مدیر عامل شرکت توتال در فرودگاه مسکو کشته شد+عکس

کریسف دومارژری مدیرعامل شرکت نفتی توتال در سانحه ای که برای هواپیمایش در فرودگاه مسکو پیش آمد، کشته شد. به گزارش اعتدال پرس به نقل ازخبرگزاری رویترز،’النا کریلووا’ سخنگوی فرودگاه ‘ ونوکوو’ مسکو، گفته است شامگاه دوشنبه یک هواپیما با ماشین برف روب تصادف کرده است که بر اثر آن سه خدمه ومسافر این هواپیما کشته […]

کریسف دومارژری مدیرعامل شرکت نفتی توتال در سانحه ای که برای هواپیمایش در فرودگاه مسکو پیش آمد، کشته شد.

به گزارش اعتدال پرس به نقل ازخبرگزاری رویترز،’النا کریلووا’ سخنگوی فرودگاه ‘ ونوکوو’ مسکو، گفته است شامگاه دوشنبه یک هواپیما با ماشین برف روب تصادف کرده است که بر اثر آن سه خدمه ومسافر این هواپیما کشته شده اند و مدیرعامل شرکت توتال، کریستف دومارژی نیز مسافر این هواپیما بوده است.

خبرگزاری اینترفاکس روسیه نیز پیش تر خبری مشابه بنقل از مقام هایی که نامشان فاش نشده، منتشر کرده بود.

شبکه خبری بلومبرگ بنقل ازبیانیه ای ازدفتر دادستانی محلی می گوید مقام های روسی تحقیقاتی را در مورد تصادف این جت خصوصی فالکون که از مسکو راهی پاریس بود، آغاز کرده اند.

این شبکه خبری نیز اعلام کرده است که تماس اولیه با شرکت توتال و وزارت خارجه فرانسه برای دریافت واکنشی از سوی آنها، نتیجه ای نداشته است.

‘دومارژی’ ۶۳ ساله، دستکم ۱۵ سال است که بر فعالیت های شرکت چندملیتی نفتی فرانسه نظارت می کند واو طی ۴۰ سال گذشته کارمند همین شرکت بوده و فعالیت خود را در بخش مالی آغاز کرده بود.

به نوشته بلومبرگ دومارژی برفعالیت های توتال درمناطقی دورافتاده از اندونزی تا خاورمیانه تا قزاقستان نظارت می کرد.

شرکت توتال هنوز واکنشی به این خبر نشان نداده است.

انتهای خبر