رقم قرارداد بازیکنان دو تیم استقلال و پرسپولیس اعلام شد/ شش یک میلیاردی در بین آبی‌ها و علی دایی مرد دو میلیاردی سرخ‌ها

در راستای تاکید وزیر ورزش و جوانان و سازمان لیگ برتر فوتبال در شفاف سازی قراردادهای بازیکنان  و در ادامه انتشار لیست قرارداد برخی باشگاهها، دو باشگاه استقلال و پرسپولیس هم  ریز رقم قرارداد بازیکنان این تیم برای حضور در چهاردهمین دوره رقابت های لیگ برتر را منتشر کردند.  به گزارش اعتدال پرس، مبالغ قرارداد […]

image_pdfimage_print

در راستای تاکید وزیر ورزش و جوانان و سازمان لیگ برتر فوتبال در شفاف سازی قراردادهای بازیکنان  و در ادامه انتشار لیست قرارداد برخی باشگاهها، دو باشگاه استقلال و پرسپولیس هم  ریز رقم قرارداد بازیکنان این تیم برای حضور در چهاردهمین دوره رقابت های لیگ برتر را منتشر کردند.

 به گزارش اعتدال پرس، مبالغ قرارداد ۱۹ بازیکن تیم فوتبال استقلال در شرایطی اعلام شده است که به نظر می رسد تعداد بازیکنان این تیم برای حضور در لیگ چهاردهم بیشتر باشد. ضمن اینکه در این جدول نامی از اعضای کادر فنی این تیم و امیر قلعه‌نویی سرمربی آبی‌پوشان به چشم نمی‌خورد!

لازم به ذکر است که قرارداد کلیه بازیکنان استقلال ۲ یا ۳ ساله بوده و فاقد هرگونه شرایط خاص ویژه بازیکنان است. کلیه قراردادها بنا به تاکید بهرام افشارزاده ، مدیرعامل باشگاه در قالب سیاست های ابلاغی وزارت ورزش و جوانان، سقف بودجه مصوب برای باشگاه و منافع دوطرفه باشگاه – بازیکن تنظیم شده است.

به گزارش مهر، تاکنون برخی از تیم های لیگ برتری مبلغ قرارداد بازیکنان و اعضای کادر فنی خود را اعلام کرده اند اما برخی تیم ها که از قضا حرف و حدیث پیرامون آنها زیاد است، رقم قرارداد بازیکنانشان را اعلام نکرده اند. استقلال نیز در شرایطی رقم قراردادها را اعلام کرده است که خبری از قرارداد کادر فنی این تیم نیست.

طبق اعلام باشگاه استقلال، رقم قراردادهای منعقده میان باشگاه استقلال و بازیکنان بزرگسال در فصل ۹۳-۹۴ به شرح زیر است:

طبق اعلام باشگاه پرسپولیس رقم قراردادهای منعقده میان باشگاه و کادرفنی و بازیکنان تیم فوتبال بزرگسالان این باشگاه در فصل ۹۳-۹۴ به شرح زیر است: 

 فهرست مبلغ قرارداد کادرفنی و بازیکنان تیم فوتبال پرسپولیس درحالی اعلام شد که در این فهرست مبلغ قرارداد علی دایی بالای ۲ میلیارد تومان است. همچنین قرارداد محسن بنگر، پیام صادقیان، رضا نوروزی و رضا حقیقی ۹۵۰ میلیون تومان است و محمد نوری هم ۹۰۰ میلیون تومان دریافت می‌کند.

انتهای خبر