شایعه نقل و انتقالات غیرقانونی/ تراکتور بازیکن غیرقانونی دارد؟

شایعاتی مبنی بر جذب بازیکنان غیرقانونی و بیش از سقف مجاز توسط سرخ پوشان تبریزی به گوش می رسد.     به گزارش اعتدال پرس ، در غیاب جمشید نظمی که به مالزی سفر کرده تا مطالبات باشگاه در جام باشگاه های آسیا را وصول کند، سایر مسئولان تراکتورسازی اسنادی دارند که ثابت می کند […]

شایعاتی مبنی بر جذب بازیکنان غیرقانونی و بیش از سقف مجاز توسط سرخ پوشان تبریزی به گوش می رسد.

 

 

به گزارش اعتدال پرس ، در غیاب جمشید نظمی که به مالزی سفر کرده تا مطالبات باشگاه در جام باشگاه های آسیا را وصول کند، سایر مسئولان تراکتورسازی اسنادی دارند که ثابت می کند چنین اتفاقی رخ نداده است.
در روزهای گذشته، شایعاتی در خصوص جذب بازیکنان غیرقانونی و بیش از سقف مجاز توسط باشگاه تراکتورسازی به گوش می رسید اما این موضوع تکذیب شد.

تراکتور در فصل نقل و انتقالات به جای جذب ۶ بازیکن سهمیه لیگ برتری اقدام به جذب ۸بازیکن کرد. سامان نریمان جهان، احمد کامدار، خالد شفیعی، محسن دلیر، ادرلوسیانو ادینهو، سعید مهدی پور، شاهین ثاقبی و فرید کریمی بهزادی بازیکنانی بودند که به تراکتورسازی پیوستند.

این موضوع، محل بحث شده و شایعه کرده اند که چون تراکتورسازی از دو بازیکن غیرقانونی استفاده می کند، باید جریمه شود اما در غیاب جمشید نظمی که به مالزی سفر کرده تا مطالبات باشگاه در جام باشگاه های آسیا را وصول کند، سایر مسئولان تراکتورسازی اسنادی دارند که ثابت می کند چنین اتفاقی رخ نداده است. گویا ادینهو و سعید مهدی پور به عنوان بازیکن آزاد به تراکتور پیوسته اند و سازمان لیگ نیز این موضوع را تائید کرده است. به همین علت، هیچ تعارض قانونی در مورد یاران جدید تراکتور وجود ندارد.

منبع : خبرآنلاین

انتهای خبر