حاشیه‌هایی از نشست روحانی با خبرنگاران

نشست خبری امروز رئیس جمهور با حاشیه‌هایی همراه بود که ذکر آن خالی از لطف نیست.به گزارش اعتدال پرس به نقل از فارس، نشست خبری امروز رئیس جمهور با رسانه‌های داخلی و خارجی با حاشیه‌های جالبی همراه بود که ذکر آن چندان خالی از لطف نیست.* از دو ساعت قبل از آغاز مراسم بسیاری از […]

image_pdfimage_print

نشست خبری امروز رئیس جمهور با حاشیه‌هایی همراه بود که ذکر آن خالی از لطف نیست.

به گزارش اعتدال پرس به نقل از فارس، نشست خبری امروز رئیس جمهور با رسانه‌های داخلی و خارجی با حاشیه‌های جالبی همراه بود که ذکر آن چندان خالی از لطف نیست.

* از دو ساعت قبل از آغاز مراسم بسیاری از خبرنگاران رسانه‌های داخلی و خارجی با مراجعه به دفتر رئیس جمهور و مجموعه نهاد اقدام به تحویل‌ دادن وسایل خود برای مراحل چک و خنثی کردند که به دلیل کثرت خبرنگاران این کار کمی با تأخیر انجام شد.

* ثبت نام از خبرنگاران برای پرسیدن سؤال به صورت الکترونیکی انجام می‌شد با این حال برخی از خبرنگاران که حتی اقدام به ثبت‌نام الکترونیکی نکرده بودند موفق به پرسیدن سؤال شدند.

* بخش زیادی از زمان نشست خبری به سخنان روحانی و مجری برنامه اختصاص یافت که برخی از خبرنگاران با اعتراض به این مسئله خواستار اختصاص وقت بیشتر به خبرنگاران برای پرسیدن سؤال خود شدند.

* مجری برنامه در انتها ۱۰ دقیقه دیگر نیز از رئیس جمهور برای پرسیدن سؤالات جدیدتر وقت گرفت که با پاسخ مثبت روحانی مواجه شد.

* بسیاری از نمایندگان خبرگزاری‌های خارجی موضوع اصلی سؤال خود را به بحث تحریم‌های جدید امریکا اختصاص دادند و خواستار دانستن موضع روحانی در مقابل این تحریم‌ها شدند.

* برخی از خبرنگاران در این نشست از فرصت سؤال برای مطرح کردن تقاضاهای حزبی و جناحی خود استفاده کردند.

* در جلسه امروز بیشترین تحرک مربوط به عکاسان و تصویربرداران بود که تلاش داشتند از زوایای مختلف بهترین عکس را از نشست خبری روحانی تهیه کنند.

* بیش از ۱۵۰ خبرنگار برای پرسیدن سؤال در این نشست خبری به صورت الکترونیکی نام‌نویسی کرده بودند.

* در پایان مراسم روحانی بار دیگر حین سخنانی بر ضرورت توسعه روابط بین رسانه‌ها و دولت تاکید کردند.

انتهای خبر