اکبر غفاری رفت/ انتصاب مدیرکل جدید بازرسی استان آذربایجان شرقی

اکبر غفاری از ریاست اداره بازرسی استان آذربایجان شرقی خداحافظی کرد. به گزارش اعتدال پرس، سونامی تغییرات مدیریتی در استان که غیر از دستگاههای دولتی، نهادهای دیگر را نیز در برگرفته است این بار سراغ اداره کل بازرسی آذربایجان شرقی رفت تا غفاری بعد از ۵ سال از این سمت تغییر کرده و مدیرکل جدید این […]

اکبر غفاری از ریاست اداره بازرسی استان آذربایجان شرقی خداحافظی کرد.

به گزارش اعتدال پرس، سونامی تغییرات مدیریتی در استان که غیر از دستگاههای دولتی، نهادهای دیگر را نیز در برگرفته است این بار سراغ اداره کل بازرسی آذربایجان شرقی رفت تا غفاری بعد از ۵ سال از این سمت تغییر کرده و مدیرکل جدید این اداره در استان معرفی شود.

بر اساس این گزارش، رئیس سازمان بازرسی کشور امروز طی حکمی علی کرمی را به سمت بازرس‌ کل استان آذربایجان شرقی منصوب کرد.

علی کرمی قاضی رسمی دادگستری متولد شهرستان اهر بوده و در کارنامه خود مدیر کل بازرسی استان اردبیل و آذربایجان غربی را دارد.

این گزارش می افزاید، آئین تودیع و معارفه مدیر کل جدید بازرسی آذربایجان شرقی هفته آینده در تبریز برگزار می شود.

اکبر غفاری که از دوازدهم خردادماه ۱۳۸۹ به عنوان بازرس کل آذربایجان شرقی مشغول به فعالیت بود قرار است هفته آینده در مراسمی این پست را به علی کرمی که در حال حاضر بازرس کل استان آذربایجان‌غربی است تحویل دهد.

براساس این گزارش، گفته می‌شود اکبر غفاری در یکی  در پستی  از نهادهای تهران ادامه خدمت و  فعالیت خواهد داشت .

ناصر سراج همچنین در حکمی مسعود طاهری‌جعفری را به سمت سرپرست اداره کل پشتیبانی و خدمات فنی و جاوید پاشایی سلطان‌احمدی را به سمت بازرس‌کل استان آذربایجان غربی منصوب کرد.

انتهای خبر