ادعای جدید درباره هواپیمای ناپدیدشده مالزیایی

یک متخصص صنعت هوایی مدعی شد که خلبان هواپیمای ناپدید شده خطوط هوایی مالزی با خودکشی خود جان ۲۳۹ سرنشین این هواپیما را گرفته است. به گزارش اعتدال پرس، اوان ویلسون، رئیس خطوط هوایی کیوی که کتابی در خصوص پرواز MH370 خطوط هوایی مالزی نوشته است، مدعی شد که زهرایی احمد شاه، خلبان این هواپیما […]

یک متخصص صنعت هوایی مدعی شد که خلبان هواپیمای ناپدید شده خطوط هوایی مالزی با خودکشی خود جان ۲۳۹ سرنشین این هواپیما را گرفته است.

به گزارش اعتدال پرس، اوان ویلسون، رئیس خطوط هوایی کیوی که کتابی در خصوص پرواز MH370 خطوط هوایی مالزی نوشته است، مدعی شد که زهرایی احمد شاه، خلبان این هواپیما قصد خودکشی داشته است و در خودکشی خود جان سرنشینان هواپیما را نیز گرفته است.

وی تصریح کرد: وی کمک خلبان خود را بیرون از کابین خلبان نگهداشته و درها را قفل کرده است. او پس از آنکه تمامی راه‌های ارتباطی هواپیما را از کار انداخته، اقدام به کم کردن فشار هوای داخل هواپیما کرده و تغییر مسیر داده است.

وی افزود: زهرایی احمد شاه قصد کشتار دست جمعی داشته است و برای این کار برنامه ریخته بود.

این متخصص تاکید کرده است که پس از بررسی تمامی احتمالات به این نتیجه رسیده است که خلبان ۵۳ ساله هواپیما مسئول جان ۲۲۷ مسافر و ۱۲ خدمه پرواز MH370 بوده است.

پرواز شماره MH370 متعلق به خطوط هوایی مالزی در روز ۸ مارس سال جاری میلادی فرودگاه بین‌المللی کوالالامپور را با ۲۲۷ مسافر و ۱۲ خدمه به مقصد پکن ترک می‌کند اما اندکی پس از ترک فرودگاه از صفحه رادارها ناپدید شده و تا کنون هیچ خبری از آن و سرنشینان در دست نیست.

منبع:ایسنا

انتهای خبر