انصارالله و دولت یمن به توافق رسیدند/ نخست وزیر یمن رسما استعفا کرد

نمایندگان جنبش انصارالله یمن پس از برگزاری نشستی با فرستاده سازمان ملل به یمن و رئیس جمهور این کشور در مقر ریاست جمهوری، توافقنامه برای حل بحران این کشور را امضا کردند. به گزارش اعتدال پرس به نقل از شبکه المیادین،«محمد سالم باسندوه»، نخست وزیر یمن استعفا نامه خود را تقدیم ریاست جمهوری این کشور کرد. […]

نمایندگان جنبش انصارالله یمن پس از برگزاری نشستی با فرستاده سازمان ملل به یمن و رئیس جمهور این کشور در مقر ریاست جمهوری، توافقنامه برای حل بحران این کشور را امضا کردند.

به گزارش اعتدال پرس به نقل از شبکه المیادین،«محمد سالم باسندوه»، نخست وزیر یمن استعفا نامه خود را تقدیم ریاست جمهوری این کشور کرد.

خبر استعفای «محمد باسندوه» پس از آن منتشر شد که نمایندگان جنبش انصارالله برای امضای توافقنامه به منظور حل بحران یمن وارد شهر صنعاء شدند.

شبکه المیادین گزارش داد که گارد ریاست جمهوری یمن مقر فرماندهی تیپ اول زرهی و دانشگاه الایمان را در اختیار خود قرار داده است.

در همین حال، منابع وابسته به جنبش انصارالله خبر دادند که کمیته های مردمی کنترل ساختمان فرماندهی کل نیروهای مسلح در منطقه التحریر در مرکز صنعاء را در دست خود گرفتند.

به گفته این منابع، در پی تسلط کمیته های مردمی بر ساختمان فرماندهی، گذرگاه امنی برای خروج سربازان و افسران فراهم شد.

انتهای خبر