طرح استیضاح وزیر آموزش و پرورش هفته آینده پیگیری می‌شود

نماینده مردم دشتستان در مجلس گفت:‌ طرح استیضاح وزیر آموزش و پرورش به امضای ۴۴ نماینده رسیده است و بنا به درخواست رئیس مجلس به دلیل بازگشایی مدارس با یک هفته تأخیر، هفته آینده پیگیری می‌شود. به گزارش اعتدال پرس به نقل از فارس، حجت‌الاسلام والمسلمین مهدی موسوی‌نژاد، نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی  در […]

نماینده مردم دشتستان در مجلس گفت:‌ طرح استیضاح وزیر آموزش و پرورش به امضای ۴۴ نماینده رسیده است و بنا به درخواست رئیس مجلس به دلیل بازگشایی مدارس با یک هفته تأخیر، هفته آینده پیگیری می‌شود.

به گزارش اعتدال پرس به نقل از فارس، حجت‌الاسلام والمسلمین مهدی موسوی‌نژاد، نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی  در خصوص طرح استیضاح وزیر آموزش و پرورش اظهار داشت: روز سه‌شنبه به همراه تعدادی از نمایندگان طرح استیضاح وزیر آموزش و پرورش را تحویل علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی دادیم.

وی ادامه داد: رئیس مجلس از ما خواستند با توجه به گشایش مدارس یک هفته آن را به تأخیر بیندازیم.

حجت‌الاسلام و المسلمین موسوی‌نژاد یادآور شد: تاکنون ۴۴ نماینده طرح استیضاح وزیر آموزش و پرورش را امضا کرده‌اند و ما در این خصوص مصر هستیم و هیأت رئیسه متأسفانه تمکین نکرده‌ا‌ند و ما به دنبال آن هستیم به هر طریقی این اتفاق بیفتد و هفته آینده مجدداً این طرح را پیگیری می‌کنیم.

انتهای خبر