بررسی اتهام زمین خواری دو نماینده مجلس در هیات نظارت

عضو هیأت نظارت بر رفتار نمایندگان از مأموریت این هیأت به ۲ نفر از اعضا برای بررسی پرونده مربوط به اظهارات مقداد نجف‌نژاد و احمد توکلی خبر داد. عزیز اکبریان نماینده مردم کرج در مجلس شورای اسلامی و عضو هیأت نظارت بر رفتار نمایندگان گفت: هیأت نظارت بر رفتار نمایندگان جلسه‌ای را به منظور بررسی […]

عضو هیأت نظارت بر رفتار نمایندگان از مأموریت این هیأت به ۲ نفر از اعضا برای بررسی پرونده مربوط به اظهارات مقداد نجف‌نژاد و احمد توکلی خبر داد.

عزیز اکبریان نماینده مردم کرج در مجلس شورای اسلامی و عضو هیأت نظارت بر رفتار نمایندگان گفت: هیأت نظارت بر رفتار نمایندگان جلسه‌ای را به منظور بررسی اظهارات مقداد نجف‌نژاد (نماینده مردم بابلسر) و احمد توکلی (نماینده مردم تهران) برگزار و به ۲ نفر از اعضا مأموریت داده شد تا این موضوع را به طور گسترده مورد بررسی قرار دهند.

وی افزود: هیأت نظارت بر نمایندگان در جلسه آتی خود با استماع گزارش اعضا در مورد موضوع مذکور تصمیم نهایی را در این باره اتخاذ خواهد کرد.

پیش‌تر سایت منتسب به احمد توکلی طی خبری مدعی زمین‌خواری مقداد نجف‌نژاد شد.

نماینده بابلسر پس از انتشار این خبر در یکی از نطق‌های میان‌دستور مجلس اتهاماتی را پیرامون زمین‌خواری متوجه توکلی کرد.

درنهایت علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی از هیات نظارت بر رفتار نمایندگان خواست مباحث مطرح شده از سوی نمایندگان فوق را بررسی کند.

انتهای خبر