روحانی وارد اردبیل شد/ رئیس‌جمهور: هدف از سفر دولت توسعه همه‌جانبه استان اردبیل است

رئیس جمهور در جمع خبرنگاران در فرودگاه اردبیل هدف از سفر دولت به این استان را توسعه همه‌جانبه اردبیل عنوان کرد.  به گزارش اعتدال پرس، هواپیمای حامل رئیس جمهور و هیئت همراه در فرودگاه اردبیل بر زمین نشست تا رئیس جمهور و هیئت دولت در سفر دو روزه به اردبیل بتوانند با مردم غیرتمند دیار […]

رئیس جمهور در جمع خبرنگاران در فرودگاه اردبیل هدف از سفر دولت به این استان را توسعه همه‌جانبه اردبیل عنوان کرد.

 به گزارش اعتدال پرس، هواپیمای حامل رئیس جمهور و هیئت همراه در فرودگاه اردبیل بر زمین نشست تا رئیس جمهور و هیئت دولت در سفر دو روزه به اردبیل بتوانند با مردم غیرتمند دیار سبلان دیدار کنند.هدف از سفر دولت توسعه همه‌جانبه استان اردبیل است

 رئیس جمهور در بدو ورود به فرودگاه اردبیل در جمع خبرنگاران اظهار کرد: بسیار خوشحال هستم که همراه هیئت دولت توفیق حضور در استان اردبیل را پیدا کردم تا امروز و فردا در خدمت مردم غیور و مرزدار این خطه باشم؛ اهالی این استان مردمی بزرگ هستند که در طول تاریخ حماسه‌‌ساز بوده و عالمان بزرگ و مراجع گران‌سنگی را در دامان خود پرورش داده‌اند و در کشور تاثیرگذار بوده‌اند.

رئیس جمهور با تاکید بر اینکه استان اردبیل در جبهه‌های دفاع حق علیه باطل و به‌ویژه دوران هشت سال دفاع مقدس سرآمد بوده و توانسته نقش تاثیرگذار خود را ایفا کند، افزود: این سرزمین دارای استعدادهای فراوان در زمینه کشاورزی، صنعت، گردشگری و سایر خدمات است و باید از این ظرفیت استفاده بهینه کرد.

وی ادامه داد: در این فرصت دو روزه ضمن دیدار با مردم استان اردبیل نخبگان، علما، ایثارگران و فرهیختگان سعی داریم در جلسه شورای اداری تصمیمات خوبی برای توسعه استان بگیریم.

به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل، رئیس جمهور در پایان سخنان خود اظهارامیدواری کرد این سفر قدم مبارک و پر از خیر و برکتی برای نشاط و شادمانی بیشتر مردم سرفراز این استان در مسیر توسعه همه‌جانبه باشد.

رئیس جمهور بعد از استقبال رسمی از سوی نماینده ولی فقیه در اردبیل، استاندار، اعضای شورای تامین و مقامات استان اردبیل به سمت ورزشگاه تختی اردبیل حرکت کرد تا سخنرانی عمومی خود را در این ورزشگاه و در دیدار عمومی با مردم انجام دهد.

لازم به ذکر است در این سفر دو روزه رئیس جمهور با علما، ایثارگران، نخبگان، کارآفرینان و تولیدکنندگان نشست‌هایی را برگزار خواهد کرد.

در این سفر قرار است تعدادی از معاونان رئیس جمهور و وزرا نیز در شهرهای ۱۰ گانه این استان حضور پیدا کنند و ملاقات‌هایی با مردم، مسئولان و مقامات محلی و شهرستانی انجام شود.

رئیس جمهور در یک سال گذشته پس از تشکیل کابینه تدبیر و امید به استان‌های خوزستان، هرمزگان، سیستان و بلوچستان، ایلام، لرستان و چهار محال و بختیاری سفر کرده و هفتمین مقصد دولتمردان نیز استان اردبیل است.

 

انتهای خبر