رییس روابط عمومی دانشگاه آزاد برکنار شد

رییس مرکز روابط‌ عمومی و اطلاع‌ رسانی دانشگاه آزاد از سوی میرزاده  رییس این دانشگاه از مقام خود عزل شد. به گزارش اعتدال پرس به نقل از تسنیم، محمدتقی طباطبایی ضمن تایید خبر برکناری‌اش گفت: رییس دانشگاه تشخیص داد که فرد دیگری در این سمت حضور داشته باشد. وی در پاسخ به این سوال که […]

رییس مرکز روابط‌ عمومی و اطلاع‌ رسانی دانشگاه آزاد از سوی میرزاده  رییس این دانشگاه از مقام خود عزل شد.

به گزارش اعتدال پرس به نقل از تسنیم، محمدتقی طباطبایی ضمن تایید خبر برکناری‌اش گفت: رییس دانشگاه تشخیص داد که فرد دیگری در این سمت حضور داشته باشد.

وی در پاسخ به این سوال که آیا شما  از سوی رییس دانشگاه آزاد از سمت خود برکنار شده‌اید؟ گفت: بله دیگر احتمالا برکنار شدم.

وی در پاسخ به این سوال که آیا حکم انتصاب شما به اتمام رسیده بود و یا اینکه از سوی رئیس دانشگاه آزاد عزل شده‌اید؟ گفت: بنده ۱۰ ماه در این سمت بودم. رئیس دانشگاه تشخیص داد که فرد دیگری در این سمت حضور داشته باشد.

طباطبایی در پاسخ به این سوال که آیا به شما مسئولیت جدیدی پیشنهاد شده است؟ از چند ماه پیش همزمان مسئولیت اداره‌کل امور ایثارگران دانشگاه را داشتم و فعالیت در این سمت به من پیشنهاد شده و در حال بررسی هستم.

وی درباره علت برکناری‌اش گفت: رییس دانشگاه تشخیص داد که نتوانسته‌ام پاسخ گوی انتظاراتش باشم، البته وی رئیس دانشگاه است و حقش است. امیدوارم فرد قوی‌تری این مسئولیت را برعهده بگیرد.

انتهای خبر