ریزقرارداد بازیکنان تراکتورسازی منتشر شد+جدول

باشگاه تراکتورسازی تبریز مبلغ قرارداد بازیکنان خود را اعلام کرد. این در حالی است که فقط نام ۱۳ بازیکن این تیم در فهرست منتشر شده وجود دارد. اعتدال پرس/ در حالی که طبق قانون سازمان لیگ برتر، تمامی تیم‌ها به انتشار قرارداد بازیکنان و کادر فنی خود مکلف شده‌اند، باشگاه تراکتورسازی هم مبلغ قرارداد ۱۳ […]

باشگاه تراکتورسازی تبریز مبلغ قرارداد بازیکنان خود را اعلام کرد. این در حالی است که فقط نام ۱۳ بازیکن این تیم در فهرست منتشر شده وجود دارد.

اعتدال پرس/ در حالی که طبق قانون سازمان لیگ برتر، تمامی تیم‌ها به انتشار قرارداد بازیکنان و کادر فنی خود مکلف شده‌اند، باشگاه تراکتورسازی هم مبلغ قرارداد ۱۳ بازیکن خود را منتشر کرده است. بر این اساس احمد آل نعمه با مبلغ ۱ میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان گران‌ترین بازیکن تراکتورسازی و طبق ادعای سازمان لیگ، گران‌ترین بازیکن لیگ در فصل چهاردهم است.

این در حالی است که جمشید نظمی مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی در گفتگو با خبرگزاری مهر با رد فهرست مبلغ قرارداد بازیکنان استقلال و پرسپولیس این دو باشگاه را به قراردادسازی و دور زدن قانون با کلاه شرعی متهم کرده است.

دو روز پیش نیز باشگاه گسترش فولاد تبریز، لیست کامل رقم قراداد بازیکنان خود را منتشر کرده بود.

  ریزقرارداد 13 بازیکن تراکتورسازی+جدول

طبق اعلام سایت باشگاه تراکتورسازی، سایر بازیکنان تیم تراکتورسازی تبریز با سهمیه سرباز جذب تیم شده اند و به همین خاطر مبلغ قرارداد آنها منتشر نشده است./ع

 

انتهای خبر