حاجی پور : عزم دارم در هیئت رئیسه تغییرات بدهم/ سال گذشته به احترام دکتر دبیری کاندیدای ریاست نشدم

احتشام حاجی پور با بیان اینکه عزم دارم در هیئت رئیسه شورای شهر تبریز تغییرات بدهم گفت: اگر در شورای استان نبودم احتمال داشت ریاست شورا را برعهده می گرفتم . به گزارش اعتدال پرس، رییس شورای استان و عضو شورای شهر تبریز، ضمن ابراز تمایل به کاندیداتوری برای ریاست شورا عنوان کرد: رابطه کاری […]

احتشام حاجی پور با بیان اینکه عزم دارم در هیئت رئیسه شورای شهر تبریز تغییرات بدهم گفت: اگر در شورای استان نبودم احتمال داشت ریاست شورا را برعهده می گرفتم .

به گزارش اعتدال پرس، رییس شورای استان و عضو شورای شهر تبریز، ضمن ابراز تمایل به کاندیداتوری برای ریاست شورا عنوان کرد: رابطه کاری ما در شورا بصورت عاطفی است و بنده با احترامی که به آقای دبیری دارم به ایشان رای دادم ولی غیر مدعی نیستم و یکی از مدعیان ریاست هستم .

وی ادامه داد: بنده در این شهر شهردار شده ام و می دانم که از پس اداره شورا بر می آیم لذا بنده به خاطر اینکه در انتخابات درون گروهی دکتر دبیری رای اول بودند و بنده رای دوم بودم به دکتر دبیری رای دادم کاندیدای ریاست نشدم.

وی اظهار داشت: و دلیل دیگر شرکت نکردنم برای ریاست شورا این بود که پیش بینی می کردم در شورا تنش به وجود بیاید لذا کاندیدا نشدم و به نظر من ریاستی که توام با تنش باشد از انرژی های فرد می کاهد و فرد نمی تواند در امورات به خوبی پیش برود .

حاجی پور اضافه کرد: اگر احساس کنم درمجموعه شورا تنش به وجود نمی آید آن وقت ریاست بنده پاسخ می دهد اگر روزی اعضای شورا صلاح بدانند در خدمت آنها در کسوت ریاست شورا خواهم بود.

وی با اشاره به مسئولیت خود به عنوان رئیس شورای استان افزود : اگر در شورای استان نبودم احتمال داشت ریاست شورا را برعهده می گرفتم .

رئیس شورای استان در ارتباط با کارکرد هیئت رئیسه شورا اظهار داشت: وضعیت هیئت رئیسه پنجاه، پنجاه است به طوری که نه نمره بد به هیئت رئیسه می دهم و نه نمره عالی بلکه نمره هیئت رئیسه متوسط است.

وی با اشاره به تغییرات هیئت رئیسه افزود: در هیئت رئیسه تغییراتی انجام می شود و عزم دارم در هیئت رئیسه تغییرات بدهم و اگر بتوانم و بلد باشم تلاش دارم در هیئت رئیسه تغییرات بدهم.

وی ادامه داد: کار شورایی باید به صورت تعامل و با نظر اکثریت پیش برود و بنده آماده همکاری در جهت پیشرفت شهر و استان هستم.

 

انتهای خبر