نجفی همچنان حکم می زند/ جا به جایی و انتصاب ۶ مدیر جدید در شهرداری تبریز

تغییرات مدیریتی نجفی در شهرداری تبریز همچنان ادامه دارد و طی جدیدترین احکام صادر شده از سوی وی، چهار تن از مدیران جدید شهرداری تبریز منصوب و معرفی شدند. به گزارش اعتدال پرس، شهردار تبریز در حاشیه اعطای احکام جدید به چهار تن از مدیران شهرداری تبریز،گفت: مدیران با تجربه در مجموعه شهرداری تبریز کم نیستند و […]

تغییرات مدیریتی نجفی در شهرداری تبریز همچنان ادامه دارد و طی جدیدترین احکام صادر شده از سوی وی، چهار تن از مدیران جدید شهرداری تبریز منصوب و معرفی شدند.

به گزارش اعتدال پرس، شهردار تبریز در حاشیه اعطای احکام جدید به چهار تن از مدیران شهرداری تبریز،گفت: مدیران با تجربه در مجموعه شهرداری تبریز کم نیستند و رشد و توسعه شهر با بهره گیری از تجارب ارزنده دور از دست رس نیست.

وی افزود:همدلی و هماهنگی، رمز مهمی است که وجود آن در میان مدیران و مسئولان رده‌های مختلف، ارتقای شاخص‌های کلی مجموعه را در بر خواهد داشت.

دکتر نجفی با صدور حکمی، دکتر محمدابراهیم رمضانی را به عنوان معاون برنامه‌ریزی و توسعه شهرداری تبریز منصوب کرد. مسئولیت این معاونت پیش از این بر عهده مهدی سلیمان‌پور بود که طی حکم جداگانه‌ای به عنوان مشاور عالی برنامه‌ریزی شهرداری تبریز منصوب شد.

دکتر رمضانی که از اساتید دانشگاه در رشته محیط زیست است، چند ماه پیش به سمت رییس مرکز پژوهش و مطالعات شهرداری تبریز منصوب و مشغول فعالیت شده بود.

 

دکتر نجفی در حکم دیگری، مهدی مهرداد را به عنوان مدیرعامل سازمان میادین و سامان‌دهی مشاغل شهری شهرداری تبریز منصوب کرد. مسئولیت این سازمان پیش از این بر عهده شمس‌الله فیروزیان بود که با حکم شهردار تبریز، به عنوان مدیر عامل شرکت اتوبوس‌رانی تبریز و حومه منصوب شد.

مهرداد پیش از این رئیس صندوق مهر امام رضا(ع) شهرستان تبریز بود و قبلا هم معاون دکتر شیاری در ستاد امتداد مهر در سال ۸۸ بود.

سیروس تقی‌زاده نیز که پیش‌تر عهده‌دار مسئولیت شرکت اتوبوس‌رانی تبریز و حومه بود، طی حکم دیگری به عنوان مشاور عالی شهردار تبریز در امور حمل و نقل منصوب شد.

همچنین طی حکمی که از سوی دکتر نجفی صادر شد، دکتر محمد رضا روشنی  هم که پیش از این بعنوان مشاور عالی شهردار در حوزه تخصصی شهرداری تبریز مشغول به کار بود بعنوان رییس مرکز پژوهش و مطالعات شهرداری تبریز منصوب شد.

انتهای خبر