دو کارخانه لبنی متخلف در زمینه روغن پالم توقیف شدند +اسامی

مدیرکل استان تهران از توقیف ۲۵۰ هزار و ۴۳۰ عدد انواع خامه، ماست و کره حیوانی غیر استاندارد خبر داد و گفت: محصولات لبنی با عناوین خاتون‌پلور و کیان مشکات به علت استفاده از چربی گیاهی (پالم) توقیف شدند. به گزارش اعتدال پرس، مسلم بیات اظهار داشت: بازرسان و ناظران استاندارد، در جریان تشدید نظارت […]

مدیرکل استان تهران از توقیف ۲۵۰ هزار و ۴۳۰ عدد انواع خامه، ماست و کره حیوانی غیر استاندارد خبر داد و گفت: محصولات لبنی با عناوین خاتون‌پلور و کیان مشکات به علت استفاده از چربی گیاهی (پالم) توقیف شدند.

به گزارش اعتدال پرس، مسلم بیات اظهار داشت: بازرسان و ناظران استاندارد، در جریان تشدید نظارت بر محصولات لبنی، ‌۲۴ هزار و ۲۶۰ عدد کره حیوانی، ماست موسیر، خامه عسلی و کاکائویی با نام تجاری کیان مشکات را به علت استفاده غیر مجاز از چربی گیاهی در واحد تولیدی در شهریار توقیف کردند.

وی ادامه داد: همچنین در این اقدام بیش از هزار عدد خامه و ماست با نام تجاری خاتون‌پلور در کارگاه تولیدی در شهرک صنعتی عباس‌آباد تهران شناسایی و جمع‌آوری شد.

بیات به مصرف‌کنندگان اطمینان داد که نظارت مستمر و جدی کارشناسان و بازرسان استاندارد بر واحدهای تولید لبنیات همچنان ادامه دارد و با متخلفین با قاطعیت برخورد خواهد شد.

منبع:فارس

انتهای خبر