تغییرات مدیریتی در صداوسیما/ ۶ انتصاب جدید در صداوسیمای آذربایجان شرقی

این روزها تب تغییرات مدیریتی در اغلب ارگانهای دولتی و حاکمیتی، فراگیر شده است و هر روز شاهد انتصابات متعددی در دستگاههای های اجرایی استان هستیم. به گزارش اعتدال پرس، صداوسیمای مرکز آذربایجان شرقی نیز از این تغییرات مصئون نمانده و علی نواداد طی احکام جداگانه ای ۶ تن از مسئولان جدید بخش های مختلف صداوسیمای استان را منصوب کرد […]

این روزها تب تغییرات مدیریتی در اغلب ارگانهای دولتی و حاکمیتی، فراگیر شده است و هر روز شاهد انتصابات متعددی در دستگاههای های اجرایی استان هستیم.

به گزارش اعتدال پرس، صداوسیمای مرکز آذربایجان شرقی نیز از این تغییرات مصئون نمانده و علی نواداد طی احکام جداگانه ای ۶ تن از مسئولان جدید بخش های مختلف صداوسیمای استان را منصوب کرد که مهمترین این تغییرات، خداحافظی خوش پیمان از روابط عمومی  صداوسیما بعد از ۶ سال تلاش ویژه و موثر بود.

IMG_7842

بر اساس احکام صادره از سوی مدیرکل صداوسیمای استان و طی انتصاباتی که اغلب آنها جابجایی در مدیران این زیر مجموعه را شامل می شود، ناصر ژرفی  به عنوان سرپرست جدید رادیوی شهری مراغه، مصطفی خدنگ به سمت سرپرست تولید و پخش خبر، محمد محمدنژاد به عنوان سرپرست روابط عمومی، محمود قاسم زاده سرپرست پخش سیما ، خانم مهرتاج علویی به سمت سرپرست جدید تامین برنامه سیما و حسن علیپور به عنوان سرپرست واحد انفورماتیک و IT  صداوسیمای آذربایجان شرقی تعیین شدند.

گفتنی است پیش از این، خدنگ مدیریت رادیو مراغه، محمدنژاد مدیر پخش سیما، ارجمندی مدیر تولید و پخش خبر، قاسم زاده مدیر تامین برنامه سیما و اسکندری مدیریت واحد انفورماتک را بر عهده داشتند.

گزارش اعتدال پرس حاکی است، مختار خوش پیمان بعد از چند سال مدیریت در روابط عمومی صداوسیمای استان، با خداحافظی از این مجموعه به منطقه آزاد ارس رفت تا منتظر صدور حکم جدید خود در این منطقه باشد.

مراسم تودیع و معارفه این مدیران، در جلسه روز پنج شنبه شورای مدیران صداوسیمای آذربایجان شرقی برگزار گردید.

 

انتهای خبر