منزل رویانیان توسط بانک مصادره شد

با وجود تلاش پیشکسوتان پرسپولیس منزل محمد رویانیان از سوی بانک تخلیه شد. به گزارش اعتدال پرس، دیروز (جمعه)‌ با حضور علی پروین، حسین کلانی، محمود خوردبین، محمد زادمهر، سردار زارع و سردار قاسمی منزل محمد رویانیان، مدیرعامل سابق باشگاه پرسپولیس تخلیه شد و نماینده بانک این اتفاق را صورتجلسه کرد. پیشکسوتان پرسپولیس که برای جلوگیری […]

با وجود تلاش پیشکسوتان پرسپولیس منزل محمد رویانیان از سوی بانک تخلیه شد.

به گزارش اعتدال پرس، دیروز (جمعه)‌ با حضور علی پروین، حسین کلانی، محمود خوردبین، محمد زادمهر، سردار زارع و سردار قاسمی منزل محمد رویانیان، مدیرعامل سابق باشگاه پرسپولیس تخلیه شد و نماینده بانک این اتفاق را صورتجلسه کرد.

پیشکسوتان پرسپولیس که برای جلوگیری از این اقدام در منزل رویانیان حضور پیدا کرده بودند، نتوانستند مانع تخلیه منزل مدیرعامل سابق پرسپولیس شوند و نماینده بانک ضمن عذرخواهی از آنان عنوان کرد که نمی‌تواند فرجه دیگری به سردار رویانیان بدهد.

ایسنا/همچنین نماینده بانک اعلام کرد که بانک برای وصول طلبش صبر زیادی داشته است. ضمن اینکه رویانیان برای پرداخت چک پول به بازیکنان پرسپولیس که پیش از داربی دور برگشت فصل پیش اعتصاب کرده بودند، روی سند منزلش ۲ میلیارد تومان وام گرفته بود و بر همین اساس باید این مبلغ را بازپرداخت می‌کرد.

مسئله مهم در این زمینه این است که امضای روی چک‌های ضمانت متعلق به همسر رویانیان است چون سند منزل مدیرعامل سابق پرسپولیس به نام همسرش بوده است.

رویانیان حدود یک هفته است به غرب تهران رفته و در منزلی استیجاری مستقر شده است.

انتهای خبر