افشاگری دروازه بان تیم دبیری: سرمربی و مدیران این تیم به بازیکنان بی توجه اند/ چون سرمایه دارند از بالا به همه نگاه می کنند!

جواد منتظر دروازه بان جدا شده تیم دبیری تبریز به شدت علیه مدیریت و سرمربی این تیم موضع گرفت و مدعی شد آنها به وضعیت بازیکنانشان رسیدگی نمی کنند. به گزارش اعتدال پرس، جواد منتظر که قراردادش دیروز با تیم دبیری فسخ شد در گفت‌وگو با پایگاه خبری فوتسال با تایید این خبر گفت: متاسفانه […]

جواد منتظر دروازه بان جدا شده تیم دبیری تبریز به شدت علیه مدیریت و سرمربی این تیم موضع گرفت و مدعی شد آنها به وضعیت بازیکنانشان رسیدگی نمی کنند.

به گزارش اعتدال پرس، جواد منتظر که قراردادش دیروز با تیم دبیری فسخ شد در گفت‌وگو با پایگاه خبری فوتسال با تایید این خبر گفت: متاسفانه رفتار خوبی با من در این تیم نشد. آقای شمس نسبت به بازیکنان بی توجه است و این بی توجهی در مورد من هم وجود داشت. از طرفی باشگاه هم نسبت به بازیکنان خود بی توجه بود. کسی در این تیم نمی دانست من کجا زندگی می کنم و خورد و خوراکم چیست. باشگاه امکانات لازم را برای من فراهم نکرد و آقای دبیری هم از بالا به بازیکنان نگاه می کند و به مشکلات آنها رسیدگی نمی کند.

منتظر جرقه اختلافش با مسئولان باشگاه را متوجه سرپرست این تیم می داند و می گوید: آقای شمس دو روز به بازیکنان استراحت داده بود تا پس از آن به تیم اضافه شویم و راهی اردوی تایلند شویم. من روز پنج شنبه می خواستم برای استراحت به ساری بروم اما نتوانستم بلیت تهیه کنم در حالی که باشگاه باید این امکان را برای من فراهم می کرد. در هر صورت به فرزاد کاویانی سرپرست تیم گفتم با هزینه خودم برایم بلیت تهیه کند. در همان حین حسین زاده سرپرست تیم ملی مرا دید و گفت ما دو بلیت اضافه داریم که می توانی همراه ما بیایی. موقع رفتن که شد کاویانی گفت بلیت های تیم ملی را ما تهیه کردیم و هر بلیتی اضافه بماند برای خودمان است و می خواهیم دو تن از مدیران باشگاه بروند که منظورشان کلاشی و دوستش بود که نمی دانم از کی تا حالا مدیرباشگاه شده اند! این در حالی بود که حسین زاده به من قول داده بود و من هم گفته بودم که با آنها می آیم. پای افشین دبیری هم به ماجرا باز شد و او هم طرف سرپرست تیم را گرفت و به جای اینکه به فکر رفاه بازیکنش باشد گفت ما بازیکن حاشیه ساز نمی خواهیم و من هم وقتی نگاه آنها را دیدم از تیم جدا شدم.

این دروازه بان ادامه داد: متاسفانه مدیران دبیری چون می گویند ما سرمایه دار هستیم می خواهند به همه از بالا نگاه کنند و من این بی احترامی ها را بر نمی تابم.هر کسی برای خودش شخصیتی دارد و این درست نیست که چون کسی پولدار است هر کاری بکند.من با یک تماس حسین شمس از راه دور به تبریز آمدم اما پاسخ خوبی به حسن نیت من ندادندو وقتی دیدم در این تیم راحت نیستم قرادادم را فسخ کردم.

منتظر درپایان با گلایه از مدیران هلال احمر گفت: این تیم واگذار شده اما مسئولان باشگاه به فکر پر کردن جیب خودشان هستند. آنها از چند بازیکن امضا گرفتند که تسویه حساب کرده ایم اما حالا زیر حرفشان زده اند و پول بیشتر می خواهند و رضایتنامه هم نمی دهند. در حالی که اصلا باشگاهی به نام هلال احمر وجود ندارد! من هم منتظر می مانم تا انتقال امتیاز این تیم قطعی شده و بازیکن آزاد شوم اما رفتار آقایان علمی و کریمی درست نبود و همین سناریو را برای شریف زاده و واحدی هم پیاده خواهند کرد.

ب

انتهای خبر