طرفداران احمدی نژآد و مشایی رادیو ایجاد می کنند

مسوول کمیسیون فرهنگی هما (هواداران محمود احمدی‌نژاد) درباره فعالیت‌های فرهنگی این کمیسیون گفت :  ما در حال فراهم کردن مقدمات لازم برای ایجاد یک شبکه رادیویی هستیم . به گزارش اعتدال پرس به نقل از اعتماد، محمد محمدی افزود: «باعث افتخار ماست که تفکرات ما به‌ویژه تفکرات فرهنگی ما در راستای تفکرات آقای احمدی‌نژاد و به‌ویژه […]

مسوول کمیسیون فرهنگی هما (هواداران محمود احمدی‌نژاد) درباره فعالیت‌های فرهنگی این کمیسیون گفت :  ما در حال فراهم کردن مقدمات لازم برای ایجاد یک شبکه رادیویی هستیم .

به گزارش اعتدال پرس به نقل از اعتماد، محمد محمدی افزود: «باعث افتخار ماست که تفکرات ما به‌ویژه تفکرات فرهنگی ما در راستای تفکرات آقای احمدی‌نژاد و به‌ویژه شخص آقای مشایی است. همان جمله معروف که احمدی‌نژاد یعنی مشایی و مشایی یعنی احمدی‌نژاد را ما هم به‌شدت قبول داریم.»

او درباره فعالیت‌های رسانه‌یی هما هم گفت: «در حال حاضر ما در حال فراهم ‌کردن مقدمات لازم برای ایجاد یک شبکه رادیویی هستیم. می‌خواهیم «رادیو هما» را فعال ‌کنیم اما همه اینها منوط بر این است که ما بودجه مشخصی را داشته باشیم. خیلی از دوستان هستند که مبالغ هنگفتی در ماه به ما کمک می‌کنند. به‌هرحال کمیسیون هم در حال رایزنی در مورد نوع پول‌هایی است که به ما کمک می‌شود.

انتهای خبر