رییس پلیس فتا آذربایجان شرقی خبر داد: کشف ۸۰درصدی پرونده های قضایی توسط پلیس فتا

رییس پلیس فتا آذربایجان شرقی گفت:  پلیس فتا موفق به کشف ۸۰ درصدی پرونده‌های قضایی شده و با حمایت و همکاری مردم بهتر و با سرعت و دقت بیشتری در حال خدمت گذاری است. به گزارش اعتدال پرس، سرهنگ قاسملو به منظور ارتقاء سطح آگاهی مردم با حضور در جمع نمازگزاران مسجد امام حسین (ع) […]

رییس پلیس فتا آذربایجان شرقی گفت:  پلیس فتا موفق به کشف ۸۰ درصدی پرونده‌های قضایی شده و با حمایت و همکاری مردم بهتر و با سرعت و دقت بیشتری در حال خدمت گذاری است.

به گزارش اعتدال پرس، سرهنگ قاسملو به منظور ارتقاء سطح آگاهی مردم با حضور در جمع نمازگزاران مسجد امام حسین (ع) تبریز و شرکت در نماز جماعت مطالبی را در خصوص اینترنت و معرفی پلیس فتا به جمع حاضران ایراد کرد، گفت: عمده هدف این پلیس صیانت از هویت ملی ، مذهبی تمام آحاد شهروندان کشورمان می باشد. در این پلیس پی جویی پرونده های قضایی بر پایه علم روز رقم خورده و کارشناسان این پلیس با بهره مندی از علم روز ماموریت های محوله را به سر انجام می رسانند این پلیس موفق به کشف ۸۰ درصدی پرونده های قضایی شده و با حمایت و همکاری مردم می توانیم بهتر و با سرعت و دقت بیشتر در خدمت مردم باشیم.

سرهنگ “محمد قاسملو” افزود: پلیس فتا بر کلیه جرائمی که در حوزه فضای مجازی شروع و به پایان می رسد رسیدگی کرده و در این بین از شهروندان تقاضا می شود که با رفتار و اخلاقی شایسته در فضای مجازی ، زمینه های استفاده صحیح و بدون خطر را برای دیگران نیز فراهم سازند.
این مقام انتظامی تصریح کرد: مساجد به عنوان اماکن مذهبی نقش بسیار مهمی در پیروزی انقلاب و در طول جنگ تحمیلی در بسیج نیروها ایفاء نموده است. با توجه به تغییر جبهه دشمن از جنگ سخت به نرم ، مساجد نیز بایستی به محلی برای پرورش سربازان سایبری تبدیل و هر مسجد یک تریبون در فضای مجازی جهت تبلیغ و جذب نبروهای خلاق جهت مقابله با جنگ نرم دشمن باشد.
سرهنگ قاسملو با اعلام خرسندی از موفقیت چشمگیر سربازان سایبری در عرصه جنگ نرم اشاره و خاطر نشان کرد: در این جبهه ، دشمن قسم خورده انقلاب اسلامی سعی دارد با ترفندهای جدید و با بهره گیری از ابزارهای الکترونیکی جوانان و هویت ملی و مذهبی ما را متزلزل و با تغییر فرهنگ چندین هزار ساله که با آمیخته شدن اسلام، قدرت و عظمت بزرگی بدست آورده است را از بین ببرد.
رئیس پلیس فتا آذربایجان شرقی در پایان خطاب به مردم یادآور شد: با نظارت و کنترل والدین به استفاده صحیح فرزندان از فضای پهناور اینترنت و ارتقاء آگاه سازی عمومی در خود فضای مجازی تاکید و در ضمن خانواده به عنوان اولین رکن اجتماع نقش بسزایی در تربیت فرزندان داشته و با آموزش صحیح استفاده از فن آوری های نوین به فرزندان خود از دوران کودکی ، آنان را در جهت زندگی بهتر در آینده نزدیک و آماده سازید.

انتهای خبر