حضور هاشمیان در تمرین بایرن مونیخ +عکس

مهاجم پیشین تیم ملی فوتبال ایران در تمرین تیم بایرن مونیخ آلمان حضور یافت و ضمن تماشای عملکرد بازیکنان، با پپ گواردیولا دیدار و گفتگو کرد.   به گزارش  اعتدال پرس به نقل از مهر، وحید هاشمیان که در کلاس‌های مربیگری پرولایسنس فدراسیون فوتبال آلمان شرکت کرده و در حال گذراندن این کلاس است، طبق […]

مهاجم پیشین تیم ملی فوتبال ایران در تمرین تیم بایرن مونیخ آلمان حضور یافت و ضمن تماشای عملکرد بازیکنان، با پپ گواردیولا دیدار و گفتگو کرد.

 

به گزارش  اعتدال پرس به نقل از مهر، وحید هاشمیان که در کلاس‌های مربیگری پرولایسنس فدراسیون فوتبال آلمان شرکت کرده و در حال گذراندن این کلاس است، طبق برنامه‌ باید برای کارآموزی به یکی از باشگاه‌های بوندس‌لیگایی برود و مدتی در کنار این تیم کارآموزی کند.

وحید هاشمیان این کارآموزی را در باشگاه بایرن‌مونیخ طی می‌کند که در نوع خود جالب است چرا که بایرنی‌ها تاکنون چنین اقدامی را انجام نداده بوده و کارآموزی را قبول نمی‌کردند. در این رابطه امروز سایت باشگاه بایرن مونیخ گزارشی تصویری از برگزاری تمرینات این تیم آلمانی منتشر کرده که در آن وحید هاشمیان در حال گفتگو با پپ گواردیولا سرمربی بایرن بوده و تمرینات این تیم را پیگیری می‌کند.

انتهای خبر