یک مقام انتظامی اعلام کرد: دستگیری ۳۵ زن و مرد در پارتی شبانه در صوفیان

برگزاری پارتی مختلط در صوفیان، ۳۵ نفر را روانه زندان کرد. به گزارش اعتدال پرس، فرمانده انتظامی شهرستان شبستر با اعلام این مطلب اظهار داشت: در پی اخبار واصله از منابع اطلاعاتی مبنی برتشکیل یک پارتی شبانه در شهر صوفیان عوامل این فرماندهی به محل اعزام شدند . سرهنگ علی صفایی افزود : با شناسایی دقیق محل […]

برگزاری پارتی مختلط در صوفیان، ۳۵ نفر را روانه زندان کرد.

به گزارش اعتدال پرس، فرمانده انتظامی شهرستان شبستر با اعلام این مطلب اظهار داشت: در پی اخبار واصله از منابع اطلاعاتی مبنی برتشکیل یک پارتی شبانه در شهر صوفیان عوامل این فرماندهی به محل اعزام شدند .

سرهنگ علی صفایی افزود : با شناسایی دقیق محل توسط عوامل فرماندهی بعد از چهار ساعت و بدون هیچ آسیب جانی همه افراد پارتی مورد نظر که ۳۵ نفر زن و مرد بودند به علت عدم رعایت شئونات اسلامی و هنجار شکنی دستگیر و با تشکیل پروند به مرجع قضائی معرفی شدند .

فرمانده انتظامی شهرستان شبستر در ادامه ضمن بیان مطالبی در خصوص مقوله امنیت در جامعه گفت : امنیت یک تولید اجتماعی است و همه مردم و مسئولان شریک هستند  و این مرهون تعامل و همکاری ادارات و نهاد ها در نظام جمهوری اسلامی است .

وی با اشاره به توطئه های دشمنان تصریح کرد : تعامل اجتماعی مردم و مسئولان باعث وحدت شده و نقشه های استکبار جهانی نقش بر آّب شده است.

صفائی در ادامه گفت : امروزه گروه های تکفیری همچون داعش که تحت حمایت های مالی و تسلیحاتی استکبار میباشند و میخواهند اسلام را دینی خشن جلوه دهند ، به جایی نخواهند برد و به زودی نابود میشوند.

وی از شهروندان خواست در صورت مشاهده هر گونه جرائم مراتب را از طریق مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ و سامانه پیامکی ۱۱۰ گزارش کنند .

فرمانده انتظامی شهرستان شبستر در بخش پایانی گفت و گوی خود به جوانان توصیه کرد از هرگونه اعمال منافی عفت دوری کرده و هشیار بوده و خود را از آلودگی دور نگه دارند .

انتهای خبر