رئیس هیئت تحقیق و تفحص از خودروسازان خبر داد: ۱۷۱ هزار دلار غرامت برای فوتبالیست خارجی پیکان که دونده از آب درآمد!

رئیس هیئت تحقیق و تفحص از خودروسازان گفت: فوتبالیست خارجی دونده از آب درآمد. به گزارش اعتدال پرس، علی علیلو به رانت در حوزه خودروسازی اشاره کرد و اظهار کرد: برای نمونه در این مورد به قرارداد با بازیکنی از مقدونیه می‌توان اشاره کرد در این قرارداد بازیکن مقدونیه‌ای توسط دلال جوانی که از بستگان […]

image_pdfimage_print

رئیس هیئت تحقیق و تفحص از خودروسازان گفت: فوتبالیست خارجی دونده از آب درآمد.

به گزارش اعتدال پرس، علی علیلو به رانت در حوزه خودروسازی اشاره کرد و اظهار کرد: برای نمونه در این مورد به قرارداد با بازیکنی از مقدونیه می‌توان اشاره کرد در این قرارداد بازیکن مقدونیه‌ای توسط دلال جوانی که از بستگان یکی از اهالی فوتبال کشور است با باشگاه پیکان قرارداد می‌بندد.

وی اضافه کرد: ارزش این قرارداد ۱۸۰ هزار دلار بوده و با شخصی به نام الکساندر بایوفکسی بسته می‌شود.

علیلو خاطرنشان کرد: نکات جالب این قرارداد به غیر از بازیکن و قیمت بوده به طوری که در جایی عنوان می‌کند که بعد از بسته شدن قرارداد و پرداخت هزینه‌هایی همچون هزینه‌های دلالی، پیش پرداخت و … این بازیکن مثلا خارجی را برای گرفتن عکس و رسانه‌ای کردن موضوع به زمین فوتبال می‌برند تا از بازی این بازیکن عکس تهیه شود که این فرد در زمین فوتبال اظهار می‌دارد که او قرار نیست فوتبال بازی کند اصلا فوتبال بلد نیست و رشته ورزشی وی دوندگی بوده و قرار است برای تیم پیکان بدود.

وی با اشاره به اقدام این بازیکن در شکایت از تیم پیکان گفت: شکایت این آقای فوتبالیست که دونده از آب درآمد به مراجع قضایی تیم پیکان را محکوم به پرداخت ۱۷۱ هزار دلار غرامت به این بازیکن کرد.

نماینده مردم شبستر در مجلس در پاسخ به این سئوال که هزینه‌های این اشتباه را چه کسی پرداخت می‌کند گفت: خودروسازان پرداخت‌کننده تمام هزینه‌های این اشتباه از هزینه دلالی تا غرامت بازیکن می‌باشد.م

منبع: فارس

انتهای خبر