شایعه منتقدان مدیریت سیاسی استان تکذیب شد/ معاون سیاسی استاندار: تغییر فرمانداران در دستور کار نیست

معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان شرقی شایعات اخیر در ارتباط با احتمال تغییرات گسترده در ترکیب فرمانداران استان را تکذیب کرد. به گزارش اعتدال پرس، از مدتها پیش مباحث مختلفی مبنی بر احتمال تغییر برخی فرمانداران استان در برخی محافل مطرح شده است. این شایعات و مباحث مطرح شده که بیشتر ریشه در اختلاف سلیقه […]

معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان شرقی شایعات اخیر در ارتباط با احتمال تغییرات گسترده در ترکیب فرمانداران استان را تکذیب کرد.

به گزارش اعتدال پرس، از مدتها پیش مباحث مختلفی مبنی بر احتمال تغییر برخی فرمانداران استان در برخی محافل مطرح شده است.

این شایعات و مباحث مطرح شده که بیشتر ریشه در اختلاف سلیقه سیاسی طیفهای حامی دولت و اصطکاک بین اعتدالیون و اصلاح طلبان در چینش های مدیریتی استان دارد، حتی تا مرز شایعه تغییر استاندار نیز پیش رفت. بطوریکه سوای طومارها و رنجنامه های گوناگون ارسال شده به تهران و مصاحبه های گلایه آمیز برخی چهره های شاخص اصلاح طلب استان(۱)، چندی پیش نیز در جلسه مسئولان ستاد روحانی در استان که با حضور یونسی دستیار ویژه رئیس جمهور و استاندار برگزار شد، برخی مسئولان ستاد به صراحت و به تندی از ضعف فرمانداران و تیم سیاسی استان سخن گفته و خواستار تغییر این ترکیب شده بودند.(۲)و(۳)

شبستری

این در حالیست که حتی یکی از مدیران سیاسی استان هم در گفتگوی منتشر نشده با اعتدال پرس از ارزیابی عملکرد فرمانداران و احتمال تغییر برخی از آنها و نیز چند مدیر تازه کار دولت یازدهم در پی این ارزیابی ها و برخی گزارشات رسیده، سخن گفته بود.

در واکنش به این شایعات و انتقادات مطرح شده، دکتر سعید شبستری خیابانی در گفتگو با یکی از رسانه های استان با تاکید بر اینکه تمام فرمانداران در حال حاضر با تمام قدرت به کار خود ادامه می دهند افزود: احتمالا چنین شایعاتی با هدف تضعیف روحیه خدمتگزاران مردم صورت می گیرد اما واقعیت اینست که مجموعه مدیریتی استان با قدرت و هماهنگی تمام مشغول به کار هستند.

معاون سیاسی و امنیتی استاندار که نزدیکترین و همفکرترین یار جبارزاده است و همپون وی رویه اعتدال گرایی را سرمشق خود قرار داده است، تاکید کرد : تا وقتی که مدیران استان با اعتقاد به برنامه های دولت به خدمتگزاری به مردم ادامه دهند، هیچ تغییری در دستور کار نخواهد بود.

حال باید منتظر ماند و دید آیا نیروهای ناراضی نزدیک به رئیس جمهور و اصلاح طلبان منتقد ترکیب تیم سیاسی استان همچنان به تلاشهای خود برای تغییر ترکیب مدیریتی استان از جمله برخی فرمانداران و مدیران سیاسی استان ادامه خواهند داد یا روحانی همچنان از استاندار اعتدال گرای خود و تیم منتخب وی حمایت می کند.

(۱) – فشار اصلاح طلبان تبریز به استاندار برای تغییر مدیران + تصاویر

(۲) – انتقاد شدید قایم مقام حزب اعتماد ملی در استان از انتصاب فرمانداران استصوابی در کشور

(۳) – دستیار رییس جمهور در جمع روسا و مسولین ستادهای روحانی در استان

 

انتهای خبر