عنوان گران‌ترین بازیکن فوتبال ایران، به نام تراکتورسازی رقم خورد/ لیست قرارداد بازکنان تیم گسترش فولاد منتشر شد

همزمان با اعلام تعلق گران‌ترین بازیکن لیگ برتر فوتبال ایران به تیم تراکتورسازی تبریز، مسئولان باشگاه گسترش فولاد تبریز لیست قرارداد اعضای این تیم را منتشر کردند. به گزارش اعتدال پرس، در حالی که خیلی‌ها بازیکنان سپاهان، پرسپولیس و استقلال را گران‌ترین بازیکنان لیگ برتر فوتبال ایران می‌دانستند اما طبق اعلام مهدی تاج، گران‌ترین بازیکن […]

همزمان با اعلام تعلق گران‌ترین بازیکن لیگ برتر فوتبال ایران به تیم تراکتورسازی تبریز، مسئولان باشگاه گسترش فولاد تبریز لیست قرارداد اعضای این تیم را منتشر کردند.

به گزارش اعتدال پرس، در حالی که خیلی‌ها بازیکنان سپاهان، پرسپولیس و استقلال را گران‌ترین بازیکنان لیگ برتر فوتبال ایران می‌دانستند اما طبق اعلام مهدی تاج، گران‌ترین بازیکن فوتبال عضو تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز شده است!

مهدی تاج در همین رابطه در گفت‌و‌گو با دوربین واحد مرکزی خبر اعلام کرد احمد آل نعمه با قرارداد یک میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومانی که با باشگاه تراکتورسازی تبریز بسته گران‌ترین بازیکن فوتبال ما در فصل پیش روی فوتبال خواهد بود.

همچنین تاج اعلام کرد که مهدی رحمتی هم دومین بازیکن گران‌‌قیمت امسال فوتبال است که در عضویت پیکان قرار دارد.

این در حالی است که هنوز خیلی از تیم‌های لیگ برتری رقم قرارداد بازیکنان‌شان را اعلام نکرده‌اند.

مسئولان باشگاه گسترش فولاد تبریز لیست قرارداد اعضای این تیم را منتشر کردند.

به گزارش اعتدال پرس، باتوجه به مذاکرات انجام شده در جلسه وزیر محترم ورزش و جوانان با مدیران عامل باشگاه ها و ریاست محترم سازمان لیگ، لیست قراردادهای ۹۳-۹۴ باشگاه فرهنگی ورزشی گسترش فولاد تبریز به شرح زیر اعلام گردید:


منبع: سایت رسمی باشگاه گسترش فولاد

ب

انتهای خبر