حکم محکومیت محمدرضا رحیمی ابلاغ شد

سرپرست دادگاه‌های کیفری استان تهران گفت: حکم پرونده محمدرضا رحیمی صبح امروز از شعبه ۷۶ دادگاه کیفری استان تهران به وکیل مدافع وی ابلاغ شد.  “محسن افتخاری” در ارتباط با آخرین وضعیت پرونده محمدرضا رحیمی اظهار داشت: رای این پرونده صبح امروز از شعبه ۷۶ دادگاه کیفری استان تهران به وکیل مدافع محمدرضا رحیمی ابلاغ […]

سرپرست دادگاه‌های کیفری استان تهران گفت: حکم پرونده محمدرضا رحیمی صبح امروز از شعبه ۷۶ دادگاه کیفری استان تهران به وکیل مدافع وی ابلاغ شد.

 “محسن افتخاری” در ارتباط با آخرین وضعیت پرونده محمدرضا رحیمی اظهار داشت: رای این پرونده صبح امروز از شعبه ۷۶ دادگاه کیفری استان تهران به وکیل مدافع محمدرضا رحیمی ابلاغ شد.

سرپرست دادگاه‌های کیفری استان تهراندرباره جزئیات رای صادره تصریح کرد: از بیان جزئیات معذورم.

اوایل صبح  روز( ۲۱ مرداد ماه) یکی از سایت‌ های خبری مدعی شده که بر اساس شنیده‌ها “م.ر” به ۵ سال حبس و بازگرداندن مبلغ ۸ و نیم میلیارد تومان جریمه نقدی محکوم شده است و ظاهرا این حکم در مرحله بدوی است و هنوز قطعی نشده است  و این در حالی بود که طی همان روز سرپرست دادگاه‌های کیفری استان تهران ضمن اظهار بی‌اطلاعی از انتشار خبر صدور حکم “م.ر” محکومیت “م.ر” را به موارد فوق تکذیب کرد.

دادستانی تهران چهاردهم دی ماه سال ۱۳۹۲ با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرده بود که از محمدرضا رحیمی تحقیق به عمل آمده و با صدور قرار وثیقه‌ مناسب و تأمین آن، آزاد است.

منبع : رسانه ها

انتهای خبر