دو انتصاب جدید در استانداری آذربایجان شرقی

دکتر اسماعیل جبارزاده در نشست مدیران حوزه معاونت توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری آذربایجان شرقی، اظهار داشت: خدمت به مردم توفیق بزرگی است که نصیب انسان‌های شایسته می‌شود. استاندار آذربایجان شرقی با بیان این که خدمت به مردم، بهترین شیوه حمایت از دولت است، بر استفاده از همه ظرفیت‌های اجرایی و نظارتی استانداری در […]

دکتر اسماعیل جبارزاده در نشست مدیران حوزه معاونت توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری آذربایجان شرقی، اظهار داشت: خدمت به مردم توفیق بزرگی است که نصیب انسان‌های شایسته می‌شود.

استاندار آذربایجان شرقی با بیان این که خدمت به مردم، بهترین شیوه حمایت از دولت است، بر استفاده از همه ظرفیت‌های اجرایی و نظارتی استانداری در جهت جلب رضایت‌مندی مردم از دستگاه‌های دولتی استان تاکید کرد.

وی با اشاره به نقش حاکمیتی و نظارتی استانداری، خاطرنشان کرد: مدیران استانداری باید با همکاری همه دستگاه‌ها، بسترهای نظارتی لازم بر راهبردهای اجرایی و فرایندهای اداری را فراهم کنند.
جبارزاده افزود: کارکنان حوزه اداری و مالی وظایف سنگینی بر عهده دارند که امیدواریم با وسعت دید بالا بتوانند در دست‌یابی به اهداف سازمانی استانداری موفق باشند.

وی با تاکید بر این که بهبود و سامان‌دهی امور نیازمند برنامه‌ریزی و مدیریت صحیح است، گفت: وظایف حوزه اداری و مالی به تمام مدیریت‌های استانداری مربوط است و مدیریت این حوزه باید توانمند و برنامه‌ریز باشد.

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار آذربایجان شرقی هم با تاکید بر اهمیت حوزه اداری و مالی استانداری اظهار داشت: این دفتر از مهم‌ترین ادارات استانداری از لحاظ تعداد نیرو، گستردگی کار و حجم فعالیت‌هاست و همه دفاتر استانداری به نحوی با این دفتر در ارتباط هستند.طاهر روحی، مدیرکل جدید امور اداری و مالی استانداری آذربایجان شرقی و جایگزین رسول مباشر جنت شد.

محمدتقی پاکزاد تصریح کرد: رضایت کارکنان استانداری به کیفیت فعالیت‌های این حوزه بستگی دارد، بنابراین انتظار داریم کارکنان و مدیران اداری و مالی به گونه‌ای برنامه‌ریزی کنند که شاهد تسهیل امور کارکنان باشیم.

استاندار آذربایجان شرقی در ادامه این نشست با قدردانی از زحمات رسول مباشر جنت در سمت مدیرکل امور اداری و مالی استانداری، برای طاهر روحی در این سمت آرزوی موفقیت کرد و با اشاره به حساسیت‌ها و ظرافت‌های کار اداری و مالی در سازمان‌های دولتی، گفت: سامان‌دهی نظام اداری یکی از محورهای کاری دولت تدبیر و امید است که باید دغدغه امور اداری و مالی استانداری نیز باشد.

شایان ذکر است طاهر روحی، مدیرکل جدید امور اداری و مالی استانداری آذربایجان شرقی متولد سال ۱۳۴۶ در شهرستان میاندوآب و دارای مدرک کارشناسی ارشد مهندسی صنایع است و پیش از این مسوولیت‌هایی همچون ریاست گروه هماهنگی امور صنایع و معادن استانداری، دبیری ستاد جذب و تشویق سرمایه‌گذاران خارجی استان و ریاست مرکز خدمات سرمایه‌گذاری استان را بر عهده داشته است.

رسول مباشر جنت، مدیرکل سابق اداری و مالی استانداری نیز به سمت مشاور عالی و مسوول امور بازارچه‌های مرزی، املاک و دعاوی معاونت توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری آذربایجان شرقی منصوب شد.

انتهای خبر