فوری/ زلزله‌ای ۵/۲ ریشتری تسوج، تبریز و چند شهر آذربایجان شرقی را لرزاند+اخبار تکمیلی

لحظاتی پیش زمین لرزه نسبتا شدیدی، تسوج و شهرهای اطراف آن در آذربایجان شرقی را لرزاند. – ۱۵:۱۲ به گزارش  اعتدال پرس، زلزله‌ای شدید به بزرگی ۵/۲ ریشتر دقایقی پیش در حوالی تسوج در آذربایجان‌شرقی روی داد که در بیشتر شهرهای استان نیز احساس شده است. این زلزله در شهرهای تبریز، شبستر، مرند و بناب نیز احساس شده است. […]

لحظاتی پیش زمین لرزه نسبتا شدیدی، تسوج و شهرهای اطراف آن در آذربایجان شرقی را لرزاند. – ۱۵:۱۲

به گزارش  اعتدال پرس، زلزله‌ای شدید به بزرگی ۵/۲ ریشتر دقایقی پیش در حوالی تسوج در آذربایجان‌شرقی روی داد که در بیشتر شهرهای استان نیز احساس شده است.

این زلزله در شهرهای تبریز، شبستر، مرند و بناب نیز احساس شده است.

۱۵:۲۰ –  بزرگی این زمین لرزه که در ساعت ۱۵ و نه دقیقه امروز رخ داد ۵/۲ ریشتر به عمق ۸ کیلومتر و مرکز آن شهر تسوج گزارش شده است.

۱۵:۵۰ –  همچنین در دقایق بعد از آن زمین لرزه های کوچکتری نیز به بزرگی ۳/۲ در ساعت ۱۵:۳۹ و ۳/۴ در ساعت ۱۵:۴۲ دقیقه رخ داده است.

خبرگزاری فارس: زلزله‌ای شدید حوالی تسوج آذربایجان شرقی را لرزاند

۱۵:۳۰ –  مردم تبریز بلافاصله از خانه هایشان بیرون آمده و به معابر و خیابانها آمده اند. با گذشت نیم ساعت از وقوع زلزله، اغلب شهروندان با وضعیت مضطرب در بیرون از منازل،به سر میبرند .

زلزله ۵.۲ ریشتری تسوج خسارت جانی و مالی عمده نداشت/ ایجاد شکاف در دیوار‌ها

۱۶:۲۵ –  یکی از مسئولین فرمانداری شهرستان شبستر در گفتگو با اعتدال پرس گفت: خوشبختانه تاکنون خسارت جدی و یا تلفات جانی از این زلزله گزارش نشده است. وی گفت تمام دستگاهها و مسئولین شهرستان در آماده باش کامل هستند .

۱۶:۳۰ –

زلزله ۵.۲ ریشتری ساعت ۱۵:۱۹ امروز تسوج در آذربایجان شرقی تا لحظه مخابره خبر ۵ پس‌لرزه داشته است.
به گزارش  اعتدال پرس، زمین‌لرزه ۵.۲ ریشتری که ساعت ۱۵.۱۹ به عمق هشت کیلومتر در شهر تسوج در آذربایجان شرقی رخ داد تا لحظه مخابره خبر پنج پس‌لرزه داشته است.

ساعت ۱۵:۳۸ زمین‌لرزه‌ای به قدرت ۳.۱ ریشتر به عمق ۱۴ کیلومتر، ساعت ۱۵.۳۹ به قدرت ۳.۲ ریشتر به عمق ۱۵ کیلومتر، ساعت ۱۵:۴۲ به قدرت ۳.۴ ریشتر به عمق ۱۴ کیلومتر، ساعت ۱۵:۵۰ به قدرت ۳.۸ ریشتر به عمق ۱۶ کیلومتر و ساعت ۱۶:۰۲ زمین لرزه‌ای به قدرت ۲.۹ ریشتر به عمق ۱۲ کیلومتر در شهر تسوج رخ داده است.

این زمین‌لرزه‌ها باعث شده است مردم این منطقه همچنان در خیابان‌ها باشند.

این زمین لرزه در عمق هشت کیلومتری و به طول جغرافیایی ۴۵.۳۶ و عرض جغرافیایی ۳۰.۶۱ رخ داده است.

این زمین لرزه در شهر تسوج و  ۱۹ کیلومتری شرفخانه، ۲۴ کیلومتری کوزه کنان و ۶۱۱ کیلومتری تهران روی داده است.

اخبار تکمیلی متعاقبا ارسال می شود.

انتهای خبر