سالن‌های اینچنینی را افزایش خواهیم داد و اگر بخواهیم جامعه‌ای سالم و با نشاط داشته باشیم و از سوی دیگر اگر بخواهیم هویت‌های بومی، ملی و مذهبی را به نحو احسن حفظ و به نسل های آینده منتقل کنیم، باید بیش از پیش به بانوان توجه داشته باشیم.

 

انتهای خبر